Şimdi Ara

externalım da problemim var lütfen yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yaklasık bir senedir kullandıgım externalım bugun format cekene kadar hic bir sorunu yoktu. ancak bugun format cektikten sonra externalın icindeki bilgilere ulasamıyorum. usb de aleti goruyor ve tanıyor ama icersine ulasamıyorum. bilgisayarımdan diske tıkladıgım anda soyle bir hata mesajı gelio "disk yapısı bozuk ve okunamaz durumda":(

ama ben internette yaptıgım bir kac arastırmadan sonra easy recovery programı ile externalın icerisindeki dosyalara erisebildim. simdi bana dieceksiniz zaten kurtarmısın daha ne sıkıntı yapıyorsun diye ama benim sorum ise su:

externalımın icersinde yaklasık 270gb lık dosya var ve benim yerel HDD em 80 gb. ben bunnarın hepsini HDD eme atamayacagım icin externala format cekmeden tekrar eski haline easy recovery programı ile getirebilir miyim??? yani bu programla externalı tamir edebilir miyim???

lütfen yardımcı olursanız sevinirim

• bu arada format cektiigm disk yerel HDD em externala format cekip de neden ulasamıyorum die sorulan salakca bisey gibi olmus yannıs annamayın:D:D:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.