Şimdi Ara

Evi su basmış arkadaşlar. (apart tarzı ev) Su nasıl temizlenir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
15.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evi su basmış arkadaşlar. (apart tarzı ev) Su nasıl temizlenir ? baya bi su var 4 cm kadar. boruda çatlak oluşmuş ve ben 5 gündür evde yoktum ve de su dolmuş epey yerlerde neyseki allahtan . Ev apart tarzı küçük. su nasıl temizlenir arkadaşlar ? neyle kurutabilirim vs ? vileda işe yarar mı? ya da başka önerisi olan ? kolay yoldan.

• İstanbulu su bastı haberlerinde millet kova ve küreklerle atıyorlardı suyu dışarı. Bi de çekçek alırsın şundan
    , en sonda kuru bezle şöyle bi silersin her yeri. Yerler parkeyse çok su yiyince kabarır dikkat et. Yediği kadar yemiştir zaten 5 günde. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

İstanbulu su bastı haberlerinde millet kova ve küreklerle atıyorlardı suyu dışarı. Bi de çekçek alırsın şundan
    , en sonda kuru bezle şöyle bi silersin her yeri. Yerler parkeyse çok su yiyince kabarır dikkat et. Yediği kadar yemiştir zaten 5 günde. Geçmiş olsun.

Yerler taş mermer hocam o konuda şanslıyım. yalnız çekçekle çektiğim suyu neyle dışarı atacam? atılacak yer yok. Yani çek çekle çekip bi yere boşaltabileceğim bi delik yok. banyoya götür dersen suyu ya da kapıya olmuyo çünkü kapılarda eşik var ve su ordan çıkamıyo. ortada duruyo yani öyle. ben o suyu emdirmem gerekecek. ama bunu neyle yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEDONANIM -- 6 Kasım 2012; 6:33:44 >

• O zaman hocam evde çarşaf, örtü ne varsa topla, bas suya sonra sık balkondan aşağı. Baya uğraştırır ama başka türlü çektiremezsin heralde o suyu.
  • quote:

O zaman hocam evde çarşaf, örtü ne varsa topla, bas suya sonra sık balkondan aşağı. Baya uğraştırır ama başka türlü çektiremezsin heralde o suyu.

vileda işe yaramaz mı dostum? böyle çektirip çektirip kovaya sıksam ve de sonra boşaltsam suyu wc ye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvanch

quote:

O zaman hocam evde çarşaf, örtü ne varsa topla, bas suya sonra sık balkondan aşağı. Baya uğraştırır ama başka türlü çektiremezsin heralde o suyu.

vileda işe yaramaz mı dostum? böyle çektirip çektirip kovaya sıksam ve de sonra boşaltsam suyu wc ye ?

Viledanın o ucu çok su çekmez ama yapıcak başka bişey yoksa son çare öyle yapıcaksın artık.

Kurduğum cümleye hayran kaldım şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 6 Kasım 2012; 6:45:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kıvanch

quote:

Viledanın o ucu çok su çekmez ama yapıcak başka bişey yoksa son çare öyle yapıcaksın artık.

Kurduğum cümleye hayran kaldım şu an

bakalım deneyecem nasıl da olacak görecem :)
    başka fikirleri olan var mı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEDONANIM -- 6 Kasım 2012; 6:50:53 >

• aynı olay benim basıma geldiginde ben halı yıkama makinasıyla çektirmiştim ,hoşur hoşur çekmişti dene var ise
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.