Şimdi Ara

Evga Almanya Servisi Özensiz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ber-G

Arkadaşım anlatamıyorum galiba burada Türkçe konuşuyorum RMA ürüne hiçbirtürlü vergi ödemezsiniz bunun neresini anlamıyorsun?
    RMA ürünle alakalı değil giderken seri no bildirirseniz gelirken kontrol yapılıyor ve aynı ise vergi ödemezsiniz.
    Kart bire bir değişim olduğunda ise Avrupa ülkelerine %18 ödersiniz.Biraz araştırma yaparak daha net anlayabilirsiniz.Bilmiyorsanız en azından biliyormuş gibi davranmayın.Benim anlamadığım böyle bir tepki neden ? Çok sorunsa konuya cevap yazmayın yeterlidir.
  • Az araştırma yapın bakalım.Türkçe konuşuyoruz hani birbirimizi anlamıyor ya ondan diyorum.Bakın bakalım ne zamandan beridir bahsettiğiniz ücretleri kime vermişler.Böyle bir uygulamaları yok. Kısaca senin ülkene girerken beni ilgilendirmez diyor.Evet kendi ülkesinden bizim ülke kapılarına kadar kargo karşılıyor ancak gerisi sizde.Yanlış bilgilendirme yapmayın.
  • EVGA 1080Ti ftw3 kartım vardı üründe problem çıktı ve evga europe rma açtım ardından evimden ürünü dhl ile aldırıp ertesi gün teslim aldılar ve bir üst model olan kingpin versiyonunu gönderdiler gümrük ücretide ödemedim. boş konuşmayın.
  • quote:

EVGA 1080Ti ftw3 kartım vardı üründe problem çıktı ve evga europe rma açtım ardından evimden ürünü dhl ile aldırıp ertesi gün teslim aldılar ve bir üst model olan kingpin versiyonunu gönderdiler gümrük ücretide ödemedim. boş konuşmayın.
    Arkadaşım sana laf anlatamıyorum evet öyle uygulamaları ( VARDI ) Şimdi RMA aç sonra gel buraya yaz bakalım ne demişler sana görelim.Hadi zaman kaybetme yaz. Üslubun hoş değil ama insanlara anladığı şekliyle konuşmak gerek BOŞ KONUŞAN ŞUANDA SENSİN.
  • Güncelleme yapayım 20 NİSAN da gönderdiğim kart hala Avrupa turunda .Arkadaşın yazdığı gibi gelip kapından ups almadı.PTT ile ben gönderdim.Gelirken de gümrük bedeli ödeyen arkadaşlar var bizde ödeyecez gibi ama ben iade talep edeceğim.

Evga Almanya Servisi Özensiz.

Kargo hareketleri normal mi onu bilmiyorum.Bilgisi olanlar yazarsa memnun olurum.

• Sadecebirdost kullanıcısına yanıt
    2 Hafta olmadi peki 2 hafta da mi degisti bu kardesim bos konusma.
  • quote:

2 Hafta olmadi peki 2 hafta da mi degisti bu kardesim bos konusma.
    https://forum.donanimhaber.com/evga-rma-dan-gelen-kart-oyunun-5-dakikasinda-bozuldu--132915925 konuyu okumanı tavsiye ederim.
    Neyin ne olduğunu bilmediğini biliyorum rahat olabilirsin.2 Hafta değil vektronla ( TC Disp.) anlaşmaları bittiği gibi adamlar bu hale geldi konu sahibi de 45 gün önce gönderdi kartını acaba kim yalan söylüyor şu evga da yaptığın konuşmaları atsan bir görelim demi.
    EVGA RMA kısmında tüm konuşmaların görünüyor hadi güzelim at.

• Sadecebirdost kullanıcısına yanıt
    Ben sana birşey kanıtlamak zorunda değilim. Burada benim yalan söylemem bana birşey katmayacak bunu düşünerek doğru söyleyip söylemediğimi idrak edebilirsin. Kolay gelsin.
  • quote:

Ben sana birşey kanıtlamak zorunda değilim. Burada benim yalan söylemem bana birşey katmayacak bunu düşünerek doğru söyleyip söylemediğimi idrak edebilirsin. Kolay gelsin.
    Sana da kolay gelsin 1080 li :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.