Şimdi Ara

FB ve GS nin UEFA ilk maçları ITV den naklen (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
7.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende ı tv varda bu yayın ben biliyorum gece muzurr şeyler yayın lıyo bu okanal mı yha ıtv mi itv mi?
  • dsamart 2 sinide şifreli gösterecek..herifler uefanın kuralını bile uyanıklık yapıp deldiler..sadece dsmartta göster en açık kanal tnt ye vermişler..böylece hem kayıpları olmadı hemde kurala uymuş oldular
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakal4

bende ı tv varda bu yayın ben biliyorum gece muzurr şeyler yayın lıyo bu okanal mı yha ıtv mi itv mi?

yok be o değil

İçtimai Tv ..... öbürü polonya kanalı mı ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

dsamart 2 sinide şifreli gösterecek..herifler uefanın kuralını bile uyanıklık yapıp deldiler..sadece dsmartta göster en açık kanal tnt ye vermişler..böylece hem kayıpları olmadı hemde kurala uymuş oldular

Tnt türksatta var. Önemli olan maç saatinde şifre girip girmeyecekleri.
  • galatasarayımıza ve twenteye başarılar. antudaki insancıkları görünce twenteyi destekleyeceğim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Skjellum

galatasarayımıza ve twenteye başarılar. antudaki insancıkları görünce twenteyi destekleyeceğim dedim.

O insancıkların yaptığını yapınca sen ne oluyorsun acaba?
  • Arkadaşlar kanalı ekledim. Hotbird de var bizde. Umarım bir sakatlık olmaz...

Babama söz verdim bu maçı izleteceğim konusun da =)
  • alala bende içtimai tv yazıyo ama şuanda kanal göstermiyo ekran simsiyah ama kalite ve sinyal var anlamdımm
  • inşallah yarın 2 maçtan da galip ayrılacağız.
  • Birşey soracağım.Şifreli olmadığını öğrendim fakat o kanalın sitesinde Fenerbahçe maçı 00:00'da yazıyor.Bizim saatimize göre 22:05'de başlar değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azap

Arkadaşlar kanalı ekledim. Hotbird de var bizde. Umarım bir sakatlık olmaz...

Babama söz verdim bu maçı izleteceğim konusun da =)

bencede inş bi aksilik olmaz bende aynı konuda soz verdim babama eger sifreye girerse bide maskara olurum babaama valla :))
  • Beyler bu kanal dünden beri göstermiyo bende hay Allah ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutsuz Son

Beyler bu kanal dünden beri göstermiyo bende hay Allah ya

Kanalın ismi ne ? ITV Azerbaycan Olacak. Bizdeki o ve Reklamı geçti maçın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByRock!

quote:

Orijinalden alıntı: Mutsuz Son

Beyler bu kanal dünden beri göstermiyo bende hay Allah ya

Kanalın ismi ne ? ITV Azerbaycan Olacak. Bizdeki o ve Reklamı geçti maçın...

ITV yazıyor. 2 gün önce gösteriyodu kanal ama dünden beri sinyal var görüntü yok anlamadım
  • lnb zımbırtısanmıdır nedir hotbirdde bulamadım turksattakini buldum umarım yayın kesilmez
  • hotbirddekinde sorun yok gayet güzel..
  • bulamayanlar internetten mediaplayer aracılığı ile izleyebilirler.

mms://85.132.81.6:1044/
  • darkingfb şu an yayın var mı sende? Ben de hotbirdden buldum kanalı ama şu an göstermiyo
  • dün baktığımda sorun yoktu yayında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Digitürke ekleyemezsiniz arkadaşlar...
    Digitürk Eutelsat denen uyduya bakar...Türksat ve Hotbird farklı uydulardır. DT çanağınız varsa göremezsiniz
    DT nin türksat üzerinden yayını 4-5 kanalla sınırlıdır. Oda zaten digitürk degil, türksata bakar ve normal receiverla alınıyordur, bu durumda üstteki Türksat frekansından arama yapabilirsiniz

Uydu aramalardan , manuel Transponder arama ya (benzer bir menudur), girip, üstteki frekansları yazın, 3/4 vs gerek yok, aratın çıkması lazım...

dostum bende digitürk kullanıyorum,hangi paket bilmiyorum ama turksat üzerinden yayın sağlanıyor, ben gece kanalı ekledim ve gayette iyi çekiyor.

digitürke kanalı nasıl ekeyebilirim. ayrıntlı anlatabilirmisin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.