Şimdi Ara

Fallout 4 (2015) [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.619
Cevap
58
Favori
155.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hulux

Sisi kaldırmanın bir yolu varmı wasteland manzarasını kapatıyor büyük saçmalık bu sis her oyunda.

Oyun içinde konsolu açıp GR fog 1 yaz kapanır.Kalıcı olarak nasıl kapatılır bilmiyorum.
    Ayrıca tavsiyem ini dosyalarında ki blur ve depth of field ı kapatın.Görüntü daha temiz oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 10 Kasım 2015; 12:12:45 >
  • gtx 660 ile kaç fps alırım?
  • Gtx 970 ile durum nasıl fulleniyor mu aksami beklyemeyecem sabirsizlandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunu nasıl oynuyorsunuz.Bi sevemedim hiçbir serisini oynamadım.

Edit:Ezik oyuna 180tl verenler eksilemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 10 Kasım 2015; 16:15:02 >

• Dün gece Steam'den satın aldım oyunu. 2 saat civarı oynadım. Almadan önce Kotaku, Mashable, Forbes Gaming vb. birçok sitedeki incelemeleri okumuştum hatta ilk başta birazcık şüphelenmiştim. Bir çoğu grafikler kötü, optimizasyon berbat, yükleme süreleri çok uzun gibi konulara değinmişti.

GTX 980 ile 2560X1080 Ultra Wide çözünürlükte hiçbir FPS düşüşü olmadan V-Sync açık olarak 60 FPS'de oynadım. Gpu kullanımı oyun boyunca %60'ı aşmamış hatta öyle bir detay verebilirim. Bu yazdığıma şöyle bir cevap verebilirsiniz "GTX 980 bir zahmet oynatsın zaten" diye fakat son zamanlarda o kadar abuk subuk oyunlar gereksiz bir şekilde karta yük bindiriyordu ki Fallout 4 beni mutlu etti.

Grafikler konusunda ise; oyundaki renk paletini ve atmosferi çok beğendim. Dokular daha iyi olabilir miydi? Muhakkak olabilirdi bunun sonu yok fakat bence fazlasıyla tatmin edici ki bunu grafiğe çok önem veren birisi olarak söylüyorum.

Tek hak verebileceğim nokta Fallout tam bir Bethesda oyunu Lip Sync çok zayıf, ağız- konuşma animasyonları daha iyi olabilirdi.

2 saatlik oynayışıma ve aldığım hazza bakarak hikayenın doygunluğu zayıf karakter animasyonlarınu unutturacak gibi.

Nvidia kullanıcıları performans sorunu yaşıyorlarsa 358.91 Fallout 4 GameReady sürücüsünü indirip temiz kurulum yaparak kursun.

http://www.guru3d.com/files-details/geforce-358-91-whql-driver-download.html

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    oyun kötü falan değil aksine söylenenlerden çok daha iyi. optimizesi gayet başarılı, grafikler high ta bile yeterince iyi. videolardaki kalite düşüşü çok şeyi fark ettiriyor resmen ama tabii müthiş değiller o ayrı. :) oynanış mekanikleri oldukça rahat olmuş vs. diyalog ve hikaye için daha başındayım o yüzden yorum yapmıyorum. sorun yaşayanlar var evet girişte vs. ama çok oyunda olan sorunlar bunlar ve patch ile düzeltilmeyecek bir şey yok resmen.
  • Oyunu kar yağdığında, camın önünde camlar puslu her yer kar önümde sigara, çay içerisi sıcak, karşımda efsaneler efsanesi Fallout 4, böyle keyif olamaz.

O zamana kadar performance ve düzeltme yamaları çıkar.
  • Ya bu kıyamet sonrasi oyun filim diziler niye ilgimi çekiyor halbuki dünyamı seviyorum yıkılıp yakılmasıni hiç istemem ama böyle corak topraklarda yalnilızligada hayir diyemem bu oyun vucuduma ilac gibi gelecek birde seneryoyu türkçe alt yazi seklinde oynayan youtubercı varsa beni alintilayin en azindan once oynar sonrada hikayeyi anlarim orta duzey ingilizcem kaldirmaz bu oyunu saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: ankara

Oyunu kar yağdığında, camın önünde camlar puslu her yer kar önümde sigara, çay içerisi sıcak, karşımda efsaneler efsanesi Fallout 4, böyle keyif olamaz.

