Şimdi Ara

Farming Simulator 2013 (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
17
Favori
309.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tepe1453

Farming Simulator 2013
    Hocam bak straw yok bitmiş, saman verirsen %100 olacak, yerde duran saman balyasından 1 tane at mixere calıstır 4,2 ton saman vermiş olursun,1'den fazla atma, motorlu mixer en fazla 7,2 ton saman kabul ediyor 2 tane atarsan 1,4 ton saman boşa gider. Samanları Loading Wagonla toplayıp verirsen daha kolay olur.
     Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013

Bir de CAT Lexion 580R 11999 (100%) bilgisini veren mod hangisi onu arıyorum uzun zamandır. :)

Not: Resimler için Irfanview Download 1,6mb kullanabilirsin, resim ekrandayken S tuşuna basarak .jpg kaydedersin, çok sayıda dosyayı .jpg yapmak istiyorsan Fast Image Resizer Download 371kb küçük basit becerikli bişi, işine yarayabilir. Küçük, hızlı, sadece işini yapan programları seviyorum. Resim upload sitesi olarakhttp://imgim.com/ vehttp://www.hizliresim.com/ basit ve hızlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 1 Şubat 2013; 10:10:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

bahsettiğiniz traktör iyi hoş ama inanılmaz BUGlı sanırım. ben kaç saattir oynuyorum bu oyunu heralde rahat 35 saat falan olmuştur.... çok değil biliyorum ama böle bi araçla karşılaşmadım hiçbir moddaki hiçbir traktör kamyon tırla başaramadığımı başardım. traktör durmuyorki yerde sürekli uçuyor. en ufak bi yükseltide taklalar atıyor.... buyrun kanıtı... arkasında trailer ile yaptı birde bunu... ufak bi hızla gidip Sugarbeet harvesterına dokundum harvester evin öteki tarafına uçtu traktörde çatıya çıktı.....

Farming Simulator 2013

• Evet hocam hataları var, limitlerinde kullanmak gerekiyor, ben catıya cıkamadım genelde düzgün kullanırım ama yerdeki ekipmanı alırken bikaç kere zipladım :) Tarla biçme zamanında Harvester'lardan yük almak için kullanıyorum genel olarak. Her işi bununla yapim traktörü degil şu an, zaten 1 2 tane aldım şimdilik test aşamasında hala. O mikseri tavuk kümesine nası soktun hocam. :D
  • quote:

Evet hocam hataları var, limitlerinde kullanmak gerekiyor, ben catıya cıkamadım genelde düzgün kullanırım ama yerdeki ekipmanı alırken bikaç kere zipladım :) Tarla biçme zamanında Harvester'lardan yük almak için kullanıyorum genel olarak. Her işi bununla yapim traktörü degil şu an, zaten 1 2 tane aldım şimdilik test aşamasında hala. O mikseri tavuk kümesine nası soktun hocam. :D

oda bu traktör yüzünden oldu. sağına soluna bakıyım derken dokundurdum miksere allah ne verdiyse hem traktör hem arkadaki biçerdöver hem mikser takla atmaya başladı. traktör yere indiğinde mikser hala dönüyordu havada sonunda kümese indi....
  • quote:

quote:

Farming Simulator 2013
    Hocam bak straw yok bitmiş, saman verirsen %100 olacak, yerde duran saman balyasından 1 tane at mixere calıstır 4,2 ton saman vermiş olursun,1'den fazla atma, motorlu mixer en fazla 7,2 ton saman kabul ediyor 2 tane atarsan 1,4 ton saman boşa gider. Samanları Loading Wagonla toplayıp verirsen daha kolay olur.
     Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013

Bir de CAT Lexion 580R 11999 (100%) bilgisini veren mod hangisi onu arıyorum uzun zamandır. :)

Not: Resimler için Irfanview Download 1,6mb kullanabilirsin, resim ekrandayken S tuşuna basarak .jpg kaydedersin, çok sayıda dosyayı .jpg yapmak istiyorsan Fast Image Resizer Download 371kb küçük basit becerikli bişi, işine yarayabilir. Küçük, hızlı, sadece işini yapan programları seviyorum. Resim upload sitesi olarakhttp://imgim.com/ vehttp://www.hizliresim.com/ basit ve hızlıdır.

http://depositfiles.com/files/n5imxygd9 burdan kardeş saolasın:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

quote:

Evet hocam hataları var, limitlerinde kullanmak gerekiyor, ben catıya cıkamadım genelde düzgün kullanırım ama yerdeki ekipmanı alırken bikaç kere zipladım :) Tarla biçme zamanında Harvester'lardan yük almak için kullanıyorum genel olarak. Her işi bununla yapim traktörü degil şu an, zaten 1 2 tane aldım şimdilik test aşamasında hala. O mikseri tavuk kümesine nası soktun hocam. :D

oda bu traktör yüzünden oldu. sağına soluna bakıyım derken dokundurdum miksere allah ne verdiyse hem traktör hem arkadaki biçerdöver hem mikser takla atmaya başladı. traktör yere indiğinde mikser hala dönüyordu havada sonunda kümese indi....
    Hocam hiperaktif kullananlara göre degil o araç, kusurları var diye yazmıştım seni üzer o traktör, güclü yerinde durmaz haylaz çocuklara benziyor vurdugunu yatırıyor, baksana 5 dakikada çiftligin altını üstüne getirmiş.

quote:

Videolarda görüyordum ekranın sol tarafında aracın adı kullananın adı arkada takılı ekipman doluluk oranı vs. bilgiler yazıyordu seninki ona benziyor indiriyorum bakalım, sagol hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

quote:

