Şimdi Ara

Fan montajı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buradaki kasaya montajı ne şekilde yapmalıyım.Elimde 12 cm ledli ve ledsiz bir kaç fan var. ÖN ve üste ledli takıp arkaya ledsiz mi olmalı ? Sirkülasyonun iyi olması için yönler nasıl olmalı gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abraxass34

Buradaki kasaya montajı ne şekilde yapmalıyım.Elimde 12 cm ledli ve ledsiz bir kaç fan var. ÖN ve üste ledli takıp arkaya ledsiz mi olmalı ? Sirkülasyonun iyi olması için yönler nasıl olmalı gibi ?

Önden hava girişi arkadan ve üstten çıkış olmalı heleki sen zaten amd sistem kullanıyorsun ve kule tipi bir soğutucu kullanacaksan üsteki fan havayı dışarı vermeliÖn ve üst tarafa ledli fan takarsan görsellik kazandırmış olur zaten egsoz fanın ışığı çokta gözükmez

• quote:

Orijinalden alıntı: knnkpln

quote:

Buradaki kasaya montajı ne şekilde yapmalıyım.Elimde 12 cm ledli ve ledsiz bir kaç fan var. ÖN ve üste ledli takıp arkaya ledsiz mi olmalı ? Sirkülasyonun iyi olması için yönler nasıl olmalı gibi ?

Önden hava girişi arkadan ve üstten çıkış olmalı heleki sen zaten amd sistem kullanıyorsun ve kule tipi bir soğutucu kullanacaksan üsteki fan havayı dışarı vermeliÖn ve üst tarafa ledli fan takarsan görsellik kazandırmış olur zaten egsoz fanın ışığı çokta gözükmez

+1 bende bişey eklemek istiyorum, eğer fanların kaliteli degilse şayet kendine bile yararları olmuyo piyasadaki kasa fanları 5 ile 50 100 lira arası degisiyo senin fanlarının modelleri nedir acaba

• ledliler 3 adet bundan var
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/xilence-coo-xpf120tbl-120mm-mavi-led-kasa-fani.aspx

ledsizleri bilmiyorum.Ya birşey daha sorayım şimdi kasayı eksenden geçen yıl topladım hiç açmadım.arkadaki garanti etiketinin numarası nedir?MAntığı ne bu etiketin,söksem nolur ?
  • quote:

ledliler 3 adet bundan var
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/xilence-coo-xpf120tbl-120mm-mavi-led-kasa-fani.aspx

ledsizleri bilmiyorum.Ya birşey daha sorayım şimdi kasayı eksenden geçen yıl topladım hiç açmadım.arkadaki garanti etiketinin numarası nedir?MAntığı ne bu etiketin,söksem nolur ?

Eksen onu saçma bir mantıkla yapmış bence.İçindeki parçaların garantisi ayrı ayrı dır zaten.Sonuçta exper casper gibi markalı bir bilgisayar almadın.Servis parası almak için yapılmış para tuzağı.Bana dedin ya bios yükletcem diye onu bile kendin yapabilirsin.Ama bu işlerden anlamıyorum diyorsan bilgisayardan anlayan bir arkadaşına yaptırman daha hayırlı olur

Ayrıca o etiketi su buharıyla yumuşatıp çıkarabilirsin kolayca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knnkpln -- 11 Ocak 2012; 15:57:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: knnkpln

quote:

ledliler 3 adet bundan var

Eksen onu saçma bir mantıkla yapmış bence.İçindeki parçaların garantisi ayrı ayrı dır zaten.Sonuçta exper casper gibi markalı bir bilgisayar almadın.Servis parası almak için yapılmış para tuzağı.Bana dedin ya bios yükletcem diye onu bile kendin yapabilirsin.

Ayrıca o etiketi su buharıyla yumuşatıp çıkarabilirsin kolayca

Evet şimdi işlemci soğutucusu, kasa fanı için açılmak zorunda.Birde bios güncellemesi yapılması gerek koca kasayı sırtlayıp oraya götürmek banada mantıklı gelmiyor zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.