Şimdi Ara

Fare Önerisi - PRO Fare alacağım kararsızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Özellikle starcraft oynamak için mouse almayı düşünüyorum. Kafamda birkaç soru oluştu.

1- Kablolu mu yoksa kablosuz mu alayım?
    2- Sağlamlık en önemli kriter o kadar para verdikten sonra uzunca süre problemsiz kullanmak isterim.

Kafamdaki mouseler Revoltec Fightmouse, Logitech mx518, logitech g5 veya razer diamondback. Fiyat olarak razer'dan çekinceliyim. Sizce hangisini tercih etmem daha uygun olur.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strada_di_sogno -- 25 Eylül 2007; 13:48:31 >

• mx518 i tercih edersen hiç pişman olmazsın. 1.5-2 sene sonra tuşu bozulur o kadar . Bu arada mousepad almadan hiç bi mouse dan beklediğin performansı alamazsın
  • Çok teşekkür ederim. Tuş bozulması klasik bir hata mı bu seride. Mouse pad olarak ne önerirsiniz. Çok teşekkür ederim bende esas olarak 518 üzerinde duruyor diğer fareler beni kararsızlığa sevk ediyordu. Bu cevabınız üzerine kararsızlığım en azından biraz daha şekillendi.
  • Bende G5 var memnunum ve öneririm ama diğer modelleri bizzat kendin eline alarak deneyip ondan sonra almalısın.

Mouse pad olarakwww.shop4gamers.com adresinden bakabilirsin.Ayrıca Thunderpad'lerde var bunlarda çoğu profesyonel oyuncunun kullandığı kaliteli elipmanlardandır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: strada_di_sogno

Çok teşekkür ederim. Tuş bozulması klasik bir hata mı bu seride. Mouse pad olarak ne önerirsiniz. Çok teşekkür ederim bende esas olarak 518 üzerinde duruyor diğer fareler beni kararsızlığa sevk ediyordu. Bu cevabınız üzerine kararsızlığım en azından biraz daha şekillendi.

Önemli değil . Tuş bozulmasının nasıl bir hata olduğunu bilmiyorum ama kullananların yorumlarının bazılarında 2 yıl içinde bozulduğu yazıyor. Benim eski mousum mx510 unda tuşu bozulmuştu
  • razer ve nova winner mouse pad kullanıyorum,
    tavsiye ederim.

logitech ler de çok güzel ama ben ergonomik farelerle rahat edemiyorum.

razer in şekli ve tuşları bana daha kullanışlı geliyor.

kablosuz fareler daha ağır oluyor, uzak dur derim.
  • Herkese çok teşekkür ederim. mx518 bulamadım ve bimeks'ta kampanyada g7'yi 80 YTL'ye görünce hemen aldım. Yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler.
  • Pişman olmazsın inşallah . Güle güle kullan
  • www.shop4gamers.com
    kadar kazikci bi firma zor bulursunuz... Amerika'da 22 dolar, Almanya'da 20 euro olan Titan DKT mousepad mesela 75 ytl'den satiyorlar..
    Daha beteri vatan'da 71 ytl olan G5in fiyati shop4gamers'ta 175 ytl..
    Veya 95 ytl olan mx518 shp4gmrsta 120 ytl vs vs...

Mouepad icin: (starcraft icin fazla bile :) )
    NOVA WINNER GAMER MOUSE PAD 25.5 ytl
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=100310&productid=bs6020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTtr -- 27 Eylül 2007; 20:59:47 >
  • Logitech G5 kullanıyorum güzel mouse. Kuzenim de Microsoft Habu kullanıyor. Razerin yaptığı mouse kullandım güzel. Fakat G5e alıştığımdan herhalde elime daha iyi oturuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.