Şimdi Ara

Fatih projesi bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bildiginiz uzere Fatih projesi adı altında okula akıllı tahtalar geldi. Ancak bunlara kurulum yapamıyoruz.derslere yabancı dilde videolar getiriyoruz altyaZısını media player da atayamiyoruz. Bazen de film getiriyoruz İngilizce derslerine onlarda da altyaziyi koyamiyoruz. Bir arkadasımız nasıl kurulum yapılabileceğinden bahsetmişti sanırım ama bulamadım. Eğer bu altyazi icin bir çözüm varsa veya kurulum yapmak icin her türlü öneriyi dinlemek isterim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurulum yapacaksan kendi bilgisayarına kur, o dosyaları at direk tahtaya. Altyazıyı da videoya gömersen sorun olmaması lazım.
  • Adminstrator kulanici adiyla girmen lazim. Nasil bilmiyorum. Bizim fizikci oyle yapmis. Adminstrator olarak kullaniyor.

• Media player altyazi gosterdigini gormedim vlc ya da gom player kurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayzenberg -- 15 Kasım 2012; 23:02:06 >
  • Admin şifresini idareden al. yada pm.
  • altyazı ismi ve video ismi aynı olursa sıkıntı çıkmaz. ek programa gerek kalmaz
  • şifre pm alabilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowFiend

altyazı ismi ve video ismi aynı olursa sıkıntı çıkmaz. ek programa gerek kalmaz

İsmi aynı ama atayamiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tony Iommi

quote:

atayamıyoruz derken ?
    noktalama işaretlerine falan dikkat et. büyük küçük bile farklı olmasın. altyazı uzantısı ne merak ettim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tony Iommi

quote:

atayamıyoruz derken ?
    noktalama işaretlerine falan dikkat et. büyük küçük bile farklı olmasın. altyazı uzantısı ne merak ettim ?

str ve sub ikisinide denedik.dosya isimleri birebir aynı evde izlediğim şeyler ya.atamak derken altyazıyı videoya yüklemeyi kastettim

• vlc playerda altyazı dosyalarını çalıştırabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben flasha vlc setupu attim ordan kurdum bi problem olmadi çarşamba gunleri 7 ders ingilizce bizde ingilizce altyazili film izliyoruz

• windows media player altyazıyı sorunsuz göstermeliydi. ayarlarını kurcalamayı falan dene.
    diğer arkadaşlar sıkıntıyı anlamadılar galiba program önerileri geliyor aslında portable vlc player falan varsa işe yarabilir. admin şifresi istemeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaFleur- -- 15 Kasım 2012; 23:21:59 >
  • quote:

windows media player altyazıyı sorunsuz göstermeliydi. ayarlarını kurcalamayı falan dene.
    diğer arkadaşlar sıkıntıyı anlamadılar galiba program önerileri geliyor aslında portable vlc player falan varsa işe yarabilir. admin şifresi istemeyebilir.

exe dosyalarını açarken direk hata veriyor portable deneyeceğim bi yinede.Ayrıca o arkadaş nasıl halletmiş merak ediyorum :D
  • vesdijm@n1453

• quote:

Orijinalden alıntı: Om Nom Nom

vesdijm@n1453

Şifre olarak bunu daha önce görmüştüm teşekkürler yine de ama admin girişini nasıl yapacağız acaba ?
  • Bu şifre her tahtada aynı değil mi arkadaşlar?
  • o değilde bizimkiler hala açılmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.