Şimdi Ara

Fear the Walking Dead (2015) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
42
Favori
51.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynısı bana da oldu, o otelin üst katta yaşadıkları dönemlerde, o tarz bi rüya gördüm, diziden daha çok keyif vermişti. belki de gelecekte netflix aboneliği yerine rüya aboneliği alcaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.sezon Amazon Prime'a eklendi.  

• 8. sezon finalmiş.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    bu zaten final yapmamış miydi ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Haziran ayında 7. sezonu bitirmişler hocam. Sen iyi takip ediyordun yav noldu baydı mı

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    baymadı ama saçmalamaya başladı. şu last of us gelse de zombi dizi hasretimiz bitse. özellikle walking dead 3. sezondan bu yana eksiklik var bu alanda.

• Bu diziyi 5.Sezona kadar gelip bıraktım fazla bile izledim aslında. Bu dizi normalde bize salgının nasıl ortaya çıktığını ve yayılışını, yayılırken verilen mücadeleyi detaylı bir şekilde anlatması gerekiyordu fakat gel gör ki bu dediklerimi sadece birkaç bölümde özetleyip geri kalan sezonlarda ana karakterlerin mücadelesine odaklanmışlar amaçlarından fazlasıyla sapmışlar dizi bildiğin yine bir bakımdan TWD'de dönmüş sadece ana karakterlerin mücadelesini görüyoruz salgın ile alakalı en ufak adam akıllı detay veya bilgi veren bir sezon yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4 sezon izlemiştim, sonrası baymıştı biraz.

• acı çekme kaldığı yerden devam.
    8. sezon düştü.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Güzel haber. Bekliyordum yeni sezonu. Final sezonuymuş bu arada. Gerçi altyazısı henüz yoktur.

• s08e01
    yine bomboş bir bölüm.

bir insan, 3 saatlik yolculukta 5 kere fikir değiştirir mi yav? yok gitcem, yok gitmeyecem... hep aynı terane, bi de üstüne scare jump 'lar.

• Hala devam ediyor mu? 

• sezon ortası arası vermiş. 6. sezona kadar her sezon 8 puanlı bölümler varken, son 2 sezondur 4-6 puanlı bölümler. ve ısrarla devam ettiriliyor.

• Spoiler***

Ve Rick'e atıfta bulunuldu. Morgan ve kızı Rick dizisine doğru yol alıyor gibi. İzlediğime değdi bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Konuya dahil olmayan adam
    final olmadı ki daha, ara verildi sadece, kalan 6 bölüm 22 ekim 'de.
    muhtemelen bu video, ileriki bölümlerin sızdırılmış hali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 31 Ağustos 2023; 12:5:31 >
  • 2. mi 3. sezondamı ne bırakmıştım. İzlesem mi diye düşünüyorum da walking dead ile kıyaslayabilecek var mı? Walking deadi de 8. sezonda sıkılıp bıraktım. Sıkmaması, sürükleyici olması lazım yoksa bırakıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnatla devam ettirerek Final sezonuna gelmiştim. Şimdi final sezonundaki puanlara baktım da boşuna sabır etmişim diyorum. Yazık ettiler güzelim diziye.

• işkence kaldığı yerden devam.
    s08e07
    walking dead fransızca ile devam etti, bunlar da almancasını yapalım demişler. yav bir dizideki karakter 86 kere kazık atıp hala nasıl güvenilir olabiliyor ?

• (Madison) Kim Dickens'ın oyunculuğunu hiç beğenmiyordum. Tekrar musallat ettiler diziye. Ne güzel kurtulmuştuk.

• Charlie de siyah saçla Angela White'a benzemiş 😜

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.