Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.772
Cevap
569
Favori
591.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doğru diyorsunuz beyaz eşya belki bir nebze ama özellikle tv için beklemek çok mantıklı. kısmetse nişan şubat ortasında. şimdiden beyaz eşyaları takibe alıp nişandan sonra da kampanya, indirim vs denk geldi mi almak mantıklı gibi duruyor şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Hocam sana tavsiyem alma şimdiden. Teknoloji bu sürekli gelişiyor. Bugün 2300 lira vereceğin TV evlenmene yakın 1500 olur uzulursun. Elektronik en sona kalsın mümkün olduğunca. Ha 4000 liralık ürünü 2500e bulursan kaçırma tabi.

1 temmuzda kliksadan 1490 TL'ye aldığım LG 42LF650 televizyonu şuanda 1699'a sattıkları zaman mağazalar burada konu açılıyor uygun fiyat diye.

Özellikle temmuz eylül arası aldığım bir tane üründe ucuzlama görmedim. 80 liraya aldığım tv sehpası 100 lira, 2.100'e aldığım buzdolabı 2.450 TL vs vs.

İsterseniz tek tek de kıyaslayabilirim. :)
  • Bir kaç sene sonraya rez. İnşallah diyoruz :)

• merhaba arkadaşlar. bu konuda sanırım evlenen, evlenecek olan veya evlenmeyi düşünen arkadaşlar var. herkese hayırlı mutlu huzurlu bir hayat diliyorum.
    nasip olursa benimde nisan mayıs gibi düğün olacak. elektronik eşyalardan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü ve elektirikli süpürgeyi n11 in %25 kampanyasından aldım.

http://urun.n11.com/bulasik-makinasi/samsung-dw60h3010fw-3-programli-a-bulasik-makinasi-P37425830
    http://urun.n11.com/buhar-tankli-utu/philips-gc922420-akilli-utu-P30271868
    bu ikisini %25 çek+banka puan kampanyasıyla 1014 tl

http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/fakir-garcia-kuru-vakum-supurge-2400-w-P62334024
    http://urun.n11.com/camasir-makinasi/samsung-ww80j3283gw-beyaz-a-8kgcamasir-mak-P81604304
    bu ikisini de %25 çek+ banka puan kampanyasıyla 1033 tl ye aldım

şuan fiyatları bira yükseltmişler ama %25 çekle piyasaya göre çok avantajlı fiyatlara alınabilir. evlenmenin maddi boyutu imkanı kısıtlı insanlar için çok zorlayıcı gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: san_jose

merhaba arkadaşlar,

uzun zamandır takip ediyo olsam da artık buraya yazma vaktimiz geldi bizim de :)

kısmetse eylül gibi olucak düğünümüz. şimdiden beyaz eşya tv alayım diyorum. şu an için fiyatlar uygun mudur? ya da yılbaşı sonrasında daha iyi kampanyalar olur mu?

televizyon 2000-2300 civarı

buzdolabı 2000-2000 civarı

çamaşır makinesi max 1500

bu fiyat aralığında önerebileceğiniz f/p ürünler var mı?

Beyaz Eşya yi kesinlikle ocak Şubat al arçelik aldım ben 2670cei ççok memnunum tavsiye ederim benim komple takımdan 500 tl den fazla kâr im oldu erken aldigim için
    Tv ti de bekle acele etme n11 ya da Bimeks kampanya yapıyor ben Bimeks ten %10 bi para hediyeli aldım robot bedavaya geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 44poturgeli

merhaba arkadaşlar. bu konuda sanırım evlenen, evlenecek olan veya evlenmeyi düşünen arkadaşlar var. herkese hayırlı mutlu huzurlu bir hayat diliyorum.
    nasip olursa benimde nisan mayıs gibi düğün olacak. elektronik eşyalardan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü ve elektirikli süpürgeyi n11 in %25 kampanyasından aldım.

