Şimdi Ara

Fabrika Çıkışı Karartılmış Cam Takılı Araç Sahipleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
1
Favori
16.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fabrika çıkışı araçlarında karartılmış cam takılı olan arkadaşlar,gece arka ve arka yan karartılmış camlar sebebiyle , görüşte kendileri ve diğer yolcular sorun yaşıyorlar mı?

Gündüz , fabrika çıkışı karartılmış camlar çok faydalı olduğu bir gerçek.

Gece görüşü , azaltan olumsuz etkisi var mıdır?

• 2007 Toyota Corolla aracım fabrika çıkışlı karartılmış cama sahip(arka cam).Orta düzeyde film yaptırmıştık.Hala kullanıyorum gecede hiç sıkıntı olmadı.
  • bizim Captiva'da sürücü ve ön cam harici ruhsata işlenmiş film var aynı şekilde. Görüşte bir sıkıntı oluşturmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsuBLK

bizim Captiva'da sürücü ve ön cam harici ruhsata işlenmiş film var aynı şekilde. Görüşte bir sıkıntı oluşturmuyor.
    Olumsuz hiçbir etkisini görmedim, aksine faydası var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: senbaris

Olumsuz hiçbir etkisini görmedim, aksine faydası var..

Alıntıları Göster
    Ben de herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat.ersin

Ben de herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Gece, gündüz veya hiçbir hava şartında bir görüş sıkıntısı yaşatmıyor fabrikada karartılmış camlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Gece, gündüz veya hiçbir hava şartında bir görüş sıkıntısı yaşatmıyor fabrikada karartılmış camlar.

Alıntıları Göster
    Aracımın arka kapı sağ sol camları, arka sag sol kelebek camları ve bagaj camı fabrika tarafından karartılmış. Şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Aksine gece yolculuklarda arkamdan gelen far ışıkları beni rahatsız etmiyor.
  • Aslında gözünüz alışmıştır , yoksa normal camlara göre görüş daha kısıtlıdır.
  • quote:

bizim Captiva'da sürücü ve ön cam harici ruhsata işlenmiş film var aynı şekilde. Görüşte bir sıkıntı oluşturmuyor.

Ruhsata işletmeyi neye istinaden yaptırdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: griy

quote:

Ruhsata işletmeyi neye istinaden yaptırdınız?

Alıntıları Göster
    Aşırı koyu olmadıkça bir sorun olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

Aşırı koyu olmadıkça bir sorun olmuyor.

Alıntıları Göster
    karartılmış ön kapı camları olan araçta, istanbul trafiğinde (özellikle akşam ve gece saatlerinde) trafik düzenini algılamada eksikliğe yol açacak derecede engel teşkil ettiğini gözlemledim. arka ve arka kapı camları daha koyu olmasına rağmen böyle bir durum rahatsız etmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mp_

karartılmış ön kapı camları olan araçta, istanbul trafiğinde (özellikle akşam ve gece saatlerinde) trafik düzenini algılamada eksikliğe yol açacak derecede engel teşkil ettiğini gözlemledim. arka ve arka kapı camları daha koyu olmasına rağmen böyle bir durum rahatsız etmedi.

Alıntıları Göster
    2012 Titanyum Fiesta ve 2011 Peugeot 207 Active model araçlarımda orijinal karartma cam var ve içeriden gece, gündüz kullanımda kesinlikle sıkıntı yok, filmden kesinlikle farklı, Tüvtürk çalışanları ise bunu anlayamayacak kadar geri zekalı, filmli diye hafif kusur yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavipasa

Fabrika çıkışı karartılmış camlar sadece arka ve arka kapı camların da oluyor.

Sizin gördüğünüz ön kapılarda ki karartılmış camları anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IORI

2012 Titanyum Fiesta ve 2011 Peugeot 207 Active model araçlarımda orijinal karartma cam var ve içeriden gece, gündüz kullanımda kesinlikle sıkıntı yok, filmden kesinlikle farklı, Tüvtürk çalışanları ise bunu anlayamayacak kadar geri zekalı, filmli diye hafif kusur yazıyor.

Camlarınızın markalama kısmında E sembolünün üstün de V işareti yok galiba.

Fabrika çıkışı karartılmış araç camlarının cam markalama alanında V sembolü vardır.

Bu sembol varsa herhangi bir kusur olarak belirtemezler.

• griy G kullanıcısına yanıt
    fabrika çıkışı arka ve arka kapı camları karartılmıştı. alan şahıs yan camları da bir ton açığına kendi yaptırmış.
  • quote:

fabrika çıkışı arka ve arka kapı camları karartılmıştı. alan şahıs yan camları da bir ton açığına kendi yaptırmış.

Ön camları nasıl karartmış eski sahibi, film değil anladığım kadarıyla,
    Ön camlarda herhalde v sembolü de yok.

Ama açıklaman için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: griy

quote:

Ön camları nasıl karartmış eski sahibi, film değil anladığım kadarıyla,
    Ön camlarda herhalde v sembolü de yok.

Ama açıklaman için teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    Fabrika cikisi camlarda hic sorun olmuyor. Ama bir aracimdan benden onceki sahibi artik nasil bir film yaptirdiysa ne arkadan gelen farlar ne geri manevra yaparken etraf gorunuyordu.

Fabrika cikislilarda iciniz rahat olsun.

• griy G kullanıcısına yanıt
    Sembolün varlığı hakkında bilgim yok ama zaten fabrika çıkışı olduğu apaçık ortada piyasada ki 2009 üstü Titanyum Fiesta'ların hepsi siyah camlıdır, Peugeot içinse şimdi baktım o işaret varmış.

Kapı

Arka Cam

• IORI kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Zahmet oldu fotograf bile çekmişsiniz.

Peugeut 'un ilk fotografı arka kapı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Fabrika cikisi camlarda hic sorun olmuyor. Ama bir aracimdan benden onceki sahibi artik nasil bir film yaptirdiysa ne arkadan gelen farlar ne geri manevra yaparken etraf gorunuyordu.

Fabrika cikislilarda iciniz rahat olsun.

Sağolun.
    Bende gönül rahatlığıyla fabrika çıkışlı karartılmış camlı araba alacağım İnşallah.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.