Şimdi Ara

Facebook kullanıcılara yönelik abonelik sistemini devreye soktu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
8.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SaGa21sk

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

quote:

quote:

Arkadaşlar bu ne saçma bir gizlilik ayar menüsüdür.2 saattir istediğim duruma getiremedim.Dürtme ayarlarını nasıl değiştiriyoruz.Ayrıca duvarımda paylaştıklarımı artık arkadaşım olmayan görebiliyor bunu nasıl engellerim.

Arkadaşım şu adımları uygula: Hesap-Gizlilik Ayarı-Nasıl Bağlantı Kurarsın-Ayarları Düzenle butonunu tıklayın açılan menüden: Başkalarının Duvar yazılarını profilinde kimler görebilir? seçeneğini: Arkadaşlar seçeneğini seçip bitir deyin. Hade kolay gelsin.

Saol hocam da dürtme ayarlarını nasıl yapabilirim?

Değerli arkadaşım dürtmeden kastetiğiniz tam olarak nedir biraz açıklar mısınız?

Hocam dürtme diye bir olay var ya basıyorsun prfilinde çıkıyor şu seni dürttü diye ben o ayarları nasıl değiştiririm onu öğrenmek istiyorum.Bulamadım gizlilikte.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu ne saçma bir gizlilik ayar menüsüdür.2 saattir istediğim duruma getiremedim.Dürtme ayarlarını nasıl değiştiriyoruz.Ayrıca duvarımda paylaştıklarımı artık arkadaşım olmayan görebiliyor bunu nasıl engellerim.

Arkadaşım şu adımları uygula: Hesap-Gizlilik Ayarı-Nasıl Bağlantı Kurarsın-Ayarları Düzenle butonunu tıklayın açılan menüden: Başkalarının Duvar yazılarını profilinde kimler görebilir? seçeneğini: Arkadaşlar seçeneğini seçip bitir deyin. Hade kolay gelsin.

Saol hocam da dürtme ayarlarını nasıl yapabilirim?

Değerli arkadaşım dürtmeden kastetiğiniz tam olarak nedir biraz açıklar mısınız?

Hocam dürtme diye bir olay var ya basıyorsun prfilinde çıkıyor şu seni dürttü diye ben o ayarları nasıl değiştiririm onu öğrenmek istiyorum.Bulamadım gizlilikte.

Değerli arkadaşım ne demek istediğini anladım ve bir göz attım bende bulamadım adamlar hergün ayarları değiştiriyor bulduğumda yine sayfa içerisinde paylaşırım.

• bende abone ol yok ne için yok bende istiyorum yönetiçilerden desteklerini rica ediyorum

• ya benim facebook da abone ol yok nedenin örene bilirmiyim bende istiyorum cevabınızı bekliyorum

• Twitter populerlesmeye basladikca facebook daha fazla yirtinmaya yenilik getirmeye calisiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerekli değilse kullanmayın yahu. Anneme de açtılar zamanında kadın bütün gün oyun oynuyor. Ne faceim var ne twitterım bir sürü zırva insanın kendini tatmin ettiği iğrenç platformlar.
  • 1 abonem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bende abone ol yok ne için yok bende istiyorum yönetiçilerden desteklerini rica ediyorum

Kaşla göz arasında hort.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.