Şimdi Ara

Facebook Mudavimleri Yardım Eder Misiniz? Gönül İşleri...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şimdi şöyle bir durum var, eski kız arkadaşıma bikaç gün önce bir şeyler yazmıştım.
    Ya okudu ama Yoksay yaptı ya da hiç görmedi , o da mobil ben de.

Mesajı görmemesi imkansız değil mi?
    Çünkü yeni bir hesap açıp ilk defa mesaj yazdım, hiçbir bağlantımız yok, ortakmış şuymuş buymuş.
    O yüzden ilk mesajım acaba mesaj istekleri bölümünde ya da filtrelenenler kısmında mı kaldı da görmedi?
    Ya da gördü de ben kendimi zorluyorum.

Neyse asıl sorun şu ki ben mesaj paneline geçtiğimde hala mesaj yazabildiğimi görüyorum çünkü imleç yanıp sönüyor.

Ancak daha önce profili açıkken bugün kızın profiline girdiğimde şu uyarıyı alıyorum:
    Facebook Mudavimleri Yardım Eder Misiniz?  Gönül İşleri...

Yani kız hesabı kapadı desek ben 1. resimdeki gibi nasıl hala mesaj yazabiliyorum?
    Hadi kız beni engelledi desek zaten yine mesaj yazamamam gerekirdi.
    Zaten çakma bi hesapla arama yaptım kızın profilini, çıkmadı listede.

O halde aklıma gelen son şey biz facebook hesabını kapasak bile telefondaki messenger uygulamasıyla mesajlaşmaya yine de facebooktan bağımsız olarak devam edebiliyoruz, doğru mu?

Yani ben şimdi telefondaki messengerden kıza hala mesaj yollayabilirim, doğru mu?
    Diyelim ki yolladım, mesajm messenger de nereye düşer?
    "Mesaj İstekleri" kısmına mı?

Ben kıza birkaç defa mesaj yolladım öncesinde ama "Kabul Et" yapmadı çünkü dediğim gibi mesajlarım hiç görülmedi.
    Ya da "Yoksay" yaptı. Bir mesaja 2 kez Yoksay yapınca 3. mesajımız Filtrelenenler kısmına düşüyor ama bu seçenek sadece facebookta var, messengerde "filtrelenenler" kutusu yok.
    Offffffff...

Abi biz erkeklerin gerçekten kronik rahatsızlığı bu. "Varken Değer Bilmeyip Gidince Eşekten Düşmüşe Dönmek"
    Bazen dayaklığız, bakın gerçekten!

Neyse, yardım ederseniz sevinirim. Bilginize ihtiyacım var beyler.

Şimdilerde bir de deli gibi şunu dinliyorum.
    Ah ulan ah...

https://youtu.be/iyrZ_z-N7Jg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_bostanci -- 29 Ekim 2016; 18:1:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.