O zamana kadar performance ve düzeltme yamaları çıkar.

Of hocam sigara hariç tam hayalim ya

• Sapphire hd 7970 de full ayarlarda genel olarak 60 fps alıyorum. Bazen 40lara düştüğü oluyor ama genel olarak 60 fps de seyrediyor.
  • O kart nvidada hangi karta denk geliyor gtx 970 denk mi

• quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

Bildiğiniz gibi Fallout 4 bugün piyasaya çıktı.

Almayı düşünenler için fiyatlandırmalar şöyle;
    Steam 179,00TL
    PlayStore 179,00TL

satın almayı düşünüyorsanız ben voidu dan aldım. 3 taksit olarak. 145 tlye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syesil -- 10 Kasım 2015; 12:38:55 >

• GTX 850M ile low ayarlarda en ufak bir fps düşüşü olmadan akıcı oynayabiliyorum. ayarları yükseltmeyi denemedim gerek yok ihtiyaç duymadım. yaklaşık 2 saat oynadım. herhangibir crash vs. olmadı. biyerde bi kadının eteği kafayı yedi sadece ama hemen düzeldi oda

normalde gece takılmayı sevmem ama bu oyunda gece takılcaz gibi gündüz çok parlak hiç kasvetli değil. alışkın olmadığımız bir hava var. binaların içi normal herzamanki gibi ama dışarısı çok renkli geldi bana eminim yama çıkıcaktır bununla alakalı. onun dışında mekaniklerde biraz sıkıntı hissettim. normal bir basamak boyundaki bir engeli zıplamama rağmen geçemediğim zamanlar oldu.

yarın sınavım olduğu için fazla abartmayım dedim. yarından sonra bol bol bakarız artık. iyi oyunlar arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slp -- 10 Kasım 2015; 12:51:07 >

• Mesai bitmiyor, şafak sayıyorum eve gitmek için. Sabah kalk, bak fallout inmiş koskoca PLAY diyo. Kapa bilgisayarı işe gel iş mi...
  • Pek spoiler değil ama;
    Oyunun direk başında Deathclaw kesmek acayip ilginç olmuş, bir de acayip az exp geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmravclr

Sapphire hd 7970 de full ayarlarda genel olarak 60 fps alıyorum. Bazen 40lara düştüğü oluyor ama genel olarak 60 fps de seyrediyor.

aradığım cevap bendede 7970 dic top 2 var asusun aynı performansı alabilirmiyim acaba
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Temel olarak aynı kart alabileceğinizi düşünüyorum. Eski toprak oldu artık ama bence hala taş gibi bir ekran kartı. Ben çok memnunum.
  • cmravclr C kullanıcısına yanıt
    Bende sürüncemedeyim üstümü giyip gtx 980 almak için kapıya kadar gidip geri dönüyorum diyorum dur biraz daha ucuzlasın şimdilik idare ediyor :D
  • Param ve pc m olsada alsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slp

GTX 850M ile low ayarlarda en ufak bir fps düşüşü olmadan akıcı oynayabiliyorum. ayarları yükseltmeyi denemedim gerek yok ihtiyaç duymadım. yaklaşık 2 saat oynadım. herhangibir crash vs. olmadı. biyerde bi kadının eteği kafayı yedi sadece ama hemen düzeldi oda

normalde gece takılmayı sevmem ama bu oyunda gece takılcaz gibi gündüz çok parlak hiç kasvetli değil. alışkın olmadığımız bir hava var. binaların içi normal herzamanki gibi ama dışarısı çok renkli geldi bana eminim yama çıkıcaktır bununla alakalı. onun dışında mekaniklerde biraz sıkıntı hissettim. normal bir basamak boyundaki bir engeli zıplamama rağmen geçemediğim zamanlar oldu.

yarın sınavım olduğu için fazla abartmayım dedim. yarından sonra bol bol bakarız artık. iyi oyunlar arkadaşlar

bende de gtx 850m ve işlemci olarak 4200 m var.

victor mu senin pc yoksa asus mu?

gtx 850 m kullanan ve çok satılan 2 si var tek. g451 e x0jk ili bişiydi.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.