Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) PAYLAŞIM (PROGRAM, OYUN, ROM, ANLATIM... vb.) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
21.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • modaco nun sitesinde dediğine göre bu rom kalır sanırım bir süreliğine. bir de sistemin hızı bu romla 1.5 ghz görünüyormuş onu marketten bir uygulama indirip SetCPU veya CPU Master gibi 1.2 ghz e saitlemenin cihazı daha stabil hale getireceği yazıyordu.
    sık sık takılmalar oluyor. ben usb mode switcher programında host moda geçemedim mesela ve usb diskleri de görmuyor şu an. arada da takılıyor sık sık.
    ama çok hoş göründüğü için inat ediyoru ve ".4 u denemek istiyorum. onu da yükledim ama nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum
    şu resimdeki klasörler çıktı. birileri yardımcı olabilirse nasıl yükleyebileceğim konusunda v 1.4 un deneyimlerini de paylaşacağım.
    ama bu stabil çalışmayana romda bile internet muhteşemdi tek kelime ile.

EXPER EASYPAD (P10AN) PAYLAŞIM (PROGRAM, OYUN, ROM, ANLATIM... vb.)

• settings den animasyon geçişlerini kapatınca cihaz daha hızlı oluyor arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluesoul

bilgiler için teşekkürler ama bir rom bitmeden yenisi yayımlanıyor yahu :) kafam karıştı yüklesem miii..hangisini yüklesemm yoksa en stabil rom'u mu bekleseem..napsam bilemedim yani :)

arkadaşlar bunu bilne yok mu yaa. deli olacam lütfen yardım. yabancı sitelere flan da baktım ama bulamadım internete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entropiyhl

modaco nun sitesinde dediğine göre bu rom kalır sanırım bir süreliğine. bir de sistemin hızı bu romla 1.5 ghz görünüyormuş onu marketten bir uygulama indirip SetCPU veya CPU Master gibi 1.2 ghz e saitlemenin cihazı daha stabil hale getireceği yazıyordu.
    sık sık takılmalar oluyor. ben usb mode switcher programında host moda geçemedim mesela ve usb diskleri de görmuyor şu an. arada da takılıyor sık sık.
    ama çok hoş göründüğü için inat ediyoru ve ".4 u denemek istiyorum. onu da yükledim ama nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum
    şu resimdeki klasörler çıktı. birileri yardımcı olabilirse nasıl yükleyebileceğim konusunda v 1.4 un deneyimlerini de paylaşacağım.
    ama bu stabil çalışmayana romda bile internet muhteşemdi tek kelime ile.

Clockwork modda yükleyeceksin. Menüde recovery simgesi olacak. Onunla gireceksin bu moda. Ama advent tabanlı romların üzerinde çalışıyor sadece. Eski honeycomb'da çalışmıyormuş.

• hocam peki avaliable memory i nasıl yükseltebiliriz. honeycomb v1.3 yüklü bende. biçok uygulamayı yükleyip sildim ama bir değişiklik yok. bir de usb mode değiştiremedim. nasıl yapacağımı bilemiyorum. reboot yapmıyor program. usb diski de tanımadı. anlamadım valla. ama sırf internet ve documents to go için yine bu roma devam edeceğim.
  • Toisandro senin dropboxdaki market ve enablerini kurdum ama nasil calistigini anlayamadim biraz anlatirmisin acaba....
  • ToisAndro hocam. Android 3.0 1,4 APX modda yükleneni yok mu
    ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

Toisandro senin dropboxdaki market ve enablerini kurdum ama nasil calistigini anlayamadim biraz anlatirmisin acaba....

Setting listden birinciyi seç ve üzerine basılı tut. Gelen seçeneği seç. Bu sırada market kapalı olmalıdır. Arkaplanda açıksa kapat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

ToisAndro hocam. Android 3.0 1,4 APX modda yükleneni yok mu
    ?

