Şimdi Ara

faks sorunu lutfe yardım edin acil!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windowstaki faks programini kullaniorum. gondere bastigimda ilk seferde gonderiyor ancak ikinci seferde cevir sesi de alamıyor ve gonderemiyor. bilgisayari yeniden baslatigim zaman ilk sefer de yine faks gonderebiliyorum bunun yani sira hic faks alamiyorum yanitladiktan sonra hata olustu diyor ve almiyor.
    simdi benm sorunum donanimsal mi yazilimsal mi? faks ayarlamalariyla duzeltilebilir mi?
    tavsiye edeceginiz bilgisyar ile faks almamami saglayacak iyi bir program var mi?

• Selamlar..
    Benim kullandıklarımın içinde en iyi sonuç aldığım ve rahat kullandığım Winfax programı idi (son birkaç yıldır fax olaylarını bıraktık :) ). Ayrıca sorununuz donaımsal veya yazılımsal onu siz deneyerek bulacaksınız. Başka bir kartla (eğer imkanınız varsa ) deneyin. Her halukarda winfax güzel programdır. Kullanmanızı tavsiye ederim
    Saygılarımla
  • sagol aslinda sirket ici herkesin rahat kullanimini saglamak amacli turkce bi faks programi isime daha cok yarardi. bu konuda bi bilgin var mi?
  • Selamar...
    Maalesef usta
    Saygılarımla
  • winfax pro sadece ilkkurulumda ayarlarda az biraz ingilizce istiyor gibi görünsede benim gibi ingilizce özürlü biride o ayarları yapabiliyorsa sizde yapabilirsiniz sanırım. ayrıca kurulum sonrası da pek bir ingilizce gerektirmiyor... kolay kullanımlı bir program tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.