Şimdi Ara

fatih üniversitesi hakkında bilgilendirin beni lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam forumcular %50 burslu genetik ve biyomühendislik bölümünü araştırıyorum..cevaplarınız için şimdiden saolun

• quote:

Orijinalden alıntı: gekkolp

selam forumcular %50 burslu genetik ve biyomühendislik bölümünü araştırıyorum..cevaplarınız için şimdiden saolun

Üniversite dağın tepesinde ortamı da kötü.bildiklerim bunlar.
  • Özel üniversiteleri hiç düşünmedim bugüne kadar. Ne tercih döneminde yazsaydım dedim ne de ondan sonra. Çoğu en kötü devlet üniversitesinden iyi değil. Öğrenci toplamak için yapmadıkları yok. İlla İstanbul'da bir yerler olsun diyorsan bir sene daha çalış derim. Ayrıca şu yazdığın genetik ve biyomühendislik bölümünü iyice bir araştır. Kolay gelsin...
  • bilgisayar bölümünden amerikalı bi okutman arkadasım vardı ondan bilgi aldım (tabi onun gözüyle) olanaklar tatmin ediciymiş fakat iletişim biraz sorunlu gibi gözüküyor dedi.. bu arada google mapsten baktım da ..tüyap'ın bayağı bi arkasına düşüyor ve çevresinde alkent2000 sitesi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekkolp

bilgisayar bölümünden amerikalı bi okutman arkadasım vardı ondan bilgi aldım (tabi onun gözüyle) olanaklar tatmin ediciymiş fakat iletişim biraz sorunlu gibi gözüküyor dedi.. bu arada google mapsten baktım da ..tüyap'ın bayağı bi arkasına düşüyor ve çevresinde alkent2000 sitesi var

sen tam olarak nerden oraya gidiceksin söyle ben kaç saatte varacağını söyliyim.tüyaptan sonra üni.ye 30dk. yol var hatta trafikte olursa sen düşün ki genelde oluyo trafik.okuldan çıktıktan sonra yakınlarda gidebiliceğin bi yerde yok.
  • to 377
    bu benim zaten 2. girisim olmaz diye birseyi aklıma getirmek istemiyorum
    bu nedenle kimya mühendisliği biyomedikal biyomühendslik ve moleküler bio böümlerini de yazdım
  • cemaatçilerin üniversitesi olduğunu da belirtmek lazım
  • cemaatçi falan..orası oyle ama zaten yurtta kalmayı dusunmuom benim için eğitim lablar yani olanaklar onemli.. zaten adamlar dersi bırakıp bana dini mi öğretecek beynimi yıkayacaklar "biyoloji dersinin evrim konularında görürüm ben onları"
    cumartesi gunu muhendislik bolumunun tanıtımı var ben gidiyom incelemeye..gelen gelsin gardaşş
  • küçükçekmece belediyesinin ordan binicem...mavi otobüsler midibüsler falan geçiyor burdan onlara binmem gerekir diye düşünüyom
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.