Şimdi Ara

Facebook'dan dev adım: WhatsApp'i 16 milyar dolara satın aldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
9
Favori
11.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Obama boşuna demiyor, sadece oynamayın, sadece yüklemeyin, programlayın, tasarlayın, tasarlanmasına yardımcı olun diye.
    2 yılda popüler hale gelmiş bir program için ödenen paraya bak.
    On yıllardır faaliyet gösteren bir sürü şirketimiz var, kaç tanesi 16 milyar dolar eder

Gelecek yazılım işinde, 10 sene önce mesleğimi seçerken bunu öngöremediğim için pişmanım.
    facebool messenger de sohbet balonu aciliyo mu sizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yandık ya gitti veri tabanı.
  • Direk soğudum uygulamadan, keşke haberim olmasaydı. Eskisi gibi süre uzatma olmaz artık, ^Mark şekillim yiiaa ^hırsı ile uygulamayı hiç edicek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paraya yeni bir ülke kurulur.
    Facebook'dan dev adım: WhatsApp'i 16 milyar dolara satın aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

nasıl olur

artık tüm iletişim doğrudan Sam amcanın elinde

Sam amca?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • whatsapp kesinlikle 16 milyar $ etmez. Whatsapp mantığında ve sadeliğinde her platform için geçerli bir program yapıp tüm dünyada tv dahil her alanda 2milyar $lık reklam yayınlasalar 1 milyar da bana verseler 13 milyar paraları kasada kalırdı.

• Ohaa. Çok pahalıya satın almış. 16 Milyar $ ne demek ya.

• Vay bee

• facebook ABD nin bilgi toplamak için oluşturttuğu bir site.Abd destediği ile Whatsapp i alması şaşırılacak bir durum değil.Seni izleyip ne yapsınlar diye bilirsiniz ama toplum hakkında bilgi toplayıp buna göre gelecek planları yapılabilir.Tamamem bilgilerin Abd tarafından toplanması için yapılmış bir adım.Telefonların yasal olmayan yollardan dinlemesinden sonra yasal görünen internet üzerinden bilgi toplamak için yapılmış bir adım.(- lenizde benim düşüncem bu.) İsteyen girip whatsappın nelere yetki istediğine bakabilir.(Mesut reyiz 2si1de değinir büyük i
  • Whatsapp kanser oldu

• Saçma sapan facebook entegrasyonları, lokasyon bildirimleri, whatsapp durumunda "bilmemne hissediyordu", cep telefonunuza gelen saçma sapan mesajlar, numaranızın bizzat bilinmesinden dolayı, abidik gubidik reklamlar, whatsapp numaralarından facebook'a arkadaş ekleme çıkarmalar, hazır olun hep bunlara, adamlar zaten özelimize girmişti, iyice girmiş oldular. Hadi hayırlısı.
  • Facebook gibi profilli paylaşımlı bir ortam olacağını sanmıyorum, ücretsiz, basit ve işlevsel halini koruyacaktır bence. WhatsApp'ın kendi kategorisindeki popülerliğine göz dikip, sosyal paylaşım sitelerinden aslan payına sahip oldukları gibi mobil mesajlaşma programlarına da el attılar. Bence yapılacak en büyük yenilik konuşma eklentisi getirilerek, bu uygulamalarla operatörlerin çöküşünü hazırlamak olacak.

Edit: Zamanında herkes facebook'u şimdiki değerinin yanında komik kalacak rakamlara satmadığı için adama küfrediyordu, şimdi de aynı terane. Zuckerberg gibi bir adam ölü yatırım yapmaz, ne planları var bilemem ama boşu boşuna verilmez 16 milyar dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göbek deliği pamukçuğu -- 20 Şubat 2014; 1:07:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıda.mühendisi

Obama boşuna demiyor, sadece oynamayın, sadece yüklemeyin, programlayın, tasarlayın, tasarlanmasına yardımcı olun diye.
    2 yılda popüler hale gelmiş bir program için ödenen paraya bak.
    On yıllardır faaliyet gösteren bir sürü şirketimiz var, kaç tanesi 16 milyar dolar eder

Gelecek yazılım işinde, 10 sene önce mesleğimi seçerken bunu öngöremediğim için pişmanım.

Yazılım mühendisliği seçseydin ya gıda da ne işin var senin durum whatsapp ın durumundan daha kötü olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlayamazsınız....

• Mark' ın yürüdüğü kız Whatsapp' a geçelim demiş heralde.
  • Ya da Google alacaktı çoğu şeyi aldığı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Whatsappın toplasan yıllık geliri en fazla 300 milyon dolardır. Yağlı kazık girmiş facebook a iyi de olmuş

400 milyondan fazla kullanıcısı var. Yıllık hepsinden 2 TL (?) ödeme alıyor. + olarak geliri çok fazladır. Kazık mı yemiş orasını bilemem ama baya büyük para.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.