Şimdi Ara

explorer.exe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarım 1 kaç aydır durduk yere explorer.exe hatası veriyor bazen kendi kendine system32nin içinden dosya siliyor ve bilgisayar açılmaz hale geliyor kendim bi xp cdsi yapmıştım güncelleştirmeleri filan içinde acaba diyorum yanlış bişeymi attım içine sorunlar bu cdyle yüklediğimden beri dahada arttı he birde bilgisayar açılıyor masaüstü gelmiyor ctrl alt del yapıp explorerı sonlandırıp tekrar açıyorum öyle geliyor
    şimdiden teşekkürler

• virüs kapmış ful formatla hatta partition at sonra yeniden kur sorun kalmayacaktır bu arada o virğs sen xp cd sini hazırlarken gelmişse o cd yede bulaşmış olma ihtimalı var doğrusu formattan sonra o cd den kurarsan yeniden de olabilir sağlam bir sistem de bir tarat önce
  • bendede aynı sorun var, bu forumda bir arkadaş ( Xp sidisini tak Çalıştır sfc/scannow enter
    bekle explorerı yenilesin.)diye bir öneride bulundu ama daha denemedim ,xp cd si elime geçtiği anda deniyeceğim umarım sende işe yarar.işe yarasa eğer sonucu buraya yazarsan sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hsyndmr

bendede aynı sorun var, bu forumda bir arkadaş ( Xp sidisini tak Çalıştır sfc/scannow enter
    bekle explorerı yenilesin.)diye bir öneride bulundu ama daha denemedim ,xp cd si elime geçtiği anda deniyeceğim umarım sende işe yarar.işe yarasa eğer sonucu buraya yazarsan sevinirim.

peki bu sfc/scannowu nerde yazacağız?
  • quote:

Orjinalden alıntı: g4zm4n14

quote:

Orjinalden alıntı: hsyndmr

bendede aynı sorun var, bu forumda bir arkadaş ( Xp sidisini tak Çalıştır sfc/scannow enter

peki bu sfc/scannowu nerde yazacağız?

XP cd sini takıyorsunuz. Başlat-çalıştır'a- "sfc /scannow" yazıyorsunuz. Bu komut mevcut sistem dosylarınızı orjinalleriyle değiştirir..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.