Şimdi Ara

Facebook Sohbette Sürekli Açık Görünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaslar. Benım sorunum facebookta bazı arkadaslar sürekli sohbette ısmımın yanında yesıl yandıgını söyluyorlar. Rahatsız oluyorum sanki hep facedeymişim gibi . İphone facebook uygulamasını kullanıyorum. İstiyorum ki faceden cıktıktan sonra mobıl sımgesı gozuksun. Ama ben sürekli yeşil gorunuyorumbunun sebebini bilen var mı ?

• Facebook uygulamasına gir sağ tarafdaki chat ayarlarından çevrimdışı ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

Facebook uygulamasına gir sağ tarafdaki chat ayarlarından çevrimdışı ol.

o bir çözum değil ki boyle olmaması gerek bazı arkadaslarımda olmuyor. uygulamadan cıktıgın gıbı mobıl sımgesı gozukmesı lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esat698

quote:

o bir çözum değil ki boyle olmaması gerek bazı arkadaslarımda olmuyor. uygulamadan cıktıgın gıbı mobıl sımgesı gozukmesı lazım

Uygulama arkada çalışırken çevrimiçi gösteriyor. Bende aradım ama bulamadım. Tek çözüm chatden çevrimdışı olmak.
  • Aynı dertten muzdaribim takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Esat698

quote:

Uygulama arkada çalışırken çevrimiçi gösteriyor. Bende aradım ama bulamadım. Tek çözüm chatden çevrimdışı olmak.

Hayır bazıları yanında mobıl sımgesı gorunmesınden sıkayetcı ben de gozukmesını ıstıyorum benımkı tam tersi yesıl yanıyor srekli. Bobıl gorununce cevrımıcı gorunuyormussun gıbı olmasından degil. Cok sınır bozucu bı durum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.