Şimdi Ara

F Klavye dizüstü tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi "F" klavye disüstü bilgisayar arıyorum. Tahmin edebileceğiniz gibi seçeneğim "Q" klavyeye göre oldukça kısıtlı. Daha doğrusu şu ana kadar bulamadım. Her türlü tavsiyelerinize ihtiyacım var.

• Arkadaşlar zannedersem bir fikri olan yok.
  • arkadaşım tam emin değilim ama q klavye olan bir laptop alsan dahi sonradan laptop'ın klavye tuş takımı değişebiliyor diye biliyorum bu durumda senin araman gereken sadece f klavye tuş takımı
  • Bu konuda kesin bir bilgisi olan var mı? Bir kaç yerden tuşları söküp yerlerini değiştiriririz veya sticker yapıştırırız dediler ama ona da ben yanaşmadım. Of of ulan of azınlık bir kullanıcı grubuna dahil olmak kötü bir durum.
  • klavyenin üzerine yapıştırılan tuş takımları var sadece birkaç milyon , o tür birşey denersen daha iyi olur , çünki F klavyeli laptopu kimseye satamazsın
  • Buldum sonunda Acer'in "F" klavye dizüstü bilgisayarı var. Ne demişler Arayan Mevlasını da bulur, belasını da!. Şimdi geldi iş taşınabilir yazıcıya... Bu konuda fikri olan var mı?
    Bu arada fikir belirten tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.