Şimdi Ara

Fazla Söze Gerek Yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/fazla_soze_gerek_yok-60WQQaXQQ13421475WQQpXQQdisplayitem

Fazla söze gerek yok. %98 oranında görme özürlü kerizler aranıyor.

• Ispartalıyım...Memleketimde çok var bu tarz araç...ben utanıyorum vallahi...
  • Fazla söze gerek yoksa...
    Fazla paraya da gerek yok o zaman!

Benden bu araba için maksimum 1.800 TL çalışır. Çünkü 1.200 TL de aksesuarları sökmesi için sanayideki ustalara vermem gerekecek.

Gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz. Fakat bu tür araçların sahiplerinin devamlı ve daima unuttuğu bir husus var: Kendilerine göre ÇOK MUHTEŞEM olan bir aksesuar veya modifikasyon başkasına göre ÇOK BERBAT olabilir. Buna uygun olarak da kendisine göre dünyanın parası olan beyaz LED'ler, neon tüpler ve diğer gösterge, motor, jant ve lastik değişimleri başkasına göre aşırı piyasa ve fazla gösteriş meraklısı tarzı olabilir. Bu nedenle benden bu araç için sadece 1.800 TL çalışır, aracı bana göre bu hale getirdiği için. Bir defa en çok para edeni en orjinali, en çok modifiye edilen en ucuzu.

Modifikasyon bir aracın fiyatını belli kriterler çerçevesinde arttırır, fazla modifikasyon fiyatım aşağıya çeker. Modifikasyon sahibinin zevk tarzını yansıtır, başkasının veya piyasanın değil.

Düşüncem bu.

Fazla Söze Gerek Yok!

• Utanmamak mümkün değil. Şu aracı şu hale getiren insan kör olmalı diyorum. Buna bineceğine eşeğe binsen daha çok havan olur.
  • need for speedden fırlamış gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: quadream

Ispartalıyım...Memleketimde çok var bu tarz araç...ben utanıyorum vallahi...

konuyla alakası yok ama ısparta diyince bide araç diyince aklıma bu geliyor.

çok geyiğini yapmıştık
     Fazla Söze Gerek Yok!

• quote:

Orjinalden Alıntı: Taner Göde

Gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz.

Bence de tartışılmaz hocam. Bunun neresini tartışalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Benden bu araba için maksimum 1.800 TL çalışır. Çünkü 1.200 TL de aksesuarları sökmesi için sanayideki ustalara vermem gerekecek.

• Taner abi ben 2000 TL veriyorum. Bunla amma piyasa olur ha. 10 TL gaz attık mı Dünyayı gezeriz
  • Yine de alan cikar
  • şunu kullanan arkadaşın bi fotoğrafını görmeyi çok isterim..facebook aracılığı ile araştırdım ama aracın fotosu var ordada...amacım hava atmak ise 18 bin tl ye çok güzel coupe araçlar var...şimdi diyeceksinizki her malın bir alıcısı vardır..kimdir bu malın alıcısı çok merak ediyorum ...
  • bu aracın sahibi bir Apaçi değilse ben de adam değilim..
  • aslında param olsa piyasadan bu araçları topler,geri dönüşüme kazandırırdım.
  • bu araca değil bana 1.800 verseniz oturmam rezil olmamak icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

şunu kullanan arkadaşın bi fotoğrafını görmeyi çok isterim..facebook aracılığı ile araştırdım ama aracın fotosu var ordada...amacım hava atmak ise 18 bin tl ye çok güzel coupe araçlar var...şimdi diyeceksinizki her malın bir alıcısı vardır..kimdir bu malın alıcısı çok merak ediyorum ...

Bu malım alıcısı başka bir m.. dır tabi ki :) (bu fiyat için söylüyorum )

quote:

bu aracın sahibi bir Apaçi değilse ben de adam değilim..

Bence kabile şefinin makam aracı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

şunu kullanan arkadaşın bi fotoğrafını görmeyi çok isterim..facebook aracılığı ile araştırdım ama aracın fotosu var ordada...amacım hava atmak ise 18 bin tl ye çok güzel coupe araçlar var...şimdi diyeceksinizki her malın bir alıcısı vardır..kimdir bu malın alıcısı çok merak ediyorum ...

bu malın alıcısı ancak bi başka m*l olur herhalde.

Taner beye de sonuna kadar katılıyorum.Alıcı hiçbir zaman ne yaptırdığınla ilgilenmez.Otomatik cam mı yaptırmışsın,en güvenli alarmı mı taktırmışsın umrunda olmaz."Bu arabanın ederi budur veriyosan buna alıyım,razı değilsen sök ne yaptırdıysan, öyle getir" vs vs der çıkar işin içinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizza -- 3 Ağustos 2009; 17:53:31 >
  • Yemin ediyorum bunla gezmeye utanırım ben.Kendi çapında modifiye yapmaya çalışıp rezil eden,arkadaşlarını arabaya doldurup kıro kıro gezenleri görünce gülüyorum.Kızlara hava attıklarını sanıyorlar bir de.

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk
    Yemin ediyorum bunla gezmeye utanırım ben.

+1
  • Bence satmaya niyeti olmayan bir arkadaşımız.

Satmaya niyeti olan araçın özelliklerini ettigi masrafları kalemler halinde yazar.

Fiyat aşırı abartılı.

Hiçkimse 13 yaşındaki arabaya o kadar para vermeyecektir.

Not:Eşege altın kemer vursan yine eşektir.

Not2:Yukarıdaki tespiti aracın anahtarlık yuvası ve çevresinde mide bulanırıcı görüntü yüzünden yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Kreuzberg] -- 3 Ağustos 2009; 21:35:41 >
  • Yan kapıların üstüne birde komple polat alemdar resimi yaptırsaymış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.