Şimdi Ara

Evoque mi Cla mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ikisi de farklı kullanım amaçlı ancak lütfen konuyu saçma sapan yerlere taşımadan cevaplarsanız sevinirim.
    Range Rover Evoque Autobiography mi yoksa Mercedes CLA 200'mü?
    CLA'nın ağzına kadar dolu olan modeli 205.000 TL Range ise 300.000 ancak range'i 2. el alacağım için aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyor.
    Range Rover Evoque Coupe olacak Koyu gri ve siyah jantlı
    Mercedes CLA 200 ise metalik siyah ve siyah jantlı olacak siz olsanız hangini tercih ederdiniz, neden?

Edit: Çanakkale'de yaşıyorum. Farklı ilçelerde iş yaptığım için ilçeler arası gidiyorum ve yollar çok da mükemmel değil.Görünüş olarak hangisi o da önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wawacell_159 -- 2 Şubat 2015; 18:58:23 >

• Troll değilsen ve gençsen, alıp satacaksan Cla ha eğer yaşın varsa alıp uzun bineceksen Evoque

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evoque ile cla'nın ne alakası var, insan nasıl bu 2 araba arasında kalabiliyor anlamak zor..
  • Hocam bence CLA yaşınız biraz genç ise tam size hitap ediyor.
    Evoque etmiyor demiyorum ama CLA daha kasvetli.
    Mercedes'te şu an en yakışıklı arabalardan bitanesi.
    Yakar mı yakar yani ama yaktığınıda size hissettirir.Hem performans hem güç olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençseniz bmw 316i veya 320i yi zorlayın derim
    evoque çok tipsiz bir araç
  • O kadar paraya spor görünümlü bi araba alıcam ve önden çekiş olcak ve cok yakcak artı gitmicek bence cok gereksiz hocam sizin yerinizde olsam 3 serisi ya da 4 serisi düsürdüm hatta 4.28 i ile bütün çanakkale plakanızı ezberler :) benim görüşüm

• themonsterlive T kullanıcısına yanıt
    Evoque CLA'dan daha seri ama.. :)
  • Armağan_D kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam da ben hiç yanlamadım yani bilmiyorum öyle şeyler. Bmw nin kasaları da hep aynı geliyor artık gözüme sıradan geliyor
  • Oraya yazdım farklı kullanım için fakat diye okumadıysanız bi bakın derim.
    Nasıl kalabiliyor ben söyleyeyim.
    İkisi de aynı fiyatlarda(seçtiğim donanımlarla) ikisi de günlük kullanım için olan arabalar birinin tek artısı dağa da çıkabiliyor.
    İkisi de görünüş olarak sportif ve dinamik duran arabalar.
    Runflat kullanmazsan CLA mercedes konforu veriyor asvaltta Range'i de bilen biliyor zaten.
    Yakıt önemli değil zaten benzinli araba alıcam çok durmucak bende uzun süre kullanıcak olsaydım dizel alırdım.
    İki tane arada kaldığım konu var CLA Mercedes'in bazı yerlerinde ucuza kaçtığı bi model. Ayrıca Range gibi atıyorum start stop tuşuna bastığınızda yukarı çıkan yuvarlak vitesi yok veya Range gibi sağdan televizyon olup soldan da navigasyon görünmesi gibi..
    CLA dış görünüş olarak bilmeyen insanlar tarafından bu araba 250 binden aşağı değildir dedirten bi araba
    Range ise (bilmeyenler) tarafından 100-150 bin ancadır diyorlar..

Evoque mi Cla mı? Evoque mi Cla mı? Evoque mi Cla mı?

• Spordan 1 saat önce Cla oneririm

• Cla diyorsun. CLA bu arac bazi anketlerce 2014 en kotu tasarimli arabalari listesinde yer aldi. 200bin diyorsun. Onden ceker mercedes diyorsun. Butun mercedes kullanicilarina hep saygi duymusumdur. Ama asla cla suruculerini anlayamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yollar madem bozuk o zaman a5 quattro olanından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cla önden çekiş ama
  • Bi tarafta,
    Bana gore surus anlaminda 1 serisinden bile zevksiz gelen, o ucuz altyapisiyla, a serisinden bozma, onden cekisli sacma sapan bir araba ve isin komigi 200000 lira gibi bi rakamdan bahsediyorsunuz ve bu cla200. Tasarimi bir mercedes e yakismayacak kadar cirkin.

Diger tarafta malzeme kalitesi anlaminda cla dan kat be kat iyi, genc isi, prestiji yuksek dinamik bir suv.

Bu iki araci tabii ki kiyaslayamayiz..

her anlamda rr evoque ezer gecer.

• Hocam yanlamayla alakası yok spor araba dediğin arkadan itiş olur bmwnin çoğu modeli cla dan üstün bi deniyin derim m paket bmw ler fazlasıyla sportif :)

• c180 al bak keyfine
  • CLA alana kadar E Coupe ya da Cabrio alırım.

Evoque'a da o kadar para vermezdim.Onun yerine başka SUVlere bakardım 4 kapı.
  • keşke tek derdim bu olsa

• CLA'ya 130binden fazlası haram. 45 AMG olmadığı sürece. 200bin çok ciddi bir rakam, 200bin C180 için bile fazla, 200bin E Serisi'nin ederidir.

TR'de satılan tüm versiyonlarına binmiş (45 amg dahil), 1.5 cdi ve 200 amg versiyonunu kullanmış biri olarak söylüyorum.

Biliyorum bu 2 araç arasındasınız ama Ben size alternatif olarak 2.el BMW 328i tavsiye ederim, motor gücü Evoque'dan 5 fazla, yakıtı ise CLA ile hemen hemen aynı, performansı muazzam.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.