Şimdi Ara

Fem 11 YGS ösym ye ne kadar yakın? ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba.fem 11 li ygs yi çzöüyorum.bu sene benim için çok öenmli.belki eski yazdıklarımı bilenler vardır.24 yaşındayım.hedefim eczacılıktı ama ailece aldıgımız karardan dolayı okul öncesine döndüm hem bayan için iyi bir meslek.hem üniversiteyi bırakmıştım eski derslerimi saydıracağım.baaya eski çıkışlıyım liseden .2004 çıkışlyım.her neyse hedefim okul öncesi.puanları sıralamaları yeni yeni öğreniyorum.fem 11 li ygs denemeleri 130 ve üstü geliyor.sizce ösym ayarı soru tarzı.sizler daha iyi bilirsiniz.bu civarda gelir mi sınavda da eğer bi aksilik olmazsa.yoksa fem 11 çok mu kolay? diyelimki 130+ geldi sıralama nasıl olur? fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketigur -- 4 Mart 2013; 21:15:01 >

• ha birde şunu da sormak istiyorum.benim zamanımda okul puanı tam puan 80 di.diploma notum 5.00 şuan kaç gelecek ? bunuda bilen varmı acaba ?
  • Bence femin 11'lisi ygs'ye gore kolay kaçıyor ama +130 yapabiliyorsanız herçek sınavda çokta düşmezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

ha birde şunu da sormak istiyorum.benim zamanımda okul puanı tam puan 80 di.diploma notum 5.00 şuan kaç gelecek ? bunuda bilen varmı acaba ?

Şuan okul birincisine 60 geliyor ona göre hesapla 5.00 100 anlamına geliyorsa ki o zaman öyleydi sanırım. 60 gelicek demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5mhmtr7

quote:

ha birde şunu da sormak istiyorum.benim zamanımda okul puanı tam puan 80 di.diploma notum 5.00 şuan kaç gelecek ? bunuda bilen varmı acaba ?

Şuan okul birincisine 60 geliyor ona göre hesapla 5.00 100 anlamına geliyorsa ki o zaman öyleydi sanırım. 60 gelicek demektir.

teşekkürler.peki sıralamalar hakkında bir fikriniz varmı?120-130 arası netlerle 30.000 35.000 mümkünmü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

Bence femin 11'lisi ygs'ye gore kolay kaçıyor ama +130 yapabiliyorsanız herçek sınavda çokta düşmezsiniz.

sıralama konusunda ne düşünüyorsunuz? değişiyor sıralamalar biliyorum ama 30-35 bin bu netlerle mümkünmüdür? fikriniz?
  • quote:

quote:

Bence femin 11'lisi ygs'ye gore kolay kaçıyor ama +130 yapabiliyorsanız herçek sınavda çokta düşmezsiniz.

sıralama konusunda ne düşünüyorsunuz? değişiyor sıralamalar biliyorum ama 30-35 bin bu netlerle mümkünmüdür? fikriniz?

iLK 15.000 e rahat girersin.

Her dersten yaptığın neti yazsan daha iyi yardımcı oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 27 Mart 2012; 22:53:57 >
  • quote:

quote:

Hangi derslerden kaç net yaptığınızı soylerseniz,doğru bir bilgi verebilirim.
  • quote:

arkadaşlar merhaba.fem 11 li ygs yi çzöüyorum.bu sene benim için çok öenmli.belki eski yazdıklarımı bilenler vardır.evliyim 24 yaşındayım.hedefim eczacılıktı ama ailece aldıgımız karardan dolayı okul öncesine döndüm hem bayan için iyi bir meslek.hem üniversiteyi bırakmıştım eski derslerimi saydıracağım.baaya eski çıkışlıyım liseden .2004 çıkışlyım.her neyse hedefim okul öncesi.puanları sıralamaları yeni yeni öğreniyorum.fem 11 li ygs denemeleri 130 ve üstü geliyor.sizce ösym ayarı soru tarzı.sizler daha iyi bilirsiniz.bu civarda gelir mi sınavda da eğer bi aksilik olmazsa.yoksa fem 11 çok mu kolay? diyelimki 130+ geldi sıralama nasıl olur? fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olacağım

ben de 2005 mezunuyum...fem 11li bana göre kolay geliyor içinde seçici soru pek yok ama 130 yapıyorsan zaten sende iyi temel vardır..2011 ygs yi çözdün mü? zaten çözünce anlarsın fem-11li çok uzak

okul puanına da gelince bana 80lik sistemde okuldan 74 falan geliyordu..gecen sene bana okuldan 67 falan geldi tabi gecen sene 75 üzerinden hesaplanıyordu..yani direk orantı ile hesaplanmıyor bu puan..çok uzun bir formülle hesaplanıyor ama şunu söyliyim bu sene en fazla alacak olan 60 alacak sen puanını eski sistemden 60 a göre oranla ondan +-3 puan falan oynar