Şimdilik düşünmüyorum. 1.5 çıkmasına az kaldı. Onu yayınlarım ancak. Evde internetim olsa her sürümü yayınlarım. Ama böyle her seferinde kafeye gitmek külfet oluyor bana.
  • arkadaşlar ben sürekli takip edemiyorum konuyu.
    eğer daha önce sorulu ve cevabı varsa yerini söyler misiniz ?
    ben vegacomg un beta 1.4 versiyonunu kurdum.
    fakat youtube ve adobe flash yukleyemiyorum.
    market izin vermiyo ülkenizde bunu yüklemeye diyor.
    bunu halleden oldu mu ?
  • Evet hallettim. Daha once linkleri forumda verilmis olan flash player 10.3 apk dosyasini ve calismayan butun uygulamalari ADB modunda uygulama birimini ac diyerek sd karta gonderdim. Apklere tek tek tiklayip install etmesini sagladim. Applanet dahil. Bulamadigin bi uygulamayi googledan adini yazip sonuna apk ekleyerek aratip once bir pcye indirip sonra tablete gondererek kurabilirsiniz. Ben hala batarya kaibrasyonunu halledemedim. Bir de power tusuna basili tutunca kapanmasi icin menu cikmiyor. Nasil tamamen kapatilacagini bilen var mi?
  • musluzut evet bende de var kapanma menusu çıkmama sorunu.
    acaba link verirmisin youtube ve flash için ?
    ToisAndro 'nun arşivinden adobe flash 10.2 yi indirdim kurdum. fakat ses v ar browserlarda görüntü yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagiz123 -- 22 Mayıs 2011; 13:39:58 >
  • http://www.androidappsdownload.net/1279-adobe-flash-player-10-3-v-10-3-185-21-apk-download-for-android
    Gerci youtube a tarayicidan acinca bende de ses var goruntu yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: musluzut

Evet hallettim. Daha once linkleri forumda verilmis olan flash player 10.3 apk dosyasini ve calismayan butun uygulamalari ADB modunda uygulama birimini ac diyerek sd karta gonderdim. Apklere tek tek tiklayip install etmesini sagladim. Applanet dahil. Bulamadigin bi uygulamayi googledan adini yazip sonuna apk ekleyerek aratip once bir pcye indirip sonra tablete gondererek kurabilirsiniz. Ben hala batarya kaibrasyonunu halledemedim. Bir de power tusuna basili tutunca kapanmasi icin menu cikmiyor. Nasil tamamen kapatilacagini bilen var mi?

Power tuşuna devamlı basılı tut. Başka yolu yok. Belki marketten cihazı kapatmak için bir widget bulunabilir. Birazdan Dropbox arşivimi güncelleyeceğim.

• ben bu adobe flash 10.3 u kurdum fakat yine ses var dolphin ve browserda ama görüntü yok.
    birde youtube için link verebilir misin ?
  • Arkadaşlar Dolphin HD 5.0 Beta2 sürümü çok hoşuma gitti. Bana 4.6.1 sürümünden daha hızlı gibi geldi.

http://db.tt/ExCxQBV
  • arkadaşlar ToisAndro'nun verdiği tek tıkla yükleme işlemini yapıyorum.
    arkasından türkçe dilini seçip, internete bağlanıp sonra flashı yüklüyorum. ama sitelerde flaslı dosyaların sadece sesi geliyor görüntü yok.
    daha öncesinde yada sonrasında yapmam gereken bir işlem var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagiz123

arkadaşlar ToisAndro'nun verdiği tek tıkla yükleme işlemini yapıyorum.
    arkasından türkçe dilini seçip, internete bağlanıp sonra flashı yüklüyorum. ama sitelerde flaslı dosyaların sadece sesi geliyor görüntü yok.

evet. bende de aynı sorun mevcut. ben onu kısmen çözmüş bulunuyorum. video bölümünün üstüne iki kere tık yaptığımızda tam ekran moduna geçiyor ve görüntülenebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

quote:

Orijinalden alıntı: yagiz123

arkadaşlar ToisAndro'nun verdiği tek tıkla yükleme işlemini yapıyorum.

evet. bende de aynı sorun mevcut. ben onu kısmen çözmüş bulunuyorum. video bölümünün üstüne iki kere tık yaptığımızda tam ekran moduna geçiyor ve görüntülenebiliyor.

hocam acaba Android 3.0 ın bir etkisi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdassengun -- 24 Mayıs 2011; 12:04:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.