Şimdi Ara

fanı çok ısınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba. Casper marka bir bilgisayar kullanıyorum i7 işlemci 8gb had disk vs güzel bir bilgisayar. alalı 1.5 yıl olmadı bile ama fanları çok ısınıyor önceden sadece oyunlarda ısınırdı ancak şuan nette dolaşırken bile fanları çok ısınıyor. ne yapmam gerekir? garantisi bittiği için servise götürsem ne kadar öderim?

• fanların ısısını ne ıle olcuyorsun
    buyuk ıhtımalle 1.5 yılda sıstem tozlanmıstır garantı bıttı ıse kapagı ac ıslemcı fanı ekran kartı ( varsa tabıkı ) fanlarına kompresorle hava tuttur yıne ısınma sıkayetın varsa psu yetersız gelıyordur onu degıstırırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus1881 -- 11 Mart 2013; 18:42:14 >
  • ben pek anlamam bu işlerden ama şöyle söyleyeyim bazen o kadar ısınıyor ki tuşlara etki ediyor rahatça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreErtekin25

ben pek anlamam bu işlerden ama şöyle söyleyeyim bazen o kadar ısınıyor ki tuşlara etki ediyor rahatça.

Normaldir Casper dandik ve aşırı ısınan bilgisayarlar üretir.(Aşırı ısınan bilgisayar üretir derken parçalar yeterli derecede soğutmaz)
  • Eyvallah sağolun ben kendim açıp bakayım bi tozlanmışsa kompresörle hallederim olmadı servise götürücez artık yapacak birşey yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreErtekin25

Eyvallah sağolun ben kendim açıp bakayım bi tozlanmışsa kompresörle hallederim olmadı servise götürücez artık yapacak birşey yok .

Hadi kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.