Şimdi Ara

.................................FABİA 1.4 TDİ ye ne dersiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buaralar almayı düşündüğüm bu araba hakkında araştırma yapıyorum combi modeli çok hoşuma gidiyor indirimli alma imkanımda var bunu da ilave edince diğerlerinden biraz öne çıkıyor

geçenlerde iyice inceledim kaputun altındaki hemen hemen her malzemenin üzerinde VW ve AUDİ amblemleri var ve parçalarının %70 nin bu arabalara uyduğunu yada ortak olduğunu söyleniyor bunlar artıları birkaç modelini kullandım ve ilk dikkatimi çeken içerdeki yol sesi idi bunun dışında gayet atik ekonomik ve kullanışlı buluyorum bu forumda bunun ilgili bir topik bulamayınca açmaya karar verdim bu konuyu şöyle bi ele alsak diyorum

Aslında bu arabayı ve markayı konuşmak için geçde kalındığını düşünüyorum çünkü fiat ve reno gibi dandik markaların yanında skoda bile çok kaliteli kalıyor buna kalıbımı basarım .

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Argat -- 11 Mart 2006; 21:55:00 >

• hiç bekleme
    al derim..
  • FABİA BİRKAÇ ARKADAŞIMDA VAR , HEPSİDE MEMNUN , HATTA BİRİ ARABASINI YENİLEDİ GİTTİ YİNE FABİA ALDI.TDI KONUSUNA GELİNCE VW GROUP 1.4.TDI MOTORU POLO , FABİA , SEAT DA KULLANIYOR. BENCE CİDDİ OLARAK DÜŞÜNÜLEBİLECEK BİR ARABA FİYATIDA YANILMIYOSAM 24990 GİBİ BİR RAKAMDAN BAŞLIYOR.
  • ben ibizaya da bi bak derim sanki tip olarak daha spor duruyo
  • bildiğin.. tdi motor...
  • Skoda, ortak parçalar kullandığı otomobillerinde, segmentine göre diğer markalar altında üretilen segmentlerdeki otomobillerine nazaran daha kaliteli sac , daha kaliteli parçalar kullanıyorlar.. Yani bir ibiza veya Golf e göre artılarını görmen mümkün. Bu fiyata da buldu isen kaçırmadan al derim..
  • golf yerine polo yazacaktın galiba

ben fabia yı çok beğeniyorum

tipi bence güzel,içi sade ama kaliteli

arkadaşımda var çok kullandım,sürüşü fln kaliteli amaaa içeriye yol sesi alır,bide dizel olunca daha çok olur diye düşünüyorum(dizel kullanmadım)...aslında öyle çokta rahatsız etmiyo,radyo fln açık olursa duymazsın bile

vitesler biraz kemikli,alışmak lazım

bide yol bilgisayarı iyi hoş ama kullanşlı değil,dreksiyon yanındaki koldan değiştiriyosun hangi bilgiye bakmak istersen,heran silecekleri çalıştırabilirsin

onun dışında çok başarılı bi araç bence,tavsiye ederim

hangi donanım düşünüyosun??bide 80 hp lik mi alıcaksın??
    quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

Skoda, ortak parçalar kullandığı otomobillerinde, segmentine göre diğer markalar altında üretilen segmentlerdeki otomobillerine nazaran daha kaliteli sac , daha kaliteli parçalar kullanıyorlar.. Yani bir ibiza veya Golf e göre artılarını görmen mümkün. Bu fiyata da buldu isen kaçırmadan al derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seek and destroy -- 7 Mart 2006; 23:52:43 >

• fabia da full olanını mı düşünüyorsun? bende benzer tercihler arasında kalmıştım. 206 hdi full modelini aldım. fabiayı kullanmadım ama vites geçişleri kemikli ise kullanımı yorar. hele şehir içinde illallah edersin. bide 206 ya bak istersen : 6 airbeg, dijital(otomatik) klima, yağmur ve far sensörü, 4 cam otomatik, ön-arka sis farı, metalik renk, direksiyondan kumandalı radyo cd çalar hemde dizel 26.000 ytl ye aldım. ilk denememde 480 km yi yarım depoyla yaptım. müthiş eonomi.
  • 2004 FABİA SEDAN SPECİAL 101 BG. SIFIR KM ALIP 8 AY KULLANDIM. SONRA SATTIM.
    DİZELİNİ DE ARKADAŞIM ALMIŞTI. O HALA KULLANIYOR. İLK ÇALIŞTIRMA ESNASINDA (MOTOR SOĞUKKEN) BİRAZ SESİ FAZLADIR. ISINDIKTAN SONRA SES KALMAZ.
    YANILMIYORSAM 2004 ÖNCESİ MODELLERDE KULLANILAN LASTİKTEN DOLAYI (MARKASINI UNUTTUM) İÇERİ YOL SESİ ALIYORDU. 2004 SONRASI BRİDGESTONE İLE BÖYLE BİR SORUN KALMADI.
    KÜÇÜK SINIFTA İŞÇİLİK VE KALİTE OLARAK ALINABİLECEK BİR ARAÇTIR...
    ANCAK YAKIN ZAMANDA YENİ KASANIN ÇIKACAĞINI DA HATIRLATMAKTA FAYDA VAR....

