Şimdi Ara

facebooku tahtından edecek teknoloji?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bildiğimiz gibi internetin yeni Türkiyede faaliyet gösterdiği zamanlarda irc vardı ortak sohbet portalı sonra icq msn vs programlar çıktı ve irc tahtını kaptırdı... şimdi facebook teknolojisi ve kolaylığı msn kullanımını oldukça azalttı. peki sizce facebook çılgınlığını tahtından edecek uygulama sizce nasıl özellikler taşımalıdırki insanların ilgi odağı olsun?

• -Fotoğrafları 3 boyutlu görebileceğimiz bi site olabilir ve 3d görüntülü konuşma ve insanların fotoğraflarını düzenleyebileceği bi eklenti yapılabilir instagram misali
  • knight online tarzı bir ortamda chat programı hem sanal hayat hemde arkadaşlık ortamı gibi bir oluşum yapılabilir
  • Ekremow a katiliyorum. 3D ye gecis olabilir. Resim, video, goruntulu gorusme vb. gibi ozelliklerde 3 boyuta gecebilir diye dusunuyorum. Canli streamler gibi kisiler o an durumu yayin olarak arkadaslariyla paylasip anlatabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence de oyun üzerine kurulup sohbete de destek veren bir altyapı boş boş geznmekten ziyade bir işle meşgul olmak be aynı zamanda sosyal ortamlarda takılmayı tetikleyebilir.
  • Hızlı yazışmanın yapılabildiği,kasmadan açılıp kapanan,reklamların az olduğu,görüntülü görüşmenin kaliteli olduğu bir sosyal ağ ya da chat programı tutulacaktır.
  • e bunun için irc vardı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberTurk

Ekremow a katiliyorum. 3D ye gecis olabilir. Resim, video, goruntulu gorusme vb. gibi ozelliklerde 3 boyuta gecebilir diye dusunuyorum. Canli streamler gibi kisiler o an durumu yayin olarak arkadaslariyla paylasip anlatabilir.

arkadaşlar o 3d ıvır zıvır işleri,istense yapılır.fakat kimin pc si kaldıracak,monitörü,ekran kartı, vs
    3d yaygınlaştıkca mutlaka ekleyeceklerdir,o iş kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremow

-Fotoğrafları 3 boyutlu görebileceğimiz bi site olabilir ve 3d görüntülü konuşma ve insanların fotoğraflarını düzenleyebileceği bi eklenti yapılabilir instagram misali

fotoğrafları 3d görebilmek için öncelikle 3d görüntüyü sağlayacak pc veya telefonların olması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tantum.35

quote:

Orijinalden alıntı: Ekremow

-Fotoğrafları 3 boyutlu görebileceğimiz bi site olabilir ve 3d görüntülü konuşma ve insanların fotoğraflarını düzenleyebileceği bi eklenti yapılabilir instagram misali

fotoğrafları 3d görebilmek için öncelikle 3d görüntüyü sağlayacak pc veya telefonların olması gerek

Aynen öyle. Ayrıca facebook daha önümüzdeki bir kaç sene içerisinde tahtından edilemez gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.