• femin 11li denemesi kesinlikle ölçü degil şu 4 5gün icinde ekstradan uğur zaman veya finalin denemelerinden çözmenizi öneririm

• fem 11 li ayni duzeyde diyebilirim.bazi denemeleri ygs ustu bazilari alti.ama genel olarak aynidir.kolaylikzorluk gorecelidir konu eksiginledir.matematigin iyidir fem kolay gelir turkcen iyidir matematigi zor gelir.ama fem genel kani iyi yakalamis sorulari guzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratosburaq

quote:

quote:

mat:30 üstü zor soru gelmezse fulleyebilirim
    geo:ful yada 1 boş
    fizik:11-13
    kimya:12-13
    biyoloji:7-8
    tarih:12
    coğrafya:5-6 bazen 10-11 oldugu da oluyo.ama en kötü 5
    felsefe:7-8
    türkçe:38-39-ful değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tj enes

femin 11li denemesi kesinlikle ölçü degil şu 4 5gün icinde ekstradan uğur zaman veya finalin denemelerinden çözmenizi öneririm

zaman denemelerim de 120 + geliyordu 2 hafta önce.son 2 haftanınkini çözmedim.yarın gidip finalinkini alayım.önerin için tşkler.
  • ayrıca 15bin sıralamayı sormuşsunuz gecen sene mat 2y2b türkçe 3y fen 7y1b sos12y la ygs1de 16bindeydim bu sizin icin daha iyi bi kriter olur
    Edit :Pardon 30binmis , ama bu netleri sınavda devam ettirirseniz ilk 20bine girersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Underrated -- 27 Mart 2012; 23:08:21 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Heralde hefefin 30.000 bir bôlüm,sen bu netleri yapıyorsan ygs1-2 için söylüyorum ilk 30000 garanti...

• quote:

Orijinalden alıntı: yakanasit

quote:

arkadaşlar merhaba.fem 11 li ygs yi çzöüyorum.bu sene benim için çok öenmli.belki eski yazdıklarımı bilenler vardır.evliyim 24 yaşındayım.hedefim eczacılıktı ama ailece aldıgımız karardan dolayı okul öncesine döndüm hem bayan için iyi bir meslek.hem üniversiteyi bırakmıştım eski derslerimi saydıracağım.baaya eski çıkışlıyım liseden .2004 çıkışlyım.her neyse hedefim okul öncesi.puanları sıralamaları yeni yeni öğreniyorum.fem 11 li ygs denemeleri 130 ve üstü geliyor.sizce ösym ayarı soru tarzı.sizler daha iyi bilirsiniz.bu civarda gelir mi sınavda da eğer bi aksilik olmazsa.yoksa fem 11 çok mu kolay? diyelimki 130+ geldi sıralama nasıl olur? fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olacağım

ben de 2005 mezunuyum...fem 11li bana göre kolay geliyor içinde seçici soru pek yok ama 130 yapıyorsan zaten sende iyi temel vardır..2011 ygs yi çözdün mü? zaten çözünce anlarsın fem-11li çok uzak

okul puanına da gelince bana 80lik sistemde okuldan 74 falan geliyordu..gecen sene bana okuldan 67 falan geldi tabi gecen sene 75 üzerinden hesaplanıyordu..yani direk orantı ile hesaplanmıyor bu puan..çok uzun bir formülle hesaplanıyor ama şunu söyliyim bu sene en fazla alacak olan 60 alacak sen puanını eski sistemden 60 a göre oranla ondan +-3 puan falan oynar

ya bana da kolay geliyor.yada stres yapıyorum çok takıyorum o yüzden soruyorum.gerçekten sınav bu kadar kolay olurmu yoksa sorularmı kolay diye danışmak istedim.2011 ygs yi yarın çözeceğim .cesaret edemiyorum birtürlü.sıralama hakkında bir fikriniz varmı? 30-35 bin için ?

• okul öncesi ygs5 ile alıyor galiba o yüzden ygs1 dek sıralama yanıltıcı olur,Ygs 5 den 20-40 bin arası varsa yazıp yardımcı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tj enes

ayrıca 15bin sıralamayı sormuşsunuz gecen sene mat 2y2b türkçe 3y fen 7y1b sos12y la ygs1de 16bindeydim bu sizin icin daha iyi bi kriter olur

30-35 bin .i ygs 5 i merak ediyorum.teşekkürler netlerin için.girerim herhal de o zaman ya
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Heralde hefefin 30.000 bir bôlüm,sen bu netleri yapıyorsan ygs1-2 için söylüyorum ilk 30000 garanti...

ygs 5-6 yı merak ediyorum.çok fark varmı ygs 1-2 ile.okul öncesi ygs 5 le alıyormuş

• sonradan farkedip düzelttim ama geç oldu . Neyse siz bu netleri yaparsanız gerçek sınavda istediğiniz hedefi tutturursunuz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.