Şimdi Ara

Ezel (2009-2011) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.022
Cevap
27
Favori
444.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ömerin hikayesinin bittiği yerde ezelinki başlıyor diye bi replik geçti bölüm içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Diziyi izledim hoşuma gitti açıkcası.Prison Break ten sonra bir daha dizi izleyememekten korkuyordum öyle olmadı.Neyse Ömer ile Ezel in ilişkisi %100 olarak belli olmasada Ömer Ezel in eski hali.(Örnek Kurtlar Vadisi Ali-Polat) Yüz değiştirme olaylarına bu bölümde girilmedi sordugunuz sorular diğer bölümlerde yanıt bulur sanırsam.

Birde ilk bölümden birşey dikkatimi çekti.Hakim Eyşan a cinayet günü ne oldu diyor.Eyşan, Ömer bana evlenme teklif etti kabul etmedim diyor.Polisler Ömer i Eyşan in evinde üstüne üstlük onun yatağında tutukluyorlar.

orası ömerin evi değilmiydi. eyşan ve ömer, ömerin evine gidip birlikte oldular.
  • Türk dizisi izlemem diyordum ama yorumlar madem bu kadar olumlu dizi biraz biriksin bende izleyeceğim.
  • Rating sonuçları

HEDEF KITLE : TOTAL

NO PROGRAM ADı KANAL SÜRE RATING (%) SHARE (%)
    1 ARKA SOKAKLAR KAND 01:26 8,91% 23,16%
    2 EZEL SHOW 01:26 7,62% 20,07%
    3 ARKA SOKAKLAR (OZET.) KAND 00:12 4,98% 14,10%
    4 M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER KAND 00:50 4,95% 17,09%
    5 KUTSAL DAMACANA (T.S) SHOW 01:34 4,68% 15,48%
    6 ELVEDA RUMELI ATV 01:28 4,41% 11,63%
    7 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 00:35 4,32% 14,34%
    8 KAPALICARSI ATV 01:17 4,20% 13,69%
    9 ALI KIRCA ILE ANA HABER SHOW 00:28 4,14% 13,77%
    10 SPOR GUNDEMI KAND 00:03 3,93% 11,68%

HEDEF KITLE : AB

NO PROGRAM ADı KANAL SÜRE RATING (%) SHARE (%)
    1 EZEL SHOW 01:26 7,72% 21,50%
    2 KAPALICARSI ATV 01:17 6,05% 18,60%
    3 ARKA SOKAKLAR KAND 01:26 5,63% 15,20%
    4 ELVEDA RUMELI ATV 01:28 5,60% 15,51%
    5 KUL VE ATES STAR 01:34 5,31% 17,97%
    6 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 00:35 4,51% 17,91%
    7 KUTSAL DAMACANA (T.S) SHOW 01:34 4,13% 12,90%
    8 SON BAHAR STAR 01:26 4,04% 11,10%
    9 ALI KIRCA ILE ANA HABER SHOW 00:28 3,85% 15,45%
    10 M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER KAND 00:50 3,81% 15,58%
  • quote:

Orijinalden alıntı: loony cooky

quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Diziyi izledim hoşuma gitti açıkcası.Prison Break ten sonra bir daha dizi izleyememekten korkuyordum öyle olmadı.Neyse Ömer ile Ezel in ilişkisi %100 olarak belli olmasada Ömer Ezel in eski hali.(Örnek Kurtlar Vadisi Ali-Polat) Yüz değiştirme olaylarına bu bölümde girilmedi sordugunuz sorular diğer bölümlerde yanıt bulur sanırsam.

Birde ilk bölümden birşey dikkatimi çekti.Hakim Eyşan a cinayet günü ne oldu diyor.Eyşan, Ömer bana evlenme teklif etti kabul etmedim diyor.Polisler Ömer i Eyşan in evinde üstüne üstlük onun yatağında tutukluyorlar.

orası ömerin evi değilmiydi. eyşan ve ömer, ömerin evine gidip birlikte oldular.

eyşanın evi ömer bırakmaya gidiyor eyşan diyor "kimse yok gitme" eve çıkıyorlar işte...
  • eğer şu arka sokaklar zırvalığı birinci geldiyse bizim seyircinin suratına tüküreyim

Ezeli bende sevdim ama yaptıkları hata büyük

Her hafta seyredicem yenileri yakalayıp haber vericem

Aslında bi tane daha var

Bu bizim ezelin eski hali kızı eve bırakırken kutu kolayla oynuyodu ama kutu kola bi anda kayboldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

eğer şu arka sokaklar zırvalığı birinci geldiyse bizim seyircinin suratına tüküreyim