http://urun.n11.com/bulasik-makinasi/samsung-dw60h3010fw-3-programli-a-bulasik-makinasi-P37425830
    http://urun.n11.com/buhar-tankli-utu/philips-gc922420-akilli-utu-P30271868
    bu ikisini %25 çek+banka puan kampanyasıyla 1014 tl

http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/fakir-garcia-kuru-vakum-supurge-2400-w-P62334024
    http://urun.n11.com/camasir-makinasi/samsung-ww80j3283gw-beyaz-a-8kgcamasir-mak-P81604304
    bu ikisini de %25 çek+ banka puan kampanyasıyla 1033 tl ye aldım

şuan fiyatları bira yükseltmişler ama %25 çekle piyasaya göre çok avantajlı fiyatlara alınabilir. evlenmenin maddi boyutu imkanı kısıtlı insanlar için çok zorlayıcı gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun

İyi yapmışsınız. Allah şimdiden mutlu mesut etsin hemşehrim

• 44poturgeli kullanıcısına yanıt
    Ben Ocak ayında ev alacağım inşallah, şu an bunları koymaya da yerim yok, o yüzden kaçırdım bu fırsatları.
  • takip
  • Fotoğrafçı işi de tamamdır.

1950 TL.

Erin Ağar ile çalışacağız.

https://www.facebook.com/dugunumuzvar.com.tr/?fref=ts

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    İyi para üstad. ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

İyi para üstad. ..

Allah daha cok versin,para var huzur var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

quote:

İyi para üstad. ..

Dediğiniz durum yok ama neyse Allah hepimize versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

quote:

İyi para üstad. ..

valla hocam yanlis anlama cok pahalli geldi:)onumuzdeki sonbahara dogru ben de dugun planliyorum kismetse,nisanliyim şuanda. masraf kalemleri cok ama fotograf icin fazla geldi acikcasi:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi para üstad. ..

valla hocam yanlis anlama cok pahalli geldi:)onumuzdeki sonbahara dogru ben de dugun planliyorum kismetse,nisanliyim şuanda. masraf kalemleri cok ama fotograf icin fazla geldi acikcasi:)

Haklısınız zaten gerçekten çok para. Ben de güle oynaya vermiyorum. :)

Ama bazı konularda her ne kadar cimri olsam da bazı konularda 3'e 5'e bakmadan harcamak gerektiğini düşünüyorum. Mesela düğün salonunu civara göre 10-12 bin konuşulurken 4.250'ye tuttuk. Çünkü düğün bizim için gerekli değil ama aile için olmazsa olmaz, en uygunu neyse ona karar verdik. Bazı kalemler 1 kez olacak o günün, o anın hatırası diye düşünerek bütçeyi bir hayli zorlayarak karar veriliyor.

Şimdi bu para çok ama semtimde bulunan standart 3-4 fotoğrafçıya ayaküstü sordum onlar dahi 900-1500 arası fiyat verdi ve hiç profesyonel olmayan saçmasapan 100 lira bile etmeyecek çekimler için. Sen olsan bu durumda neye karar verirsin? :)

Onu da öderiz dedim, 1.500 planlarken 2 farklı çekim olanı almaya karar verdim fiyat yükseldi. Ne saçmasapan şeylere para harcanıyor bu dönemde 3-5 derken.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi para üstad. ..

Haklısınız zaten gerçekten çok para. Ben de güle oynaya vermiyorum. :)

Ama bazı konularda her ne kadar cimri olsam da bazı konularda 3'e 5'e bakmadan harcamak gerektiğini düşünüyorum. Mesela düğün salonunu civara göre 10-12 bin konuşulurken 4.250'ye tuttuk. Çünkü düğün bizim için gerekli değil ama aile için olmazsa olmaz, en uygunu neyse ona karar verdik. Bazı kalemler 1 kez olacak o günün, o anın hatırası diye düşünerek bütçeyi bir hayli zorlayarak karar veriliyor.

