Şimdi Ara

Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!! (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.315
Cevap
50
Favori
846.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zenetic : sony subwooferde kabinin portunu tamamen kapattım titreme daha fazla oldu sorun felan olurmu ya da hangisini yaparsam daha fazla bassı tok alabilirim port açıkken bassı tok alamıyorum dedim bi kapatıyım ölede alamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuvamm

zenetic : sony subwooferde kabinin portunu tamamen kapattım titreme daha fazla oldu sorun felan olurmu ya da hangisini yaparsam daha fazla bassı tok alabilirim port açıkken bassı tok alamıyorum dedim bi kapatıyım ölede alamıyorum

Az litreli ve portsuz kutularda daha tok bas alırsın.Kullanım kılavuzu gibi bişey varsa orda kabin çeşitleri yazıyo.
  • kullanım kılavuzu var kabinde port önermiş dedim porttan bassı tok vermiyor kapattım yine bassı tok vermiyor GALİBA SONY SUBWOOFER ÖLE ÜRETİLMİŞ YA DA BENİM ANFİDEN OLABİLİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: borni123

kadeş teyib içn kullana biliyoz mu power leri kullana bilirsek kaçtane lazım bi tane yetr mi teyip le de hop beslicem

kardeş ben su kanda 10A lık bi regule adaptörle besliorum teybimi we hoplarımı mrk etme çalştırır.cok eski bi power lada denemiştim çlştırmaı oluo mrk etme o powerda olsa olsa 10a lık bi gğc wardır.kaldıkı şimdiki powerlar en aşaa 13 15A lık güç üretio.mrk etme ama doru bagla baska bişeye gerek yok...teybin + kutbuna sarı kaployu - kutbunada siyah giriceksin.bunuda unutma

• ayvallah saolasın
  • quote:

kadeş teyib içn kullana biliyoz mu power leri kullana bilirsek kaçtane lazım bi tane yetr mi teyip le de hop beslicem

karde 1 tene 15 amper teype yeter anfiden ayır ama yoksa anfi sömürür ayrı tak
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinan60

quote:

kardeş ben su kanda 10A lık bi regule adaptörle besliorum teybimi we hoplarımı mrk etme çalştırır.cok eski bi power lada denemiştim çlştırmaı oluo mrk etme o powerda olsa olsa 10a lık bi gğc wardır.kaldıkı şimdiki powerlar en aşaa 13 15A lık güç üretio.mrk etme ama doru bagla baska bişeye gerek yok...teybin + kutbuna sarı kaployu - kutbunada siyah giriceksin.bunuda unutma

sony hakkında bi bilgim yok ama tokmu yumusak mı diye wooferın yeri de onemli yönü bulabilmek lazım köşe biryere koy arkasını çevir filan oyle biraz daha farklı basslar alabilirsin

• Arkadaşlar Pioneer TS 6985 e ihtiyacım var.İkinci el ucuza nerden bulabilirim.Satan var mı?
  • ya arkadaslar pioneer almayı düşünüyorumda tam karar veremedim hangi model alsam diye geçen gün d4 getirdim 1400 watt ama china malı diye geri götürdüm :)birde hosuma gitmedi sizce pioneer in en güzel wooferı hangisi
  • usta bee bu bağlantı olauyını nasıl yapcam lehim felan gerekiyomu bi tane kullanıcam bi anlatsan
  • quote:

usta bee bu bağlantı olauyını nasıl yapcam lehim felan gerekiyomu bi tane kullanıcam bi anlatsan

anlatmam mı kardas tek takacaksan lehime gerek yok ama tek kaldırmaz amperi düşüktür istersen msn ekle kardes görüntülüde anlatabilirim matilda_876@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagopa_jbl

quote:

usta bee bu bağlantı olauyını nasıl yapcam lehim felan gerekiyomu bi tane kullanıcam bi anlatsan

anlatmam mı kardas tek takacaksan lehime gerek yok ama tek kaldırmaz amperi düşüktür istersen msn ekle kardes görüntülüde anlatabilirim matilda_876@hotmail.com

hıı kardes sen teyp için sormustun değilmi tamam bak anlatıyorum supply ın üstünde eğer v1 v2 yazmıyorsa direk arkadan sarı kabloyu al o elektrik kablosu +12 ok siyah da eksi teyp ded e kırmızı +12 ikisini bagla ayrıca teybın sigorta kablosu vardır üstünde yazar bazılarıdna çakmaklık diye geçer onuda 12 ye baglayacaksın tama mı kardes eksiyi de teybın sıyah kablosuna da taktınmı olay bitmiştir kardes problem yoktur ama bu v1 v2 hususuna dikkat et v1 bazılarıdna 6 volt olabiliyor veya amperi düşük olabilyor ona dikkat et birde teybın dediğim kablosuna dikkat et onuda artı 12 ye takacaksın ama dikkat et baska birşeyi baglama tamam kardes anlamadıysan karısık olduysa msn den ekle ordan anlatabilirim

• çok saol kardeş anladım ama yine de msni ekledim
  • slm arkadaşlar 3 haftadır yoktum ayamı kırdım

bu arada adaptorum bırazdaha guclendırıldı kapıcerceve falan sallanıyo ama tam ıstedıım sonucu alamadım en kısa surede vıdeoyu paylasıcam
  • re sx15

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basss soud -- 26 Mayıs 2009; 23:55:13 >

• usta setin muhteşem ayağın içinde geçmiş olsn
  • http://www.sahibinden.com/yeni_mp3-usb-sd_kart_girisli-16WQQaXQQ14385136WQQpXQQdisplayitembu teyini almayı dşnüyom ne dersiniz ii midir bütçem kıstlı valla bana e çok uyan bu sizce nasıl
  • quote:

http://www.sahibinden.com/yeni_mp3-usb-sd_kart_girisli-16WQQaXQQ14385136WQQpXQQdisplayitembu teyini almayı dşnüyom ne dersiniz ii midir bütçem kıstlı valla bana e çok uyan bu sizce nasıl

kardeş benim fikrimi alcak olursan bu tür teyipleri hiç deneme bile buna para verme teyp anfi 1 kez alınır bunu alacagına biraz para koy pioneer filan al bu teybi sete taktınmı ne ses alın ne birşey çok kötü ses veriyor bunlar okuyucunun sesini bile veriyor hoparlöre şarkıa tlarken okurken bence pişman olursun elindekiyle idare et bi pioneer al emin ol bi mp4 cep telefonu bagla sete bunun aynıs esi alın ben ole yapmıstım telefonumu baglıyordum alcaksanda hayırlı olsun

• quote:

usta setin muhteşem ayağın içinde geçmiş olsn

tşklr
  • anladım paranı çöpe atma diyosun ii ben de biraz daha para biriktirip bi sony alıcam o zamn o nasıl sence
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.