Hocam hiperaktif kullananlara göre degil o araç, kusurları var diye yazmıştım seni üzer o traktör, güclü yerinde durmaz haylaz çocuklara benziyor vurdugunu yatırıyor, baksana 5 dakikada çiftligin altını üstüne getirmiş.

quote:

Videolarda görüyordum ekranın sol tarafında aracın adı kullananın adı arkada takılı ekipman doluluk oranı vs. bilgiler yazıyordu seninki ona benziyor indiriyorum bakalım, sagol hocam.

sadce dolulk oranı yazuyor onu bulurusan bendee alırım :)

• quote:

[

bahsettiğiniz eklentiyi geçen indirip kurdum ancak. diğer saveimde bir düzine araç vardı. sol tarafı tamamen unutun. çok göz alan bi yerde beni inanılmaz rahatsız ettiği için sildim... ama tekrar arıyorum sizin için.....
  • Balyaları sadece ineklere mi verebiliyoruz satma gibi bir şansımız yok mu satabiliyorsak nereye satacağız ?
  • @tepe1453 hocam CAT Harvester modunu kurdum ama bilgi cıkmadı başka bi modun içinde demekki, acelemiz yok buluruz, cat harvesterlar güzelmiş, 1 tanesini taşıdım bakalım, test edelim önümüzdeki hasatta.

@Kavil hocam yükleme uzun sürüyor, özel olarak arama, nasılsa rastlarız bi şekilde.

@BloodKinq hocam çiftlik merkezinde aşağıdaki yere satıyorsun, çok para etmiyor tabi.

Farming Simulator 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 1 Şubat 2013; 13:49:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

Arkadaşlar bildğiniz en büyük taşıma tırı modu olan varsa atabilir mi yeni harita buldum çiftlik galeriden çok uzak traktörleri tek tek götürmek zor oluyor

Yardımm
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bildğiniz en büyük taşıma tırı modu olan varsa atabilir mi yeni harita buldum çiftlik galeriden çok uzak traktörleri tek tek götürmek zor oluyor

Yardımm
    Hocam şöyle bişi var, daha büyügüne rastlamadım, bi de harvester taşıdıgımız var işte ama çok kasıyor sıradan traktörler çekmiyor.

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/transport-trailer.html

Farming Simulator 2013

Bu arada info modunu buldum, aradıgımdan daha iyisi çıktı, bilgileri renklendirmişler Alt-A tuşuyla off/on yapabiliyosun, işçilerin ne yaptıklarını ekrandan takip edebilmek için arıyodum, güzel oldu.http://gamesmods.net/farming-simulator-2013/28984-loadstatus.html

This is script to make better overview of you vehicles/combines.
    1) labeling Hired or Courseplay driven vehicle (Autopilot vehicle)
    2) shows only cars that are refillable or have refillable accessories (or courseplay driven) and showing % or Litres (or both) + type of fruits
    possible changes to display the volume in liters and % filling or both (change via "/")
    3) highlighting the lack of grain and fertilizer in implements and low fuel.
    4) shows the speed.
    5) higlight graintank (over 85%)
    6) show courseplay routes. (tested on public beta for 2013)
    7) show vehicle numbering compatible with FastSwitcher
    8) day/night mode (text intensity change)
    9) text positioning in dependency of show/hide help menu

Credits
    by WLKe

Farming Simulator 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 1 Şubat 2013; 15:25:35 >

• Terranfan hocam traktörleri taşımak için bir mod var mıdır? Bir yere götüreceğim zaman tek tek zor oluyor :) .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodKinq

Terranfan hocam traktörleri taşımak için bir mod var mıdır? Bir yere götüreceğim zaman tek tek zor oluyor :) .
    Yukarda yazdım hocam, transport trailer var traktörler için ama 2 traktör rahat alıyor üçüncü zor, lowloader var ama iri lastikli ağır araçlar için tasarlanmış, yüklerken dikkat etmek gerekiyor.

Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013

• Teşekkür ettim :)
    Edit: Nasıl yükleyeceğiz modu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Dragonborn Comes -- 1 Şubat 2013; 17:52:47 >
  • quote:

Teşekkür ettim :)

Oyunu kapat indirdiğin zip dosyasını açmadan oldugu gibi zip halinde Belgelerim içindeki My Games\FarmingSimulator2013\mods klasörünün içine at oyuna gir görürsün.
  • quote:

quote:

Oyunu kapat indirdiğin zip dosyasını açmadan oldugu gibi zip halinde Belgelerim içindeki My Games\FarmingSimulator2013\mods klasörünün içine at oyuna gir görürsün.

Terranfan hocam ben şu ilaçlama işini hala anlayamadım şu resimde öndeki alet sulama için arkadaki alet ilaç için ben ikisini aynı anda atıyorum ama ikiside aynı görevi mi görüyor

Farming Simulator 2013

• quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam baya bir soru sordum sana da kusuruma bakma :)
  • quote:

quote:

quote:

Terranfan hocam ben şu ilaçlama işini hala anlayamadım şu resimde öndeki alet sulama için arkadaki alet ilaç için ben ikisini aynı anda atıyorum ama ikiside aynı görevi mi görüyor

Farming Simulator 2013
    Tabi hocam ilaçlama yok oyunda, ikisi de su onların, 1 tanesi fazla olmuş, ikisi de aynı işi yapıyor. Bi dahaki sefere arka tarafa tohum makinesi tak, ekme sulama işini aynı anda yapmış olursun.

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim hocam baya bir soru sordum sana da kusuruma bakma :)
    Sorun diil @BloodKinq klavyem yumuşak yorucu olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 1 Şubat 2013; 19:22:07 >

• Hocam oyunda seri bir şekilde sıkmadan para kasma yöntemi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.