Şimdi Ara

Facebook Videomu Reddetti yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mezuniyet kutlamamız vardı fotoları slayt olarak topladım müzik eşliğinde resimler slayt şekilde ilerliyordu viideoyu face atıttmım karşıma şu yazı çıktı ne yapabilirim

"Mezuniyet" başlıklı videonuzu 1:08am May 28th, 2011'da kaldırdık. Çünkü üçüncü kişilere ait video klip ya da fon müziği gibi telif haklarıyla korunan materyaller içeriyordu. Eğer bunun bir yalnışlık olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki adres yoluyla ihlal olduğunu iddia eden bildiriye karşı bir mesaj gönderebilirsiniz.

Bu videoyu bir karşı bildirim vermeden yeniden yüklerseniz veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal eden başka bir video yüklerseniz, söz konusu içeriği kaldırabileceğimizi bilin. Bu davranışınız Facebook Video uygulamasına erişiminizin veya hatta Facebook hesabınızın engellenmesine neden olabilir.

Karşı bildiride bulunmak için:
    İtiraz Bildirimi Gönder

Diğer sorularınız için, Help page bölümünü görüntüleyin.

Facebook Ekibi

YARDIMMMMMM

• FON müziğini kaldırın ya da telifi olmayan bir müzik ile değiştirin.
  • telih hakıkı olup olmadığını nerden anlayabilirim şarkı bu David Guetta - Who's That Chick (ft Rihanna) yardımın için tşk :D
  • "Çünkü üçüncü kişilere ait video klip ya da fon müziği gibi telif haklarıyla korunan materyaller içeriyordu."

Sebep telif hakkı değil bence. Videoda resmi yada görüntüsü bulunan arkadaşlarınızdan birisi şikayet etmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .AnasoN. -- 28 Mayıs 2011; 13:39:07 >
  • müzikten kaynaklı. sende facebooka yükleme diğer video sitesine yükle öyle link ver.
  • Müzikten kaynaklı ama müziin kaynağını gösterip koyabilirsin benimkinide kaldırdılar öyle yaptım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.