Şimdi Ara

Family share ile uygulama ve muzik paylasimi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar malumunuz iOS 8 ile family share geldi ve uygulama, muzik ve foto paylasimi 10 kisiye kadar olabiliyor. Biz arkadasim ile muzik ve uygulama paylasimi yaptik hatta bundan sonra alacagimiz uygulamalari paylasip ona gore alacagiz. Biz burdan kendi aramizda aile olusturup satin alinan uygulama ve muzik paylasimi yapsak nasil olur? Ilgilenenlerle ozelden goruselim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cok guzel olur iyi fikir yerimi aliyorum editlemek uzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar yokmu kimse yaa? bedava uygulama paylasacagiz. Benim aldigim 100$ yakin uygulama muzik var. bunun gibi paylasacak varsa paylasalim.

• Aslında isterim fakat sadece müzik satın almıştım o kadar yinede yapmak isteyen olursa sıkıntı çıkmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki o aileden cikinca karsidan alinanlar kaliyor mu? Yani hemen indirip cikmayacagim tabi ilerde bu arada benimde 500 kusur muzik arsivim var.

• Burda dikkat edilmesi gerekm şey, apple id'ye kredi kartınız aktifse diğer aile Üyelerine kim davet yolladıysa yapılacak harcamalar o karttan çekilir :) yani dikkatli olun derim. Ayrıca bir sorum olacak, örneğin paylaşıma açıldığında aile üyeleri Bendeki programları görebiliyor mu? Yoksa izin verdiklerimi mi Görüyor? Ben bu Yüzden aktif etmedim aile paylaşımımı :) bu konuda deneyiminiz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyrusefer -- 7 Kasım 2014; 22:26:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli hocam sadece satin alınan uygulamaları, müzikleri, kitapları vs paylaşılabılıyor. Eğer istenirse başka bir kişiyi ebeveyn olarak atayabiliyorsunuz ve satın almaları kontrol edebiliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.