Şimdi Ara

FeeL HuRRicaNe II CaSe MoDDinG (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
12.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadaşıM bende impreza hastasıyımdır . Moddun qercekten qüseL olmus Tebrik ederim İpreZa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: skyline334

FeeL HuRRicaNe II CaSe MoDDinG

FeeL HuRRicaNe II CaSe MoDDinG

Fanları 1000 rpm de çalıştırdığım için herhangi bir sorun yok....zaten Cooler master fanlar çok sessiz çalışır

• quote:

Orjinalden alıntı: HoBo`

ArkadaşıM bende impreza hastasıyımdır . Moddun qercekten qüseL olmus Tebrik ederim İpreZa...

sende bizdensin
  • hocam sende benim gibi subaru hayranısın galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrenchKiss35 -- 26 Kasım 2008; 17:56:55 >
  • ARKADASLAR BENDEDE FEEL VAR AYNİ KASALARDAN ustte airduck altta 12 cm var sizin gibi air duck i cikartip 12 lik fan taksammi daha ii olur airduck lamı ? ( Stock fan kullaniyorm)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mehmet Durmaz

hocam sende benim gibi subaru hayranısın galiba

Forever SUBARU
    quote:

Orjinalden alıntı: Emre Blr

ARKADASLAR BENDEDE FEEL VAR AYNİ KASALARDAN ustte airduck altta 12 cm var sizin gibi air duck i cikartip 12 lik fan taksammi daha ii olur airduck lamı ? ( Stock fan kullaniyorm)

Sessizlik istiyorsanız her zaman için 12 cm lik fan
  • ses problem deil Suan Airduck var kapaktaki ustte kasanin orjinal geldigi halde

onunyerine 12 lik fan takarsammi daha ii olur yoksa airduck orda kalmalimi ?
  • Airduck ın hiç bi faydası ve gösterişi yok bence 12 lik fan takarsan daha canlı görünür bence
  • tessekurler :) bide bu fan grill lerini nerden aldin istanbul anadolu yakasinda satan bir yer biliyormusun ? ( internetten olmayacak :) )
  • bende 1 adet fan grill vardı oda orjinal kasa üzerinde olan yukarı resimdeki PC den bahsediyosan o benim değil :) ayrıca Kırıkkalede oturuyorum İstanbul da nerde bulabilecen hakkında bir bilgim yok maalesef
  • özenilerek yapılınca güzel oluyor hayırlı olsn arkadasım
  • şu zamana kadar gördüğüm en derli toplu modlardan biri daha
    ellerine sağlık emeğine sağlık çok karizmatik güzel olmuş
  • öndeki sata panelini nasıl yaptın acaba bende bole birşeyler arıoyrum da yardımcı olabilirseniz cok sevinirim...
  • Yorumlar için Teşekkür ederim

Öndeki sata paneliniwww.sanalmarketim.com dan almıştım gri olarak geldi sadece siyaha boyamıştım

ilgili link

http://www.akortek.com/product_info.php?manufacturers_id=11&products_id=178
  • Söylenecek söy yok süper bi mod çıkarmışsın.Emeğine sağlık
  • üstat şahane olmuş da bu Neon Spreyleri nerelerden bulabiliriz? Çok özendim şimdi ^^
  • Arkadaşım tebrikler çok güzel çalışma olmuş.
  • Helal güzel mod çok başarılı ve temiz olmuş tebrik ederim seni dostum ellerine sağlık.

Ama niye mavi heryer mavi mavi olmuş herkes mavi mod yapıyor Türk kasaları ışıl ışıl mavi parlıyor :) resmen. Farklı bir renk seçseydin keşke. Yalnız o sprey boyan bir süre sonra kazınmaya başlar onun üzerine cila atmanı öneririm Ellerine emeğine uğraşına sağlık mod süper çok başarılı bir mod.
  • Arkadaşlar güzel yorumlarınız için saolun
    bu kasayı satalı 2 ay falan oldu Cosmos S e geçiş yaptım

Burdan bakabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_26747166/tm.htm
  • cok guzeL ya ben bu kasaya cok fena ozendim benzerini yapmaya basLıcam we senden de yardım aLmam gerek cok hos oLmus gercekten.. siyah mawi uyumu super waLLa 2-3 gundur bu kasayLa iLgiLi biLgi topLamaya caLısıyorum ayrıca birsey soracagım öndeki sata paneLin hemen aLtında bi paneL daha war ya onu cozemedim usbLer war ok tmm peki ya yanındaki dugmeLer neyin nesi bi turLu cıkaramadım.. originaLinde boyLe bisey yok wideoda da izLedim pcyi acarken onLarı da yukarı kaLdırıyodun.. ses cıkısLarı war orijinaLinde ama ne oLdugunu bana soyLersen we ne ise yaradıgını cok memnun oLucam waLLa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NysXCaQ -- 4 Ocak 2009; 5:25:43 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.