Şimdi Ara

Fallout 4 Belgeseli (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
6
Favori
2.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Talha Aynacı seni tebrik ediyorum öncelikle bir kez daha, BSC'nin bu tarz bir içeriğe ihtiyacı vardı... Özelden de sormuştum merak edip. Hem 40.000 karakterlik önemli detaylara değinen bir metin yazmak, hem bu metni seslendirmeye uygun bir şekilde düzenlemek ve üstüne seslendirip, ses ve video montajını yapmak çok büyük bir emek.

Yazmışsın, düzenlemişsin, seslendirmişsin, oynamışsın ve kurgulamışsın.

Programın yetişmesi için de fazlaca özel hayatınızdan feragat etmişsin. Bu tarz değerli çalışmaların ender çıktığı ülkemizde umarım kıymeti bilinir. Devamını bekleriz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel olmuş baya emeğin var eline yüreğine sağlık :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • talha şov yapmış, oyun yayıncılığı dersi vermiş. adam mehmet ali birand'ın 32. günü gibi sunum yaptı ya, helal olsun. :)
  • Ellerine sağlık Talha, tek kelimeyle şahane...

• Güzel bir çalışmaydı. Çok beğendim. Bu tarz çalışmaları diğer oyun serilerinde de görmek isterim doğrusu.
  • fallout bir yaşam tarzıdır. cod bebeleri anlamaz.
  • Talha eline sağlık. profesyonel iş. tebrikler.

• BSC'de son zamanlarda yapılan en önemli çalışmalardan biri. Talha Aynacı incelemeleri bambaşka oluyor.
  • Şu oyunlar türkçe gelsede bizde oynayabilsek anasını satayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fallout 4 türkçe yama çıkmadan bende almayı düşünmüyorum..Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ingilizce öğrenin.Arkadaşım olay ingilizce öğrenmek değil olay adamların bizi önemseyip Türkçe çıkarması.Binlerce kişinin ingilizce öğrenmesimi daha kolay bir firmanın oyun türkçe yapmasımı?

• Bir oyun serisi uzerine yapilmis en kaliteli calisma bence, ellerine saglik.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hacı sen oyun için makaleler yaz ama allah aşkına bi daha oyun incelemesi yapma ne biçim bi ses tonudur o öyle duyar duymaz kapattım.
  • Harika olmuş kesinlikle izleyin ilk iki oyunu merak etsem de oynamaya yeltenmiyordum bu videodan sonra kararım değişebilir.

• Gayet güzel, emeğinize sağlık.
  • belgesel süper, o benzin fiyatlarının arttığı sahne bana kendi ülkemi hatırlatıyo
  • Talha Aynacı farkı, çok iyi bir çalışma olmuş. Oyuna daha bir saat oynayabildim, bir şey söylemek için erken ama diyalog ekranı değişikliğini pek sevemedim açıkçası.
  • Talha Aynacı bırakın türkiye yi dünya da ki en iyi editörlerden bence ingilizce bilmeme rağmen ingilizce anlatımlarda bu kadar bilgi ve keyif almıyorum.

• biz boşuna en iyi editör demiyoruz adam yine kanıtladı.

• ben new vegasda kopegi almadan oyunu bitirdim keske daha onceden haberim olsaydi her oyunda kopek oldugunu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.