Şimdi Ara

FAR CRY' ı very high oynatacak min. makina nedir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENİM İMZAMDAKİ MAKİNA BU OYUNU MEDİUM DETAYLARDA DAHİ KASIYOR(HEM FPS, HEMDE HDD OKUMALARI), BU OYUNU VERY HİGH OYNAMAM İÇİN NE ÖNERİRSİNİZ??????????

• AMD FX-53
    GF 6800 Ultra
  • imzamdaki sistemle very high da cok rahat oynuyorum... yalnız anti-analising acılınca kastırıyor full leyince....
  • beyler sadece nvidia kartlarda mı calisiyor bu oyun?Benim sistemde oynanırmı sizcE?
  • tabiki calıstırır ama biraz oc olayına girmen gerek...
  • Beyler bu "ozyoldas" olacak adam benim abim olur. Dün eve 256mb ram getirdi 768 mb ramle oyunda herşey very high'da (anti-aliasing hariç) rahat rahat oynadık. Ram çooooooooook etkiliyor...
  • very high da kimse dogru drust oynayamıyor bak su na
    http://forum.donanimhaber.com/topic.asp?TOPIC_ID=94799
  • Barton 2500+ / Epox 8RDA+ Rev2.2 / Abit Siluro FX5900 Otes / 256*2 Twinmos Dual-channel Kit pc3200 / WD400JB HDD

colossol oynayamassan ayıp [evlol][evlol]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Kermit</i>
    <br />AMD FX-53
    GF 6800 Ultra

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

@kermit 1600x1200'de antialiasing high olursa bu sisteme en az bir 1024 mb ram de gerekir.
  • 128 ATI RADEON PRO - ATHLON 64 3200+ 1 GB RAM de oynaniyor full detay -1024 coz.
    Anti allaising de ve cok genis alanlarda hafif kasmalar mevcut.
    800x 600 e dusurunce no problem.
    HL2 de felan komple sistem degistirmek gerecek herhalde
    Daha 2 ay oluo alali bilgisayari hemen kasmaya basladi. :(
    Performans hastaligi kotu bisi arkadaslar
  • teyzemin oğlunda 2500 barton var 2x512 333mhz dual ram var 1Gb diyorum.. 128bitfx5600 le yine kastırıyo..o oyunda bi tuhaflık var anlayamadım.. yani bu kadar da olmaması lazım..
  • İmzadaki sistemle 1280x1024'te herşey full(AA,AF dahil),takılmadan oynuyorum.
  • yukarıdaki yazıları okuyunca 8 mb'lık kartlarla quake3 oynamaya çalıştığımız zamanlar aklıma geldi.

çağımızın yeni hastalığı: Frame Per Second !
  • koray, 1280x1024 ve full antialiasing ve hatta full anisotropic hızlı oynuyorsun!!! Fraps ile kaç framelerde dolaştığını belirtirmisin. Ben de very high oynuyorum ama antialiasing kapalı ve anisotropic 2x. Sakın ekran kartının ayarlarında anti-aliasing kapalı olmasın...
  • Musakka,

ekran kartının AA ve AF ayarları kapalı tabi.
    Ben AA ve AF derken oyununkilerden bahsetmiştim.Yani options kısmında ayarlayabileceğin
    herşey full demek istemiştim.Fraps çoğunlukla 30-35 arası dolaşır ama 25 düştüğüde olur.
    Özellikle iç mekanlarda.
  • aa ve af ayarları kapalı derken, "hep kapalı" mı, yoksa "uygulama seçer"mi onu sormak istemiştim? eğer hep kapalı ise uygulamada açman birşey ifade etmez. Ama oyun iç mekanlarda bayağı bir zorlanıyor. Bu arada makinan sağlammış, güle güle kullan (ama bence düzgün bir ses kartı al:))
  • AF ve AA ayarlarında uygulama denetlemeli diyor.

Sağolasın ama ben ses kartından önce 6800 Ultra'ya göz diktim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.