Şimdi Ara

EXPER MASAÜSTÜ FORMAT/RECOVERY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
22.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Exper marka masa üstü bilgisayarım var. 2 senedir kullanıyorum ve malum artık iyice yavaşladı. Format atmayı planlıyordum ama duyduğuma göre recovery denen bir sistem varmış. Bilgisayar açılırken bir tuşa basılıp girilen ekrandan bilgisayarı ilk günkü haline getirebiliyormuşuz. Sadece C: yi silip D: ye dokunmadan yapılabiliyormuş bu işlem. İşlemin ne olduğunu öğrendim ama nasıl yapılacağını öğrenemedim.

Bilen varsa lütfen yardım etsin bilgisayar beni delirtecek!!!

Şimdiden Çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tsulhan

Arkadaşlar merhaba,

Exper marka masa üstü bilgisayarım var. 2 senedir kullanıyorum ve malum artık iyice yavaşladı. Format atmayı planlıyordum ama duyduğuma göre recovery denen bir sistem varmış. Bilgisayar açılırken bir tuşa basılıp girilen ekrandan bilgisayarı ilk günkü haline getirebiliyormuşuz. Sadece C: yi silip D: ye dokunmadan yapılabiliyormuş bu işlem. İşlemin ne olduğunu öğrendim ama nasıl yapılacağını öğrenemedim.

Bilen varsa lütfen yardım etsin bilgisayar beni delirtecek!!!

Şimdiden Çok teşekkürler

F8 yada F9 olabilir yada açılırken esc ye bas yine olmazsa butun F tuslarına bas

Ama recorvery format tavsiye etmem exper de coğu firma gibi pc nin içini çop doldurup oyle sattığı sattıgı icin kendinz modifiyesiz bir windows 8 yada windows 7 kurun sonra bilgisayar driverleri otomatik bulsun bulamadıklarını siz yuklersiniz.

Eğer pc de çift ekran kartı varsa (nem onboard hemde normal ekran kartı) ki buyuk ihtimalle yoktur ekran kartı suruculerini pc otomatik bulsa bile onları kaldırıp exper in sitesindekileri kurun. Ses driverlerinide exper in driverleriyle kurun.

• Win 8 önermem Exper markalı pclerin hepsi sorunlu Alacaksan bilgisayarı Asua al diyerleri bi ise yaramaz Pc Exper se at cope

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 8de, ekranın sağında ıkartılan arama yerine, recovery yazın. oradan"her şeyi kaldırın ve windowsu yeniden yükleyin"e tıklayın. sonrası kolay. bilgisayarı ilk günkü haline getirebilirsiniz.
  • güncel tutaLım yardımımız dokunur belki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.