Şimdi Ara

EXCON M80T 7'' [AnaKonu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
21.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Excon M80t tabletim bana ulaştı, hizlial dan aldım kargo 24 saat geçmeden geldi, aslında tableti yiğenim için aldım tabi ona vermeden önce nedir ne değildir iyice bir kurcaladım. tableti 189 tl ye aldım , çift çekirdek işlemcili bu fiyatta 1024 * 600 çözünürlükte bluetoothlu bir başka cihaz daha bulamadım, internette baya bir araştırdım bu fiyata çok basit tek çekirdek düşük çözünürlükte tabletler var , cihaz performans açısında çok başarılı, ekran kalitesi fiyatına göre oldukça iyi kasa ve cihaz kalitesi başarılı, hdmi çıkışı var tv ye bağlayabilirsiniz bluetooh ile telefona bağlayıp denemek için 1-2 dosya aktardım oldukça iyi çalışıyor, wifi çekim gücü evdeki laptopumla aynı cihazda çift kamera var ön kamera görüntülü görüşme için yeterli, arka kamera 2 mp fotoğraf makinası niyetine kullanmayı düşünmüyorsanız yeterli. Internette gezeyim, oyun oynayım film seyredeyim vakit geçireyim arada çocuğuma vereyim kullansın diyorsanız bu fiyata alınabilecek en mantıklı tablet diyebilirim.

Cihaz 189 Tl fiyatla modası geçmiş eski teknoloji tabletlerle aynı fiyattan satılıyor ve teknolojik olarak onlardan çok daha üstün özelliklere sahip, bence tam bir fırsat ürünü fiyatı yükselmeden alınabilecek bir tablet.

• PRİTECH P709 adlı tableti alcam excon m80t arasında ufacık bir fark yok. ben tercihimi pritech hakkında kullanıcam sizce nasıl alınabilir bir cihazmı youtubede videosu var
  • Bahsettiğiniz tableti kullanmadığım için yorum yapmam yanlış olur. Tabi ben 2sinin arasında kalsam Excon markasını tercih ederim. Forumda destek yetkilisi var. Servisinin telefonu 0(850) 303 1 600 ücretsiz numara. Pritech dediğiniz markaya işiniz düşse zor bulursunuz gibime geliyor.. İşinize hangisi gelirse onu alın. karar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 30 Kasım 2013; 19:59:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

PRİTECH P709 adlı tableti alcam excon m80t arasında ufacık bir fark yok. ben tercihimi pritech hakkında kullanıcam sizce nasıl alınabilir bir cihazmı youtubede videosu var

o tablette bluetooth yok....
  • @Hocam bi sorum olacak.Excon M70T ile excon MT80T ikisi de birbirine yakın özelliklerde.Ben gps özelliğinden dolayı MT70T modelini almayı düşünüyorum.Ama internette okadar araştırmama rağmen kutu içeriği ile ilgili bi bilgi bulamadım.Araç kiti navigasyon aletlerindeki olduğu gibi tableti alttan üstten tırnaklarla tutan kibar bi parçadan mı oluşuyor,Yoksa Piyasada satılan extra tablet tutucularından mı yolluyorlar.M70T nin araç kitinin resmini paylaşabilirseniz çok sevinirim.
    Gps özellikli ezcool marka bi tablet aldım ama ürünün yanında bi araç için vantuz yollamışlar,hem navigasyonu tam tutmuyor hemde tabletten daha büyük çok kaba duruyor.Aynı hataya düşmemek için MT70T modelinin araç kitini merak ediyorum ama hiç bi görsel bilgiye ulaşamadım.Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim..
    Araç kiti resimdeki gibiyse bu ürünü hemen almayı düşünüyorum.
     EXCON M80T 7'' [AnaKonu]
    @cubeturkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedirgin011 -- 6 Aralık 2013; 0:42:23 >

• tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Yazdığın mesajda haberdar et bölümüne cubeturkiye 'yi eklersen sorunun cevabına kısa sürede yanıt alırsın. Ben M70T kullanmadığım için birşey söylemem hata olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Yazdığın mesajda haberdar et bölümüne cubeturkiye 'yi eklersen sorunun cevabına kısa sürede yanıt alırsın. Ben M70T kullanmadığım için birşey söylemem hata olur

Teşekkür ederim kusura bakmayın ben sizi firma yetkilisi sandım Mesajı düzelttim umarım cevap gelir.
  • tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Firma ile bir alakam yok malesef. Satın aldığım veya çevremden elime geçen tabletleri inceleyip forumda duyurmak hobi oldu bende. Alacak yada almış olan arkadaşlara bilgi vermiş oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamokon

Dün Excon M80t tabletim bana ulaştı, hizlial dan aldım kargo 24 saat geçmeden geldi, aslında tableti yiğenim için aldım tabi ona vermeden önce nedir ne değildir iyice bir kurcaladım. tableti 189 tl ye aldım , çift çekirdek işlemcili bu fiyatta 1024 * 600 çözünürlükte bluetoothlu bir başka cihaz daha bulamadım, internette baya bir araştırdım bu fiyata çok basit tek çekirdek düşük çözünürlükte tabletler var , cihaz performans açısında çok başarılı, ekran kalitesi fiyatına göre oldukça iyi kasa ve cihaz kalitesi başarılı, hdmi çıkışı var tv ye bağlayabilirsiniz bluetooh ile telefona bağlayıp denemek için 1-2 dosya aktardım oldukça iyi çalışıyor, wifi çekim gücü evdeki laptopumla aynı cihazda çift kamera var ön kamera görüntülü görüşme için yeterli, arka kamera 2 mp fotoğraf makinası niyetine kullanmayı düşünmüyorsanız yeterli. Internette gezeyim, oyun oynayım film seyredeyim vakit geçireyim arada çocuğuma vereyim kullansın diyorsanız bu fiyata alınabilecek en mantıklı tablet diyebilirim.

