Şimdi Ara

Evga Gtx 780 Classified - Kullanıcı İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
5
Favori
10.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler iyi dilekleriniz için, daha iyileri sizlerin olsun Biraz geç gelince eve aksadı testler lakin şimdi tam gaz devam

1320 mhz heaven ve valley testlerini ekledim sırada default hızlarda oyun testleri akabinde 1350 mhz üzerine denemeler başlayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezes

Adı gibi Classified bir sistem. hayırlı olsun!

Teşekkürler. Kafamda 350D alıp 240lık iki radyatör ile daha ufak, daha serin ve biraz daha estetik bir sistem kurma düşüncesi var esas o haline classified deriz artık
    quote:

Orijinalden alıntı: A.M.G

Hayırlı olsun hocam ama birazdaha yayınlarsan bu testleri sattıracan bana senden aldığım evga yı haberin olsun

Eyvallah teşekkür ettim hemşerim. Kardeş kartlar onlar satmaya ne hacet

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Alırım anahtarını sonra da yemeğe mi çıkarız diyorsun bu mesajında

• Ver gazı
  • Memleket trabzonmu sizin
  • c3LaL35 kullanıcısına yanıt
    Evet Trabzon
  • Sebin benim anahtari alacagini dusunuyorum acikcasi. 3d mark 11 x testleeini bekliyorum ben biossuz nereye gidecek acaba. Birde sivi sogutma olunca max oc yi test etmek lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirde yaşıyorum bende yarı trabzonluyum İzmirde classifieldlı biri olması güzel
  • Eyvallah :)) Var forumda 1-2 trabzonlu olup izmirde yaşayan arkadaş daha. Sıcağı mı seviyoruz nedir

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Senin benim anahtari alacagini dusunuyorum acikcasi. 3d mark 11 x testleeini bekliyorum ben biossuz nereye gidecek acaba. Birde sivi sogutma olunca max oc yi test etmek lazim.
    Kart kaptırıp gidecek sıvı soğutma ile orası kesin hava soğutma ile 1346 görebilecek miyim onu merak ediyorum

heaven ve valley sonuçların neydi senin max oc ile ?

• Sikinti su ki abakartti garantiye yollarken resimleri yedeklemedim ondan kacti hatirlamiyorum. 3dmark 11 skorunu hatirlamamda kendisi internete kaydediyor ondan.

• Odayı serin tutarsan zaten hava soğutmayla 1410 kadar yolu vardır kartın
  • Evet ilk oyun testimiz hazır

: Tomb Raider :

Stock Tek Kart | Ultimate Pre-set TressFX OFF | Maximum Sıcaklık : 63

Evga Gtx 780 Classified - Kullanıcı İncelemesi

Overclock 1320Mhz Tek Kart | Ultimate Pre-set TressFX OFF | Maximum Sıcaklık : 71

Evga Gtx 780 Classified - Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nessarien -- 19 Ağustos 2013; 2:47:49 >

• oc ile %10 dan fazla bir artış olmuş
    sanki oc nin etkisi karta az gibi ben %20 civarı beklerdim bu karttan
  • 780 serisinin verdiği tepki bu yönde olduğu için %10 üzerinde artış gayet normal ki işin içinde memory oc yok henüz. Kartın sadece gpu üzerinde yapılan overclocka verdiği tepki ve fps kazanımı bu yüzden normal.
  • dediğiniz gibi memory den kazanımla eğer %15 civarını yakalarsa fena olmayan bir değer almış olur bence
    neden böyle karşıladım derseniz 1000mhz den 1300 e çıkan karttan matematiksel kazanç olan %30 olmasa da bir %20 beklerdim o yüzden öyle dedim yanlış anlaşılmasın
  • Kart zaten kendini 1000'de tutmuyor stock hızlarda 1150'ye çekiyor o yüzden yüzdesel kazanım normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

Kart zaten kendini 1000'de tutmuyor stock hızlarda 1150'ye çekiyor o yüzden yüzdesel kazanım normal

ah doğru hocam bu boost olayına bir alışamadım hep düz mantık gidiyorum hep
    o zaman kazanım dediğiniz gibi normal oluyor
  • 1346 mhz heaven ve valley 1 saatlik loopları geçti şimdi bench zamanı
  • Takipteyiz
  • Sıcaklık durumları nasıl bu arada
  • 80 uzerinde sicakliklar ki hava sogutma ile bu yuzden daha fazla zorlamayacagim 326.41 ile benchler alindi 320.49 whql ile de alip akabinde skorlari paylasabilecegim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.