Şimdi Ara

Fanım Vızıldamaya Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptop'ım bugün açtığımda çok kasılıyordu. 1 saat içinde aşırı ısındı ve kapandı. Defalarca denedim açılmadı. Fanımın çalışmadığını çok geç fark ettim. Elektrik süpürgesiyle delikleri temizledim ama yine de çalışmadı. Sonra fana bir iğne sokup kurcalamaya karar verdim, küçük bir temasla hemen yeniden dönmeye başladı ancak rahatsız edici şekilde vızıldıyor. Bilgisayarı komple açıp baksam düzeltebilir miyim? Laptop 2 yıllık.

• muhtemelen fan bozulmuş rulmanları ötüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: canned

Laptop'ım bugün açtığımda çok kasılıyordu. 1 saat içinde aşırı ısındı ve kapandı. Defalarca denedim açılmadı. Fanımın çalışmadığını çok geç fark ettim. Elektrik süpürgesiyle delikleri temizledim ama yine de çalışmadı. Sonra fana bir iğne sokup kurcalamaya karar verdim, küçük bir temasla hemen yeniden dönmeye başladı ancak rahatsız edici şekilde vızıldıyor. Bilgisayarı komple açıp baksam düzeltebilir miyim? Laptop 2 yıllık.

sanırım sizin sorununuz laptobun fan ve soğutucularının kirlenmesinden kaynaklanıyor.burayı incelediğinizde konuyu anlarsınız.
    http://forum.donanimhaber.com/m_28166607/mpage_4/f_/key_//tm.htm#39274794

• @ada44mavi

teşekkürler. başlığı iyice okuyayım bari, belki servise vermeme gerek kalmaz :)
  • Garantisi var ise ver temizlesinler içini.Toz en büyük sıkıntısı dizüstülerin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.