Cihaz 189 Tl fiyatla modası geçmiş eski teknoloji tabletlerle aynı fiyattan satılıyor ve teknolojik olarak onlardan çok daha üstün özelliklere sahip, bence tam bir fırsat ürünü fiyatı yükselmeden alınabilecek bir tablet.

EXCON M70T-GPS modelinde gps var deniyor ama harita olarak ne kullanılıyor acaba birde kutu içeriği nedir? yardımcı olursanız çok mutlu olurumEXCON M70T-GPS

• quote:

Orijinalden alıntı: meseckin

quote:

Orijinalden alıntı: hamokon

Dün Excon M80t tabletim bana ulaştı, hizlial dan aldım kargo 24 saat geçmeden geldi, aslında tableti yiğenim için aldım tabi ona vermeden önce nedir ne değildir iyice bir kurcaladım. tableti 189 tl ye aldım , çift çekirdek işlemcili bu fiyatta 1024 * 600 çözünürlükte bluetoothlu bir başka cihaz daha bulamadım, internette baya bir araştırdım bu fiyata çok basit tek çekirdek düşük çözünürlükte tabletler var , cihaz performans açısında çok başarılı, ekran kalitesi fiyatına göre oldukça iyi kasa ve cihaz kalitesi başarılı, hdmi çıkışı var tv ye bağlayabilirsiniz bluetooh ile telefona bağlayıp denemek için 1-2 dosya aktardım oldukça iyi çalışıyor, wifi çekim gücü evdeki laptopumla aynı cihazda çift kamera var ön kamera görüntülü görüşme için yeterli, arka kamera 2 mp fotoğraf makinası niyetine kullanmayı düşünmüyorsanız yeterli. Internette gezeyim, oyun oynayım film seyredeyim vakit geçireyim arada çocuğuma vereyim kullansın diyorsanız bu fiyata alınabilecek en mantıklı tablet diyebilirim.

EXCON M70T-GPS modelinde gps var deniyor ama harita olarak ne kullanılıyor acaba birde kutu içeriği nedir? yardımcı olursanız çok mutlu olurumEXCON M70T-GPS

Excon M70T-Gps modelimizde Co-pilot navigasyon uygulaması yüklü gelmektedir. Standart kutu içeriği usb kablo, otg kablo, şarj adaptörü ve garanti belgesinden oluşmaktadır, ancak satış yapan bayilerin kendi yaptıkları satış kampanyaları dahilinde kutu içeriğine ilaveler olabilmektedir. Bu gibi satış noktalarının yaptığı hediye kampanyalarını internet üzerinden takip edebilirsiniz.

• arkadaşlar bu cihaz halen alınırmı dersiniz 199TL klavyesi ile lütfen yardım
    aslında keske beyaz olsaymıs :(
  • Bu cihazı kia servisindenm70t modelini aldım wifi sorunum var zaman zaman 3diş çekerken aynı noktada wifi yok demeye başlıyor nasıl düzeltebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osmanselim -- 29 Aralık 2013; 12:20:40 >
  • güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtualdjcubase -- 3 Şubat 2014; 22:58:08 >
  • virtualdjcubase V kullanıcısına yanıt
    Selam. Sadece google playdemi donuyor ? Sadece mağazadaysa google play uygulamasını kaldır yeniden kur.

Eğer tablette genel bi yavaşlık varsa romunu yeniden kur istersen.

http://excon.com.tr/destek.html Bu sayfadan RkBatch Tool 1.6 ile Excon M80T-Dual Core Rom indirmelisin. Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Selam. Sadece google playdemi donuyor ? Sadece mağazadaysa google play uygulamasını kaldır yeniden kur.

Eğer tablette genel bi yavaşlık varsa romunu yeniden kur istersen.

http://excon.com.tr/destek.html Bu sayfadan RkBatch Tool 1.6 ile Excon M80T-Dual Core Rom indirmelisin. Kolay gelsin

reset attım düzeldi :)

teşekkürker cevap için
    şimdi farklı bi sorun varda ..ya hani laptoplara dokunmayınca ekran kararı ve dokununca acılırlar ya...bunda klavyeyede ekranada dokunsam acılmıo..acma kapama dugmesine basınca acılıo :( bu kotu biraz diymi sizdedemi öyle ?
    andorid 4.2

• birde sesi cok kısık gunduz duyulmuyor..bi arkadas bahsetmişti bişey yukleyerek sesi açmıştı o arkadası bulamadım.bilgisi olan varmı ?
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Burada verilen tüm romları denedim açılmıyo excon yazısında takılıyo
  • cubeturkiye C kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben hızlıal dan excon m70t GPS 1gb ram 8 gb rom olandan aldım desen kilidi nedeni ile yeniden rom yüklemem gerekti ancak stabil rom bulamadım malaesef bu tablet için tavsiye rom varmı acaba iyi çalışmalar
  • İnceleme için tşkl.
  • rom nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtualdjcubase -- 3 Şubat 2014; 22:53:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.