Şimdi Ara

fazzt la ilgili bişeyler bilenler lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir forum sayfasından eol firmasının üyelerine verdiği bir bir özellikten bahsediyordu. üyeler istediği program,film,müzik gibi şeyleri firmaya bildiriyor firmada onlara bir fazzt dosyası yollayarak hangi saatte indireceğini pid değerlerini falan veriyormuş ve verdiği o programlar sayasinde indiriyorlar.buna kanca atarak yakalayanlar var . dediği bütün ayarları yaptım ama olmuyor bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    Not:Okuduğum forum sayfasıhttp://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=4622

• arkadaşlar hiç bilgisi olan yok mu bişeyler yazın lütfen şindi hala yapan varmı bunu bilsem bile yeter bana
  • hocam o iş bitti artık.ancak offline download işi devam ediyor..dikkat edersen senin okuduğun yazı ta 2004 de yazılmış...eğer ss2 kartın varsa skynet yada başka proğramlarla offline download yapabilirsin...
  • sağol arkadaşım ben yıllardır dowland yapıyordum ama daha yeni raslayabildim o yazıya geç kaldık desene
  • quote:

Orjinalden alıntı: cleanwork

sağol arkadaşım ben yıllardır dowland yapıyordum ama daha yeni raslayabildim o yazıya geç kaldık desene
    malesef öyle olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.