quote:

Orjinalden alıntı: Argat

FABİA 1.4 TDİ ye ne dersiniz

Buaralar almayı düşündüğüm bu araba hakkında araştırma yapıyorum combi modeli çok hoşuma gidiyor indirimli alma imkanımda var bunu da ilave edince diğerlerinden biraz öne çıkıyor

geçenlerde iyice inceledim kaputun altındaki hemen hemen her malzemenin üzerinde VW ve AUDİ amblemleri var ve parçalarının %70 nin bu arabalara uyduğunu yada ortak olduğunu söyleniyor bunlar artıları birkaç modelini kullandım ve ilk dikkatimi çeken içerdeki yol sesi idi bunun dışında gayet atik ekonomik ve kullanışlı buluyorum bu forumda bunun ilgili bir topik bulamayınca açmaya karar verdim bu konuyu şöyle bi ele alsak diyorum

Aslında bu arabayı ve markayı konuşmak için geçde kalındığını düşünüyorum çünkü fiat ve reno gibi dandik markaların yanında skoda bile çok kaliteli kalıyor buna kalıbımı basarım .

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverci -- 8 Mart 2006; 0:32:32 >

• Bence fabia ların bi makyaja ihtiyacı var.Görünümü biraz daha iyi olabilir diye düşünüorm.Bİz o yüzden fabia deil de ibiza almıştık.Seatın arabaları daha sportif.Eğer beğeniosan fabia yı hiç kaçırma derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Bence fabia ların bi makyaja ihtiyacı var.Görünümü biraz daha iyi olabilir diye düşünüorm.Bİz o yüzden fabia deil de ibiza almıştık.Seatın arabaları daha sportif.Eğer beğeniosan fabia yı hiç kaçırma derim.

fabia zaten 2004 sonu makyajlandı.tabi buna makyaj denirse

ön tampon ve sis farı arka stop camı ve yeni döşeme seçeneklerine ben makyaj demem.

fabia bu yıl sonu kasa değiştiriyor.2007 mart gibi bize de ulaşır.
  • Bence Fabia ibizadan çok daha güzel tabi bu benim görüşüm kişiden kişiye değişir ibizanın ön tasarımını sevmiyorum...

Fabia COmbi alırsan elde patlar bence normalini alırım ben olsm
  • Arkadaşımda var ve çok memnun. 75 Hp.lik modeli. Gayet güzel ve kaliteli bir araç. Bakım masraflarıda çok değil. 7500 bakımı 122 YTL gibi bi rakamdı yanlış hatırlamıyorsam. Ayrıca baz model de bile yol bilgisayarı olması güzel.

Motor gerçekten güzel. Sadece soğukken tıkırtı gibi bir sesi var. Sonradan ses azalıyor.Çekişi falan çok iyi. Ama onun ki HB. Combi belki biraz ağır kalabilir gibi geliyor bana ama çok da fark etmez sanırım. Benzinli polo alacakken Dizel fabia aldı. Ama o zaman ramazan kampanyası vardı, metalik boya ile 24.100'e aldı. Benzinli polo aynı tarihte 23,800 gibi bi fiyatı vardı.

Sonuç olarak: Tavsiye ederim. Gayet güzel bi araç.

Selamlar.
  • bizim arkadaştada benzinlisi var gayet memnun
  • bende fabia kullanıcısıyım.çok memnunum.daha fazla bilgi içinwww.clubskoda.com/forum
  • Fabia 1.4 75 HP kullanıyorum, gayet memnunum.

www.clubskoda.com adresine bekleriz....
  • çevremde 2 fabia kullanıcısı var.
    biri benzinli bir de en son 70 yada 69 hp lik tdi motor. ikisi de çok memnun.

özeliklke tdi çok az yakıyormuş. sadece motor sesi biraz fazla ona da alışırsın.

ancak arkadaşların dediği gibi araç kasa değiştirecek.
  • bu arada arkadaşlar
    fabia bu kasayı daha ne kadar kullanacak en azından biraz daha makyaj yapsa da
    şekilsiz kasasından kurtulsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkes1

bu arada arkadaşlar
    fabia bu kasayı daha ne kadar kullanacak en azından biraz daha makyaj yapsa da
    şekilsiz kasasından kurtulsa

SANA KATILIYORUM KESİNLİKLE SERKES1
  • arkadaşlar 17500 ytl ye 2004 23000 km. de fabia special 1.4 101 bg olanını almak istiyorum... acaba yakıt tüketimi nasıl...? performansı hakkındaki yorumlarınızıda bekliyorum...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.