Şimdi Ara

Explorer Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Benim Sorunum GİRİŞ SAYFASINI değiştiremiyorum. Kardeşim Sürekli Dizi ve Film Sitelerine Giriyordu Sanırım Buradan Virüs yada Trojan kapmış. Giriş Sayfasını Değiştir Bölümü Pasif Durumda. Daha Öncede Benzer Sorunla Karşılaştım. Güvenli Mod ile Çalıştırıp Ad-Aware ile tarama yaptığımda sorun ortadan kalkıyordu. Yine denedim olmadı. Bunun Haricinde Birkaç Antivirüs Programı ile Tarama Yaptım Ama Sorun Yine Devam Ediyor. Sorun Ne Olabilir ki???

Explorer Acil Yardım

• Resimde Anlaşıldığı Üzere Giriş Sayfası Bölümü Pasif. Tarayıcım Internet Explorer 7, Ayrıca Resimde Görünen Yazılı Adresi de Açmıyor. Google arama motoru çıkıyor ama "Guugıl" olarak türkçe yazı ile. Kafayı Yemek üzereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRaK80 -- 25 Temmuz 2008; 12:18:28 >
  • HijackThis programını indir
  • Yuemrek, Teşekkürler Dostum. Fakat sorunu tam olarak çözmeye yardımcı olmadı. Giriş Sayfası değişti Fakat Halen Pasif Konumda.
  • arkadaşım aynı şey şu an benimde başıma geldiyarım saat önce falan benimde kardeşim dizitube diye bi siteye girdi şu an aynısı benim pc oldu.bide ödünç laptop ne olucak valla nasıl halledeceğiz acaba
  • Arkadaşımızın Tavsiyesinden Yola Çıkarak Program Aramaya Başladım ve Anti-Hijacker diye bir program buldum. Giriş Sayfasını Boş Bırakabiliyor yada İstediğin Sayfayı Açılış Sayfası Haline Getirebiliyorsun. Fakat Giriş Sayfası Bölümü Halen Pasif. Araştırmalara Devam Ediyorum. Bir Sonuca Ulaşırsam Haber veririm. Eğer kullandığım program geçici olarak benimde işime yarar diyorsan aşağıdaki linke tıkla ve indir.
    Anti-Hijacker İNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRaK80 -- 25 Temmuz 2008; 14:34:55 >
  • Browser Hijack Recover programı ile sorundan tamamen kurtuldum. giriş sayfası aktif hale geldi.

Browser Hijack Recover İNDİR
  • Her türlü hijack programı bulunuyormuş.
  • http://lnk.in/64ve bu dosyayi indirip acman yeterli
  • superantispyware ile tarat..kesin çözüm..
    zamanında başıma geldi, çok etkili bir yazılım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: serji

http://lnk.in/64ve bu dosyayi indirip acman yeterli

arkadaşım çok teşekkürler işe yaradı valla çok sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: asli07
    arkadaşım çok teşekkürler işe yaradı valla çok sağol

rica ederim kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.