Şimdi Ara

FEM DERSHANESİ iyimidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 11. Sınıfım yarın feme kayıt olmayı düşünüyorum sadece ders için iyimidir

• iyi bi ogrenci degilsen uzak dur. genelde fen liseliler le ilgilenirler.
  • Vandal135 kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi pek iyi değilimde ilçede kalıyorum burda fen Lisesi yok en üst lise anadolu Öğretmen ordada köylüler olduğu için genelde dershaneye gitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRS.Slave

Hocam iyi pek iyi değilimde ilçede kalıyorum burda fen Lisesi yok en üst lise anadolu Öğretmen ordada köylüler olduğu için genelde dershaneye gitmiyor
    dersaneye gitme ! Gidersen eğer bir müddet sonra sende anlayacaksın dersanenin zaman kaybı olduğunu evde kalınca daha verimli çalışacağını...FEM için konuşuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkkan03 -- 14 Mayıs 2014; 15:15:08 >
  • quote:

mezun yada derecelik bi ogrenci degilsen kesinlikle dersaneye git. femden baska dersane yokmu bide onlarla gorus. feme de gidilir de onlar iyi ogrencinin ustune duserler
  • Vandal135 kullanıcısına yanıt
    Hocam Dershane çok var fakat kalite olarak tek alternatifi uğur orayla görüşmedim sizce bakmalımıyım
  • Bölgeden bölgeye degişiyor kalite sen kendin arastırmalısın knk biraz ugrastırıcı ama kesin sonucu alırsın..
  • Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Varsa yakinlarinda butik dersaneye yazil. Biraz fazla verirsin ama adam gibi ogretirler ilgilenirler. O yoksa dogru final Fen bilimleri..
  • Cok hevesle kaydolmus ve 11de de feme gitmis biri olarak soyluyorum sakin ama sakin gitmee! Hatta dershaneye gitme evde calis, hocalari berbat bi foy veriyolae hiphizli geciyorlar konulari zaten evde yine calismak.zorunda kaliyorsun bosuna gitme. Ben ygsden sonra biraktim ve hicbir eksikligini hissetmiyorum.

ayrica hocalar ygs donemi moral verecegine moral bozuyorlar haberin olsun.

he haftada yalnizca 4 saat ofis var soru sorman sinirli oluyor simdiden bu konu acilmisken uyarayim sakin gitmeyin!
  • Disipline bak dershane sciminde.Bizim buradaki sınav dershanesi 2 hafta önce atışları işlemiş.Dershanede 2 fizikçi varmış toplam.biyolojide bakmışlar yetismeyecek konular çoğu konuyu atlayıp sistemlere geçmişler
  • Ben hala kayıtlıyım 7aydır uğramıyorum aman
  • quote:

Merhaba arkadaşlar 11. Sınıfım yarın feme kayıt olmayı düşünüyorum sadece ders için iyimidir

fen liseliysen yada fen liselilerin olduğu ilk sınıfa girebilecek kapasiten varsa hiç durma git derim.Yok normal bir öğrenciysen vereceğin o kadar paraya değmez.Ama %60 %80 kazanırsan git
  • hacı sakın uzak dur bak sakınnnnnnnn ha dersen ben iyi bi liseden mezun oldum temel sağlam hedefim 10000 ozaman git iyi ilgilenirler çünki sen kazanınca onlalrın reklamını yapacan eğer derslerin iyi değilse uzak dur ben yazıldım 2 ay gittim bırakacam dedim 400 tl sini geri veririz dediler yani 2 aya 1600 alacaklar bende tmmm dedim 400 tl yide almadım bidahada gitmedim ne arayan var ne soran ama dershanede bi çocuk var fen lisesi mezunu 1 derse girmedi diye ailesi ile görüşmüşler hemen 1 keredeğil 2 kere değil 100000000000000000 kere düşün derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: softcamel

Ben hala kayıtlıyım 7aydır uğramıyorum aman

parasını ödüyonmu ?
  • Derece sınıfı için kaç net gerekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanc13

quote:

Orijinalden alıntı: softcamel

Ben hala kayıtlıyım 7aydır uğramıyorum aman

parasını ödüyonmu ?

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkkan03

dersaneye gitme ! Gidersen eğer bir müddet sonra sende anlayacaksın dersanenin zaman kaybı olduğunu evde kalınca daha verimli çalışacağını...FEM için konuşuyorum.

Matı fizigi hadı teknofemden nejdet hocadan halletın dershane olmadan diger konuları nasıl halledıyorsunuz oturup kıtaptanmı calısıyorsunuz ? teknofemde bile olmayan konular var
  • quote:

quote:

Matı fizigi hadı teknofemden nejdet hocadan halletın dershane olmadan diger konuları nasıl halledıyorsunuz oturup kıtaptanmı calısıyorsunuz ? teknofemde bile olmayan konular var

ben gidiyorum malasef kardeşim.Ne var mesela nette olmayan konu. Hadi olsa bile kaynak alır kaynaktan çalışırım.
  • quote:

quote:

quote:

ben gidiyorum malasef kardeşim.Ne var mesela nette olmayan konu. Hadi olsa bile kaynak alır kaynaktan çalışırım.

Alıntıları Göster
    beyler bazıları femset vermiyolar diyolar doğru mu bu herkes almıyo mu femsetleri ? Mezun için feme yazılmayı düşnüyorumda ondan soruyorum

• durum şu
    iyi öğrenci isen denemelerde 120 ustunu goren biriysen kesinlikle fem
    ha yok ben siradan pek calismaz tiplerdenim diyorsan başka dershane
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.