Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ BUZDOLABI VAR ?? MEMNUN MUSUNUZ?? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
12.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

www.reccini.com
  • arkadaslar buzdolabımı Pazartesi aksam saatlerinden beri kullanıyorum.. henüz su meşhur CAT CUT olayi ile karşılaşmadım.. gündüz zaten sesten falan ya dikkat etmedim ya da kafa başka yerde olduğu icin algılamadım.. Bugün 4. gecesi hala o sesten eser yok..

Buzdolabından gercekten cok memnunum.. Derinligi eski dolabıma göre daha fazla.. Daha aydınlık, daha "SESSİZ", gaz kokusu yok, daha geniş, daha pratik ve cok daha kaliteli.. Kısacası bu fiyat aralığında almayı düşünenlere kesinlikle tavsiyemdir..
  • Peki buzdolabınız ne marka modeldir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Peki buzdolabınız ne marka modeldir acaba?

gürültü dediğine göre bosch tur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Peki buzdolabınız ne marka modeldir acaba?

gürültü dediğine göre bosch tur.

Dikkat etmemiştim haklısnız bencede
  • Samsung RSA1NTPE Gardrop buzdolabı kullanıyorum.Çok güğzel A sınıfı Fiyatı 1750 ile 2000 TL arası .Beyazeşyam.com dan alın. 1 2 günde evinizde olur.Gözünüz buzdolabı görsün.Bosch ,Moş, Sharp bunlar hikaye. İnsanları kandırıyorlar.
  • Bosh zaten hikaye onu biliyorduk.Sharpta biraz pahalı yüksek kesim tam bir fp ürünü değil..Samsung tam bir Fp ürünü bence..Dondurucu hacmi cok iyi..İşçilik kaliteside hoşuma gitti..Su pınarı dersen başlıbaşına güzel...1470 tl ye 492 lt hacimli bir dolap..Daha nossun
  • profilo bd 2205te modelini yıllardır kullanıyoruz son iki aydır soğutucu bölmesinde hafif buzlanma yapmaya başladı doktora gitme vakti geldi galiba

EVİNİZDE HANGİ BUZDOLABI VAR ?? MEMNUN MUSUNUZ??
  • Soğutucu bölmenin arka duvarında buzlanma yapması normal bir durumdur. Kapı açılma sıklığı, yiyecek depolama şekli, iklim, sıcaklık durumlarına göre karlanma miktarı değişkenlik gösterir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.