Şimdi Ara

EVGA 9600GT SSC Edition Bios'u lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bana Evga 9600gt ssc edition modelinin bios'u lazımdı. Nette baktım buldum bir tane fakat SS olarak geçiyor SSC Deil. Acaba SS ile SSC Edition aynı kartın bioslarımıdır? Zotac 9600gt'yi flash'lıycamda. Yardımcı olan olursa sevinirim. Saygılar
     EVGA 9600GT SSC Edition Bios'u lazım

En üstteki kartın bios'u lazım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkinooo -- 25 Mart 2008; 17:39:24 >

• Bu linkte bir tane var fakat SS edition diyor. Nibitörle baktım saat hızları aynı. Acaba SSC ile SS farklı modellermi kafam karıştı.
    Link:http://www.mvktech.net/component/option,com_remository/Itemid,26/func,fileinfo/filecatid,2496/parent,category/
  • Millet kartı az önce flash'ladım. Biraz tırstım birşey olur diye ama olmadı. Düz zotac 9600gt'yi evga SSC Edition bios'u attım ve sonuç süper
  • ben superclock a sahibim ikitane var ve slı olarak bağlılar ama overclock programı bulamadımmm
    bir şey daha sorucam arkım da aynı karttan aldı ama superclock ama amerikadan ona bide normal gt geldi ikisini slı bağlama imkanı varmı yani superclock ve normal gt birbirine slı bağlana bilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear Dot Com -- 6 Mayıs 2008; 19:28:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.