Şimdi Ara

Fb yi tebrik edelim ve eksiklerimiz yazalım objektif olarak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle fb yi iyi futbolundan dolayı tebrik ederim hakeden taraf fenerbahceydi.
    bjk ye gelelim seneye ŞL ye gidersek holosko hariç malesef yetersiz oyuncular

ernst:ağır ve tekniği yetersiz
    delgado:büyük maçları kaldıramıyor
    cisse:isteksiz oyun sergiliyor
    tello:fizik gücü zayıf ve seri oyuncu diyemeyiz
    sivok:pozisyon hatası yapıyor oyun okuması yeterli değil
    bobo:bu adam ne kadar gol atsada büyük golcü gibi gelmiyor bana

kadro da revizyon olmayacagına göre avrupa da önümüz karanlık gibi geliyor bana sizin düşünceleriniz neler?
    ilk 2 de kalabilir miyiz ayrıca?

1 Sivasspor 60
    2 Beşiktaş 59
    3 Trabzonspor 56
    4 Galatasaray 52
    5 Fenerbahçe 51
    6 Bursaspor 51

• Trabzon'a bak dibimizde yahu ne hal aldı bu puan tablosu
  • Gitmesi gerekenler: Delgado,Bobo,Tello,Cisse,Ekrem
    Transfere ihtiyaç duyduğumuz bölgeler:Sağ ve sol kanat(kaç yıldır doğru düzgün kanatlardan atak yapamıyoruz)Sağ ve sol bek
    ve kaliteli bir golcü(büyük bir yıldız olmalı)
  • feneri tebrik etmekten bahsediyorsun sonra futbolcuların olumsuz özelliklerini yazıyorsun
    Allah aşkına öyle goller yenirmiydi ya bizimkilein öküzlüğünden başka hiçbirşey yok ortada fener haftaya yine temiz
  • arkadas o zaman herkes ersnt süper ernst süper demesin ,delgado öle yıldız böle topcu ,yok bobo büyük golcü, sonra tello iyi şut çeker, yusuf telefon kulubesinde çalım atar...
    büyük rakibe gelince hic böle şeyler olmuyor seneye avrupada sizce bugunkü fb den kötü rakipler mi olacak
    2009 da hic yenilmedik al ilk derbi ilk mağlubiyet inönüde
    quote:

Orjinalden alıntı: iyi kötü çirkin

feneri tebrik etmekten bahsediyorsun sonra futbolcuların olumsuz özelliklerini yazıyorsun
    Allah aşkına öyle goller yenirmiydi ya bizimkilein öküzlüğünden başka hiçbirşey yok ortada fener haftaya yine temiz

• bursa macında berabere kaldık bugun berabere kalsak bile iyiydi hiç olmazsa puanlar eşitlenecekti
  • onu bunu bilmem bir takım ligteki ilk 6 takımıda yenemiyorsa durup bir düşünmek gerekir.
  • Fenerbahçeyi bende tebrik ediyorum. Kaç sezondur İnönüde şampiyonluk veriyoruz, tesadüf değil bu. Adamlar içerde dışarda bizi yeniyor. Ben Delgadoyu bu takımda gereksiz görüyorum, eksiğimiz Sergen gibi lider bir oyuncu olmayışı. Maçı çevirecek adamımız yok. M.Denizlinin kadro seçimleride yanlış. Cisse Ernstle başladığımız zaman bütün maçları rakip sahaya yıkıp maçı kazanmışız. Ernst Sivokla Konya Bursa ve yanılmıyorsam Kocaeli maçlarına başlamışız. Berabere ve zorla kazandığımız maçlar olmuş. Fb maçına Cisse Ernstle başlamaması çok büyük hataydı, onu geçtim Serdar Özkanı aldı şaka gibi.
  • derbiler yine derbidir bikez daha anladık Fb kötü sezon vs. 3puanımızı yediler tebrikler .
    bizim olayımız basit
    yerli defans+yabancı ofans=hüsran
    yabancı defans+yerli ofans=ş.luk
    kaç sezondur defansta aynı adamlar aynı hatalar, hücumda liderliğin lsi olmadan patlama yapması beklenen yabancılar.yeni Sergen yada enazından İlhanMansız şart.
  • fenerli futbolcular vitrin maçına çıktılar iyide oynadılar. AMA hiç birinizi almıyoruz! basitsiniz çürüksünüz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: UçanTürk

derbiler yine derbidir bikez daha anladık Fb kötü sezon vs. 3puanımızı yediler tebrikler .
    bizim olayımız basit
    kaç sezondur defansta aynı adamlar aynı hatalar, hücumda liderliğin lsi olmadan patlama yapması beklenen yabancılar.yeni Sergen yada enazından İlhanMansız şart.