Ezeli bende sevdim ama yaptıkları hata büyük

Her hafta seyredicem yenileri yakalayıp haber vericem

Aslında bi tane daha var

Bu bizim ezelin eski hali kızı eve bırakırken kutu kolayla oynuyodu ama kutu kola bi anda kayboldu

Abi bırakında dizi yi izleyin ya
    ben sevdim şahsen güzeldi ilk bölüm sapıtmassa izlerim
  • ilk bölüm sinema tadındaydı diyorlar
  • Dizi gerçekten harika bir giriş yaptı,bende yukarda bir arkadaşın dediği gibi pek yerli izlemiyorum ama bu sardı gerçekten..Ne de olsa Kenan abi oynuyor,saygılar abi
  • ilk bölüm tekrarı var mi,
    başlarını izleyemedim,
  • İlk bölüm benimde ilgimi çekti. Show tv K.V nin alternatifini buldu gibi. Kenan bu rollerin adamı. Hikayenin başlaması Monte Kristo Kontu filmini anımsattı.
    Hatta Kenanın saçıyla oynaması bile o filmden kalma. Eyşanın sizi tanıyor muyum sözüne karşılık büyük ihtimal; az önce lobide karşılaşmıştık diyecek. Eğer insanlar çift yaratılırmış derse izlemem valla bir daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

İlk bölüm benimde ilgimi çekti. Show tv K.V nin alternatifini buldu gibi. Kenan bu rollerin adamı. Hikayenin başlaması Monte Kristo Kontu filmini anımsattı.
    Hatta Kenanın saçıyla oynaması bile o filmden kalma. Eyşanın sizi tanıyor muyum sözüne karşılık büyük ihtimal; az önce lobide karşılaşmıştık diyecek. Eğer insanlar çift yaratılırmış derse izlemem valla bir daha

Ezelin cevabı: ''Hayır,sizin gibi birisini görsem bir daha unutmam''diyecek

Fragmanlarda vardı ama orda kestiler anlamadım

AYRICA KENAN BOYNUNDAKİ YÜZÜĞÜ ELİNE ALDI DÜŞÜRDÜ YERDEN ALMADI BAKIN İLERKİ BÖLÜMLERDE O YÜZÜK ÇIKARSA KANALI BASARIMDOSTA DÜŞMANA DUYRULUR
  • quote:

quote:

İlk bölüm benimde ilgimi çekti. Show tv K.V nin alternatifini buldu gibi. Kenan bu rollerin adamı. Hikayenin başlaması Monte Kristo Kontu filmini anımsattı.

AYRICA KENAN BOYNUNDAKİ YÜZÜĞÜ ELİNE ALDI DÜŞÜRDÜ YERDEN ALMADI BAKIN İLERKİ BÖLÜMLERDE O YÜZÜK ÇIKARSA KANALI BASARIMDOSTA DÜŞMANA DUYRULUR

• quote:

quote:

Sen herhalde dikkatli izlemedin.
    Arkasından kız aldı yaa.
    Mavi kıyafetli sarışın kız.
    Nereyi basıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkın. -- 29 Eylül 2009; 18:44:17 >
  • Temin edimde izlim şunu yorumlar fena yönde değil,
  • bakın ezel kumarda yenilirse izlemem!!

• quote:

Orijinalden alıntı: iletimmesaji2

bakın ezel kumarda yenilirse izlemem!!

Adam aşkta kaybetmiş, kumarda kazanır..
  • İndirip baştan bi izleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bu adamı şener şen baba öldürmemişdi en son... demekki hemen hastaneye kaldırmışlar suratını değiştirmişler bıyık eklemişler,

Edit:Yanlız bu adam serumlamı besleniyor ne ağzını bile bandajlamışlar...

şener şende eşkiya filminde ölmemişmiydi aga

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkın.

quote:

quote:

Sen herhalde dikkatli izlemedin.
    Arkasından kız aldı yaa.
    Mavi kıyafetli sarışın kız.
    Nereyi basıyorsun?

evet arkadaşın dediği gibi sarı saçlı selvi boylu mavi elbiseli baldırı çıplak kız yerden koşarak aldı. Çok fena dizi olacak çoookkk. Kafamda şimdiden teoriler uçuşmaya başladı bile
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.