Şimdi Ara

Fear the Walking Dead (2015) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
42
Favori
51.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comic con trailer ı çok güzel şahsen beklediğimden daha güzel bir yapıt geliyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim Dickens favori kadın oyuncularımdan sağlam hatun. Dizinin en iyi karakeri gibi duruyor. Bu sefer kaptan koltuğunda kadın var.
  • Oooo yeni gördüm hemen geldim konuya.

Böyle dizileri seviyorum Walking Dead de o umutsuzluğu çok iyi veriyorlardı yani bazen sigara içmediğim halde yakasım geliyordu yokk artık diye

Bunda da o tadı alabilirsek güzel olur . Bir de Walking Dead gibi değil de o olayların başladığı yeri , insanların ne yaptığını görmek güzel olur gerçi bu tarifte saçma da olsa çok dizi veya film var ama yine de güzel oluyor .
  • Ana dizide olayların nasıl başladığını neler oldugunu anlatamayacakları bir yola girdikleri için artık bu diziyi yapmaya karar vermiş olmalılar . Zira bu yönde büyük bir talep vardı ancak ana dizide bunu yapmak çok zor artık . Fear the walking dead 2-3 sezon kadar sürer tahminimce ordan da bu dizinin sonunu ana diziye bağlayabilirler . Bu diziden birisi ana dizide ilerleyen sezonlarda gözükebilir de ..
  • trailer çok iyi gözüküyor, twd'in ilk sezon efsaneydi gerçekten. konunun başları daha ilgi çekici olur bence.
  • Tekrar yazıyorum "Boynuz kulağı geçecek".

Walking Dead' de bu trailerdakileri yapamamalarının sebebi 2. ve 3 sezonlarda ki senaryonun kötü gidişatı ve çizgi romana bağlı kalıp kalmama durumu.4. sezondan itibaren her ne kadar durumu toparlasalar da artık Walking Dead'in bir çizgisi olduğundan onun dışına çıkamazlar.

Böyle bir dizinin gelmesi bence senaristlerin asıl yapmak istediklerini göstermek adına çekilmeye başladı.Ancak Walking Dead'den daha fazla sevileceğini tahmin ediyorum bu yan ürün dizinin.Hem olayların başlangıcını gösteriyor hem de daha fazla dram içerecek.

Ayrıca yeni karakterlerin olması eğer senaristler doğru adım atarsa karakterlerin kolay harcanabileceğini gösterip diziye daha fazla potansiyel ekleyebilirler.Muhtemelen 3-4 sezon sürebilir daha sonra walking dead'in ana senaryosu ile bağlayıp diziyi asıl rayına oturtabilirler.
  • Trailer'ın Türkçe altyazısı var mı ?
  • Fragmanın türkçe altyazılısı arayanlar;

http://vid.ag/adwr23238008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Ölü -- 12 Temmuz 2015; 0:20:04 >
  • Yürüyen Ölü kullanıcısına yanıt
    Dostum editle istersen,yanlış oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SinirBozan

Dostum editle istersen,yanlış oldu :)

Pardon, yanlış yere basmışım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
  • Bence orijinalinden iyi olacak

• Twd gözden düştü, buda aynı olmaz umarım

• BEYLER TURKIYEDE TELIF ALAN VAR MI BU DIZININ

• Trailer akıyor resmen. Salgının başlangıcını göreceğiz sonunda. Star Wars serisi gibi oldu sondan başladık, öncesine gidiyoruz.
  • güzel olacak trailerden belli
  • bence güzel olacak ama 6 bölüm ya. bide keşke 6sını direk 1 günde yayınlasalar başka dizilerin yaptığı gibi bi oturuşta izlenir valla.
  • boş
  • eISgood kullanıcısına yanıt
    TWD'in de ilk sezonu 6 bölümdü, tutarsa devam edebilirler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.