Şimdi bu para çok ama semtimde bulunan standart 3-4 fotoğrafçıya ayaküstü sordum onlar dahi 900-1500 arası fiyat verdi ve hiç profesyonel olmayan saçmasapan 100 lira bile etmeyecek çekimler için. Sen olsan bu durumda neye karar verirsin? :)

Onu da öderiz dedim, 1.500 planlarken 2 farklı çekim olanı almaya karar verdim fiyat yükseldi. Ne saçmasapan şeylere para harcanıyor bu dönemde 3-5 derken.

dogru diyorsunuz. bir kere oluyor olayi zaten...olayi bitiren bu:) hakkimizda hayirlis. Allah utandirmadan darlandirmadan aksilik olmadan bu isleri tamamina erdirmeyi nasip etsin. size de mutluluklar hocam.

• Dostlar internet üzerinden davetiye yaptırabileceğim güvenilir bir site varmı ?
  • quote:

Dostlar internet üzerinden davetiye yaptırabileceğim güvenilir bir site varmı ?

Matbuu. Com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    ankara'da liza davetiye var. ben geçen sene oradan yaptırmıştım. memnun kaldım.
  • Uzun soluklu bir konu takibine an itibariyle başladım millet. Hepinizden sonra evleneceğim muhtemelen :) ancak arkamda aile desteği vs. Olmayacağı için nitekim tek başıma evliliğe 4 yıl kala konunun takipçisi olmaya karar verdim. Aklımdakileri aktarıp tavsiyelerinizi dinlemek isterim :)

Düğün zamanını kafamda şekillendirmeye başladım 30 yaşımda nasipse evleniyorum şu an herşeyin iyi olduğu yaklaşık 3 yıllık bir ilişkim mevcut. Allah bozmasın ailelerimiz falan herkes şu an benden askere gidip geldiğimde söz / nişan bekliyor. Yani işler ciddiye bindi. Okulum bu yıl bitti ağustosta askere gideceğim gelir gelmez söz nişan neyse olucak ben birikimimi ayarlayana kadar 3 yıl geçer 4 yıla ancak evleniriz gibi duruyor. Şu andan itibaren ev eşyalarının alımına başlayıp mevcut oturduğumuz evde tutmaya başlayacağım. Artık netten ne denk gelirse ucuza kapatıp alayım diyorum. 4 yıl içinde çok değer kaybedeceklerini düşünmüyorum dolar düzenli arttığı için 2 yıl önce aldığımız televizyon şu an 1100tl daha pahalı. her ay maaşımın bir kısmı ile beyaz eşya tv gibi şeyler alıp son 1 yıl kala bilezik toplamaya başlayacağım.

Düğüne kalan zaman 4 yıl. alınacak olanlar sırasıyla. :

Arsa 50.000- 70.000tl bandı. 300m2-500m2

Müstakil Ev 100.000tl 100m2 - 150m2 çift kat villa tipi (çelik konstruksiyon)

Ev eşyaları 30.000tl bandında olur diye düşündüm.

Düğün masrafları : 20.000tl ıvır zıvır salon fotoğrafçı aşçısı çalgıcısı vs..

Toplam : 230.000tl bu rakamda oynama olur en fazla 250 en az 200 bandında seyreder diye düşünüyorum.

Sermaye için ise koyun topladım koyunlar çoğaldıkça allahın izniyle büyük masrafları karşılar diye düşünüyorum. Koyunlar şu an 15.000 tl her yıl 4 katına çıkarıyor sermayesini. 4 yıl vakit var evi arabayı alırlar gibi duruyor. Geri kalan ev eşyalarını 4 yıl boyunca maaştan gelen parayla tek tek her ay alıp eve atıcam. Aylık kişisel harcamam 400tl dışarı falan çıktığım yok pek paranın hepsi eşyalara kalıcak. Allah evlenecek herkese sabırlar versin. Bende bu konuyu takibe alıyorum. Allah yardımcımız olsun.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.