Şimdi Ara

Excon M90T 9 İnç Çift Çekirdek kısa süreliğine 199TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
4
Favori
8.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ozdemirs8 O kullanıcısına yanıt
    Paylaşımın için teşekkürler.
  • arkadaşlar, m70 modelinde (gps olan modelden bahsediyorum) android tellerde olduğu gibi igofalan garmin yükleyip aynı tellerdeki gibi kullanabiliyor muyuz?
  • Wifi gayet güzel kopmasız çalışıyor film ve dediğiniz oyunlaı denemedim ama bebelerin oynadıkları oyunları gayet akıcı oynatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

arkadaşlar, m70 modelinde (gps olan modelden bahsediyorum) android tellerde olduğu gibi igofalan garmin yükleyip aynı tellerdeki gibi kullanabiliyor muyuz?

Gps olan sistemlerde bahsettiğiniz yazılımlar tlf gibi çalışır
  • Ben deki tablette sarjdayken sapıtma sorunu yok
  • peki anl8k ekran tuşunu kaldirabildinmi fikret hocam? sapitiyo derken ornegin f tuşuna basarken bi de bakmissin başka tuşlara da basilmis :-) arkadaşlar tablet güzel. cubeturkiye su sıkıntı olan sorunlara sende bi el atsan. websayfanizda destek için bu sikintilarimi mailattim amavdonen olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef tuşu kapatamadım :(
  • cubeturkiye C kullanıcısına yanıt
    3g modemle kullanabilir miyiz?
    tabletin tam boyutları nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adriyanus5757 -- 25 Ocak 2014; 14:42:18 >
  • türkcellin vınn ile denedim çalıştı. excon marka 3g modem taktım internet paketi hangi hat takarsan tak o da çalıştı. 3g modemde sıkıntı olmadı.
  • Tableti ufak kardeşime aldım.

Beklentilerimin altında çıktı.

Donanım olarak fiyatına göre iyi sayılır, ekran boyutuda fiyatına göre iyi ancak ekran kalitesi ve çözünürlüğü kötü, malzeme kalitesi kötü, ekran kaygan yapıda değil, sürükleme gibi işlemleri yaparken zorlanıyorsunuz, ara arada takılmalar var.

Birde 3 tane ölü piksel çıktı, kardeşim kullanacağından çok dert etmedim ama memnunda kalmadım açıkçası tabletten. Çok fazla birşey bekleyerek alan arkadaşların bilgisine.
  • Cihazın ölü piksel garantisi var reklamında öyle diyor 1 ölü pikselde olsa birebir değişim yapılıyor. Benimde sormak istediğim cihaz rootlu mu geliyor root yoksa nasıl root atacağız
  • Bende bugün teslim aldım cihazın ekranı arkadaşında dediği gibi kaygan değil 1 tane ölü pikseli var onuda dert etmedim açıkcası . ekran çözünürlüğüde iyi değil benimde beklentimin altında çıktı ürün
  • Konuyla ilgilenen kimse yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikrethoca

quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

arkadaşlar, m70 modelinde (gps olan modelden bahsediyorum) android tellerde olduğu gibi igofalan garmin yükleyip aynı tellerdeki gibi kullanabiliyor muyuz?

Gps olan sistemlerde bahsettiğiniz yazılımlar tlf gibi çalışır

Cevap için çok teşekkürler. Peki kendi telefon hattimin sim kartını tableete takabilir miyim?

• Tabletin telefon özelliği yok maalesef
  • arkadaşlar 3g modemi telefon gibi kullanabilecek program biliyor musunuz? exconun 3g modemi var bende tablette calisiyo hangi hatti takarsan tak internete de giriyor sikinti yok. bu modemi tablete telefon özelliği kazandırabiliyomuyuz acaba.
    ekran kalitesi Hakket iyi değil. 8inclik bi tabletten bu beklenilecek bi hareket değil doğrusu.

• Muhatap bulamıyoruz maalesef
  • hakket oyle hocam ne muhatab var ne biri :) cube türkiyede elini ayağını kesti. asıl malını satmak istiyosan burdan hep iletişim halinde olacaksınki bizde millete ürününü övelim diyelim şöyle yardımcı oluyolar böyle yardımcı oluyolar ama nerdeeee. ürünü sat gerisine karışma mantığı var hepsinde
  • Merhaba,

Arkadaşlar mesajları her gün kontrol ediyorum ancak bize yönelik bir soru yoksa herhangi mesaj yazmıyorum, ayrıca acil olarak cevap istediğiniz sorularınız olursa 0850 303 1 600 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.