Şimdi Ara

'fable' oynayamıyorum hata veriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu çalıştırmak istediğimde "Microsoft visual C++ runtime" başlıklı bi hata alıyorum cracli dosyada orjinalide aynı hatayı veriyo aldığım oyunda mı sorun var windows da mı çözemedim.Sebebini bilen var mı?Ayrıca oyunu silip tekrarda yükledim sonuç değişmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerxer -- 10 Eylül 2005, 21:58:28 >

• yaw sana bi yardımı olmayacak ama bende de vampire bloodlines ta oluyodu....
    bana sp2 yükle dediler o olmazsa ekran kartında bişey var demişlerdi ama hala çalışmıo....

Fable gerçekten güzel bi oyun oynayamamana üzüldüm yükledikten sonra bi sorunun olursa bu foruma girebilirsin....
  • dicect x 9c yüklü mü peki???
  • +1
  • bu hata bende de var sorunun çözümünü bilen varsa söylesin lütfen
  • visual runtimes diye ufak bişeyler var bu chip dergisinin verdiği cdler de her zaman oluyo onu biyükle sen....
  • quote:

Orjinalden alıntı: saygin21

visual runtimes diye ufak bişeyler var bu chip dergisinin verdiği cdler de her zaman oluyo onu biyükle sen....

tam ismini biliyor musun bunların?

anladığım kadarıyla çok sayıda var hangisi bu duruma uygun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siegfried -- 18 Eylül 2005, 18:12:58 >
  • Selam bende aynı şey Doom 3 te oluodu.Cd yi aldığım yere gittim adama durumu anlattım.O da ekran kartının son çıkan driverlarını yükle dedi.Eve gelip hemen yükledim ve Doom 3 ü oynamaya başladım.Tavsiye ederim bi deneyin.Bu arada ekran kartınızın markası ne bi yazabilirmisinizz?
  • bende de fable da aynı hatayı veriyor lütfen yardımcı olabilir misiniz
  • bende daha yüklerken bu hatayı alıyorum yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lómion

bende daha yüklerken bu hatayı alıyorum yaa

hocam internetten mi indirdin eğer iso şeklinde indirdiysen hepsini aynı klasöre aç yok eğer cd olarak aldıysan o dosya belirttiği yerde yok dio sanırım cd de prob olabilir.

• İnternetten indirdim evet. Aynen bende uzun uuraşlar sonucu 4 cdyide aynı klasöre açtım ve sorun çözüldü saol yinede
  • ankarada olsaydın parası neyse verir senden alırdım be kardes
  • Arkadaşlar sorunu çözüdm:D BEndeki sorun windows binds denilen arayüzler sayesinde açılmıyomuş bu oyun. Windowsun görselliğini değiştirmek için bi sürü arayüz var bende worlof warcraftın arayüzünü kullanıyodum. Onu kaldırıp default arayüzü kullandım sorun çözüldü. Ouyn şimdi açılıyor D::D:D:D::D:D:
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cerxer

Oyunu çalıştırmak istediğimde "Microsoft visual C++ runtime" başlıklı bi hata alıyorum cracli dosyada orjinalide aynı hatayı veriyo aldığım oyunda mı sorun var windows da mı çözemedim.Sebebini bilen var mı?Ayrıca oyunu silip tekrarda yükledim sonuç değişmedi

+1 bendede aynı hata
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.