Katılmıyorum.Fenerbahçe defansı Türk oyuncularla oynadı.Hatta daha önce oynamamalarına rağmen oynadı.Bence bu olay T.Direktörde bitiyor.Eğer iyi bir savunma kurgusu yapabilirseniz.Türk veya yabancı oyuncu farketmez.Sonuçta bütün takım savunma ve bütün takım hücüm oynar.Orta sahada bişey yapamazsanız defansınızda Terry,Puyol olsada pek bişey değişmez.

• Sene başında Sivok ve Zapo ne için alındı? Geçen senelerde Toraman ve Zan yetersiz oldugu için. Bu adamlarla Eskişehiri veya Kocaelini yenersiniz.
    Biraz güçlü takım çıkınca karşısına Beşiktaş kaç sezondur yenemiyor. Hiçbir ders çıkarılmıyor. Yine kritik bir maçta yine aynı hatalar aynı adamlar.
    Faulde olsa sağlam basacaksınız yere. Avrupada buna faul diyene bi taraflariyla gulerler...
    Hakemle yenilioruz diyenlerde artik pembe gozlukleri cikarsinlar artik. Takim iyi oynarsa 1 degil 10 pozisyona girer. Bunların hepsini de hakem kesemez. Ama sen anca 1 pozisyona giriorsan once bir kendine bak. ben nasil oynuorum die.

Kusura bakmayın ama bu sene şampiyonlugu hak etmiyoruz...
  • Bu maç bizi kendimize getirdi bence de.Haftalardır herşey süper gidiyor gibi görünüyordu.Pembe gözlük de takmış olabiliriz.Takımın kötü olduğunu gösterdi Fb bize onun için t.ederim doğrusu.

Bu takıma Anadolu Kulüpler ile oynarken 5 tane atacak ve attıracak oyuncu değil büyük maçlarda oynayacak adam lazım.Yoksa küçük maçların büyük toçusu Delgado'dan ileri gitmez transfer edeceğimiz adamlar.

Diğer transfer konularında değinmişitim yapılacak transferlere...Şimdi gerek yok diye görüyorum.Bu sene şampiyon olmazsak üzülmem.Zaten M. Denizli BJK'yi şampiyon yapacağım sözüyle de gelmedi.Demirören belasını da başımızdan defetmiş oluruz.
  • birde nobre ve zapotocy gitsin diyenler var giderlerse her maç fb maçı gibi olur 3 senedir gökhan zan fb maçlarında yakıyor bizi bobo delgado zaten çok kötü önümüzdeki maçlarda nobre ve zapotocy oynamalı cisse ernst ikilisi bozulmamalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: EfsaneKaşif

quote:

derbiler yine derbidir bikez daha anladık Fb kötü sezon vs. 3puanımızı yediler tebrikler .
    bizim olayımız basit

Katılmıyorum.Fenerbahçe defansı Türk oyuncularla oynadı.Hatta daha önce oynamamalarına rağmen oynadı.Bence bu olay T.Direktörde bitiyor.Eğer iyi bir savunma kurgusu yapabilirseniz.Türk veya yabancı oyuncu farketmez.Sonuçta bütün takım savunma ve bütün takım hücüm oynar.Orta sahada bişey yapamazsanız defansınızda Terry,Puyol olsada pek bişey değişmez.

tekmaça bakarsan yerli defansı bırak kalecesiz bile maçları alabiliyorsun ozaman Edu+Lugano yerine böyle devam edin, 5sezondur Beşiktaşı takip edenler anlamıştır nedemek istediğimi, genel yorum yaptım memlekette iyi defans yetişmiyor işte herşey açık ve net, Terrynin yarısını oynayacak yerliye hertür razıyım Terry+Puyolla 30puan fark gömersin.

