Şimdi Ara

EXPER EASYPAD TABLETE JELLY BEAN 4.1.1 YÜKLEDİM ÇOK HIZLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tabletimizin dahili hafızası yetersiz oldugu için B U R A D A N yararlanarak hafıza kartımı ikiye böldüm gerekli program ve yapılması gereken çok iyi anlatılmış...daha sonra B U R A D A N exe uzantılı programı pcye indirdim apx modda yükledim

Not:denemediğim rom kalmadı en son sd kartı 2 ye böldüm kurdum. her rom da dokunmatikte sorunlar oluyordu ama bunda şimdilik yok . inanın çok hızlı

EXPER EASYPAD (P10AN/G) = VIEWSONIC VIEWPAD 10s =Advent Vega

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_SeleQ -- 11 Kasım 2012; 23:16:55 >

• Kardesim bolme islemini neden yaptin olmadan olmaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmaz...bölme yapmadan kurarsan jellypad ekranında takılıp kalıyor
  • dediğin gibi oldu, sonra bölerim dedim romladım makinayı. açıldı herşey kuruldu. sonra kartı böldüm, takıp restart attım makinaya bu sefer girişte tıkandı kaldı. yapacak olan arkadaşların dikkatine. şimdi tekrar romluyorum, sonuçları yazarım
  • şimdi önce böl sonra çabucak açılıyor.. kapatmadan Link2Sdyi kur anlatılanları uygula yalnız ben ex3 denedim olmadı ext 2 yaptım 3 -4 gündür sorunsuz kullanıyorum. orjinal romundan daha hızlı...hatta sdkartı çıkarıyorum yine açılış ekranında takılıp kalıyor
  • aynen yaklaşık 40 dakikadır ext3 u tanıtmaya çalışıyorum olmuyor, 2 deneyeyim birde. makinayı romladım lin2sd yi kurdum henüz kapatmadım, kartı tanıtmayı bekliyorum. ex2 kurup umarım tanıtabilirsem reboot deneyeceğim, hadi hayırlısı
    aslında rom bana biraz yavaş geldi, 4.0.3 speed versiyonunu kullanıyordum, ama donma kilitlenme çok oluyor diye buna geçtim, bakalım bu ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsrdr -- 15 Kasım 2012; 21:40:20 >
  • EVET ARKADAŞLAR, ROMU KURUYORUZ MAKİNAYI AÇIYORUZ HAFIZA KARTIMIZI EXT2 OLARAK PARÇALIYORUZ LİN2SD YE TANITIYORUZ KEYFİMİZE BAKIYORUZ, TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsrdr -- 15 Kasım 2012; 22:01:18 >
  • teşekkürler Mr_SeleQ
    çok faydalı oldu
  • bende honey comb kullanıyordum bir türlü wifi ye bağlanmıyordu bende orijinal romu yükledim şimdi yeni bir rom bulmaya çalışıyorum. bunun çalıştığından emin misiniz??
  • en verimli kullandığım rom honeycomb du. ne zaman android 4 jellybean e geçtim (sonra da vegabean yükledim) bir daha hayır gelmedi tabletimden. şimdi serviste zaten..
  • Arkadaşlar hafıza kartını bölme işlemini nasıl yapıyoruz.. Verdiğiniz link te içerik silinmiş diyor.. Yardımcı olabilirmisiniz..
    Teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.