Şimdi Ara

feel'ın psu larıyla ilgili??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yakında pc mi yenilicektim ama kasa seçerken aklıma bişey takıldı.feel hurrican 1 550w kasa almaya karar verdim. ama acaba feel ın bu psu larına güven olur mu?yoksa rastgele bi kasa alıp psu yu ayrıca mı almak mantıklıdır? şimdiden teşekkürler

• İkinci elde bir o kasanın psusuna 25YTl istiyorlar ve hala satamıyorlar.Sen karar ver artık gerçek 550wat olup olmadığına.Ama senin sistem için yeterli olur bence.
  • 50 tane başlık açıldı feel yazıp arat bulursun ne istiyosan.Yüzlerce kez tartışıldı bu konu
  • kardesim bende fell 2 460 kullanıyorum cok memnunum ama psu gücü için bir yorum yapamaycam ama benim pc için cok iyi yeterli yani ama gidip 550 $ üstü ekran kartı için nolur bilemem dedim ya ben kullanıyorum memnunum bide beyler lütfen konu acan birini kınamayalım lütfen yazı yazmaktan elimiz incilmez adam sormus warsa bilgin yazarsın yani ...kasan hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhatiskodra

kardesim bende fell 2 460 kullanıyorum cok memnunum ama psu gücü için bir yorum yapamaycam ama benim pc için cok iyi yeterli yani ama gidip 550 $ üstü ekran kartı için nolur bilemem dedim ya ben kullanıyorum memnunum bide beyler lütfen konu acan birini kınamayalım lütfen yazı yazmaktan elimiz incilmez adam sormus warsa bilgin yazarsın yani ...kasan hayırlı olsun

@serhatiskodra;elimiz incinse zaten bu forumda insanlara yardımcı olmaya çalışmayız.Fakat bu hazırcılık ve biz hep aynı cümleleri yazmaktan bıkmış durumdayız;bunu da göz önünde bulundur.Arama butonuna basıp feel yazsa neler nler çıkacak karşısına.Benim kızdığım nokta bu.Ha özel bi durum olur direkt karşılaştırma haricinde.Mesela der ki benim anakart 20 pin bu 24 pinmiş uyarmı vs dese zati yanıtlarız...Ama konuyu aratsa iyi olacak...Hatta burda cevap vermeyecek insanların yazdğı binlerce post bulacak.Ben de haksız değilim dimi?

• psu olarak 5 para etmez

1) üzerindeki bütün sertifikalar sahte

2) voltaj yükselmesi veya voltaj iniş çıkşlarına karşı hiçbir güvenliği yok yani kendisinin zarar görmesi veya kısa devre durumunda aynıyla sisteme bu elektriği verebilir EMI korumaya sahip değil

3) ağırlığı bir psunun kalitesinde ölçüttür bu yönden de sınıfta kalmaktadır

tamamen içi boş teneke kutudan ibarettir

bende feel II 550 watt vardı abartısız 1 ay kullanamadan patladı ve çöpü boyladı bunu kullanmak cesaret ister sistem emanet edilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_inside -- 17 Nisan 2006; 14:30:44 >
  • slm,
    valla ilker arkadaşımız güzel anlatmış.
    başından geçenide anlatmış 1 aylık psu nasıl patlar sen düşün,
    bulabilirsen PSUsuz satan bir yerden al ve içine sağlam bir power tak
  • zaten bu psu su beni bayağ bi soğuttu kasadan ama tipleride çok güzel yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker_inside

psu olarak 5 para etmez

2) voltaj yükselmesi veya voltaj iniş çıkşlarına karşı hiçbir güvenliği yok yani kendisinin zarar görmesi veya kısa devre durumunda aynıyla sisteme bu elektriği verebilir EMI korumaya sahip değil

bende feel II 550 watt vardı abartısız 1 ay kullanamadan patladı ve çöpü boyladı bunu kullanmak cesaret ister sistem emanet edilmez

Benimki neden 8 aydır patlamadı acaba..?

Üstelik her gece pat pat elektrikler giderken. Demekki hepsi patlamıyormuş.

• Üst düzey ve güç gerektiren bir sistemin varsa Feel PSU riskli olur. Böyle bir durumda kaliteli bir markadan, Enermax, Tagan, FSP vb. alman daha mantıklı olur. Ama tersi durumda seni idare eder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Somebodysomeone

quote:

Orjinalden alıntı: ilker_inside

psu olarak 5 para etmez

Benimki neden 8 aydır patlamadı acaba..?

Üstelik her gece pat pat elektrikler giderken. Demekki hepsi patlamıyormuş.

kardeşim kullanabilirsin bu senin tercihin ama yukarıda yazdığım özellikler bir psu için olmazsa olmazdır en kalitesiz psu da sistemi çalıştırabilir ama ne zaman ne yapacağını bilemezsin güvenlik olmayan bir psu ya emanet ettiğin sistem zarar görürse sisteme harcayacağın paranın çok daha azına kaliteli bir psu ile tedbirini alabilirsin onlarda da sorun çıkabilir fakat feelin psusu kadar değil böyle bir psuya sistem emanet ediyorsan senin tercihin

ama bu psu kimseye tavsiye edilmez kaliteli psu her zaman sistemin stabilitesi için en önemli alettir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_inside -- 21 Nisan 2006; 12:03:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.