• quote:

quote:

quote:

bizim olayımız basit

tekmaça bakarsan yerli defansı bırak kalecesiz bile maçları alabiliyorsun ozaman Edu+Lugano yerine böyle devam edin, 5sezondur Beşiktaşı takip edenler anlamıştır nedemek istediğimi, genel yorum yaptım memlekette iyi defans yetişmiyor işte herşey açık ve net, Terrynin yarısını oynayacak yerliye hertür razıyım Terry+Puyolla 30puan fark gömersin.

Anlatmak istediğim şeyi anlamadınız.Önemli olan takım olarak defans yapmak.Defansın Türk veya yabancı olması önemli değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bizim olayımız basit

Anlatmak istediğim şeyi anlamadınız.Önemli olan takım olarak defans yapmak.Defansın Türk veya yabancı olması önemli değil.

takım savunması+takım hücumu zaten günümüz futbolunun olmazsa olmazları, bunu mükemmelde uygulasan "yerli defans olması önemli değil" diyemezsin bizim memlekette acayip önemli çünkü altyapımız bukonuda sıfır defans yetiştiremiyoruz, ileri uçtakilerede takım savunmasının inceliklerini altyapıdan alamıyorlar, tandem+önliberoları yabancı seçeceksin olay basit=Enst, Giunti, Zago, Ronaldo..

• holoskoyu nasıl övebiliyorsunuz anlamıyorum. adama atılan 20 tane havadan top varsa bir tanesini bile stop edip kontrol edemedi yahu hepsi fblilere gitti.
    boboya bir tane orta gelmedi ne tellodan ne delgadodan. delgado zaten ayakata duramıyor, kesin gitmeli. tello desen bişey oldu adama 2-3 haftadır. attığı korneri bile direk dışarı gitti

mustafa denizli ilk 11'i çıkartırken oyun kitlenirseyi düşünüyor ve ona göre yedek oyuncuları seçiyor ki bu çok yanlış. sen en baştan en sağlam kadronu çıkart, gerekirse duruma göre değiştirirsin oyuncu. çünkü maç gittikten sonra yusufuda soksan cisseyide soksan bir bok değişmiyor işte... en baştn sivok stoperde zan'ın yerinde, ernst-cisse orta sahası ile başlamalıydık. delgado direk kenarda oturup yusuf oynamalıydı.

bu rüştüdende bıktım artık beline ip bağlamak lazım bunun çıkmasın kaleden diye yeter yahu maç oynanırken bir anda deliriyor çıkıyor gidiyor kaleden deli midir nedir bi dur kalende be adam. kesinlikle gitmesi lazım rüştünün acilen. senin daha kalen güvenli değil ki gol atsan kaç yazar, adam gelir aşırtmayı takar.

• quote:

takım savunması+takım hücumu zaten günümüz futbolunun olmazsa olmazları, bunu mükemmelde uygulasan "yerli defans olması önemli değil" diyemezsin bizim memlekette acayip önemli çünkü altyapımız bukonuda sıfır defans yetiştiremiyoruz, ileri uçtakilerede takım savunmasının inceliklerini altyapıdan alamıyorlar, tandem+önliberoları yabancı seçeceksin olay basit=Enst, Giunti, Zago, Ronaldo..

Yetişenleride kullanmıyoruz.Alex'in dediği gibi Can hala genç olarak anılıyor.24 yaşına gelmiş olmasına rağmen.Ama bu diğer mevkiler içinde geçerli.
    Dediğiğm gibi bu iş T.D'de bitiyor.Eğer takım kurgusunu iyi yapıyorsanız yerli veya yabancı olmas önemli değil.Geçen sene Fenerbahçe avrupada başarılı olmuşsa bunun yapıldığından kaynaklığını söyleyebilirim.Yeri geldiğinde lugano veya edu olmadığında önder ve yasin bu görevi başarıyla taşıyabiliyorlardı..Çünlü Ziko takım savunması ve takım hücumunu iyi yaptırıyordu.Hatta bir dönem Deniz Barış,Aurelioyu kadrodan kesmişti.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.