Şimdi Ara

## EVGA'nın GeForce 9800GX2 Modeli Hazır ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart süper olmuş valla. Bu arada Evgaları nerden bulurum diye baktım ve Estore'da satışa sunulmuş.

quote:

Orjinalden alıntı: pislik345

türkiyede daha pahalı olacaktır.
  • OC lanıncada 10 sene garanti devammı?
  • Karta güzel demek istiyorum fakat benim değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PongoLLe

Vega-Evga isimler de çok benziyor. Fiyat çok yüksek olur burda. Vega oldukça paragöz bir firma bence zaten. Bir türlü sevemedim

kart kendi üretimimiz demesinler sonra

fx57 bir ricam hocam, bundan sonraki aynı ürün için haberleri toplu bir yerde toplamak mümkünmü acaba ? 8800 GT haberlerinden böğğğ geldi vallahi buda aynı olacak gibi duruyor.
  • fiyat baya yüksek bizim türkiye piyasasına bu fiyatla dahi girse 100 dolar felan daha pahallı olacaktır 3870x2 den bununda nvidia pazar payına etkisi olur mu bilemem ama nvidia indirime gitmezse atiden x2 lerden geride kalacak sanırım. Yanlış anlamayın performans açısından demiyorum nvidia daha iyisini yapar mutlaka ama alım gücü ülkemizde malum dışarıda yok satarsa bilemem:d
  • 3 sene sonra alırız herhalde
  • dolar yükseliyo bu dönemde parça alınmaz
  • GX2 full review .......

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=250779

## EVGA'nın GeForce 9800GX2 Modeli Hazır ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digiali -- 18 Mart 2008; 18:03:21 >

• quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

quote:

Orjinalden alıntı: gordon01

Bunu yerine HD3870X2 + HD3870 daha mantıklı olmaz mı?

3870X2'den iki tane alsan bile daha mantıklı.

asırı derecede mantıklı hem aynı fiyat hem kalite hemde x48 e fln takılabilio yani crossfire yapılabilio bu nedenle cok büyük artılardan biri ve bir nvidia taraftarı olarak[harbidende nvidia yı desteklerdim ama ] bu gidisle ati ye dönücem galiba

• quote:

Orjinalden alıntı: Digiali

GX2 full review .......

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=250779

heralde bu resim fiyatın neden bu kadar yüksek olduğunu açıklıyodur ati nin tasarımı çok daha ucuza mal olduğunu söyleyebiliriz ayrıca 55nm nin avantajı ile fiyat konusunda çok daha rekabetci olucakdır yeni revizyon gpu lar ve ddr4 bellekleriyle hd3870x2 daha çok tercih edilicekdir bide ısı problemi var bunuda belirtmek gerek

• Ati bu seneye 1 adım önde başladı. evganında türkiye distribütörü vega bu karta 700$+kdvden aşşa fiyat vermez 700$a bilgisayar kurulur beaaa
  • eVGA maviden kırmızı renge geçiş yapmış. Eski hali yani mavi renk daha güzeldi.
  • modelleri hazır olmasına hazırda şu kartın detaylı bi testini görseydik anlasaydık ne olduğunu biri çok iyi derken diğeri çok kötü olduğunu söylüyo bizlerde neye karar vereceğimizi anlamadık..inşallah güvenilirliğnden emin olduğumuz donanım haber bunu en kısa zamanda yayınlar da güve
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

quote:

Orjinalden alıntı: _kerem

quote:

Orjinalden alıntı: tiCCky

bi dünya para

bencede

Ben de post kasabilir miyim?

ewet kasabilirsin

• üstüne 2 Çıkartma Yapıstırdı diye kart sekilmi oldu yane?
  • Ben kesinlikle ATI yi severim ama babamın şirketi değil o nedenle tek kart ta performansa bakarım x2 ler pek mantıklı değil bence ama atı tek gpu da iyi performanslı bir kart cıkarsın
  • Valla sitemizde video incelemesi yapılmadan bu kart hakkında ön yargıyla konuşamam inşallah kısa sürede video incelemesi yapılır..
  • One fiyat öyle yaf . Ben oyun anlamında PC'den umudumu tamamen kestim. O fiyata baba gibi XBOX360 alınır ya!!!
  • çok fazla şişti bu kart ya hadi hayırlısı...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.